از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 📞 مهلت ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی 1403

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

داوطلبان در زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش پزشکی ، اقدامات لازم برای ثبت نام را به عمل آورند. در این سامانه ، لینک ثبت نام و پرداخت هزینه فعال خواهد شد و به مدت حدودی یک هفته الی 10 روز فرصت برای ثبت نام وجود خواهد داشت. اگر شما هم می خواهید ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را انجام دهید ، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا زمان ثبت نام را بررسی کنیم. همچنین در خصوص تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سوالات خود را درباره شرایط و زمان ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی 1403 از مشاوران ما بپرسید تا به طور کامل راهنمایی شوید. همچنین می توانید اخبار زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون را از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیری نمایید.

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1403

ثبت نام داوطلبان در آزمون دکتری علوم پزشکی را سازمان سنجش پزشکی انجام می دهد و متقاضیان این آزمون باید به مراجعه به سایت این سازمان به نشانی sanjeshp.ir ثبت نام خود را انجام دهند. در سامانه مذکور ، اطلاعیه های مربوط به زمانبندی ثبت نام و برگزاری آزمون دکتری علوم پزشکی منتشر می گردد و داوطلبان در مهلتی که تعیین شده‌ است ، فرصت دارند که ثبت نام آزمون را انجام دهند.

زمان ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی برای رشته‌ های داروسازی و سایر رشته‌ های تخصصی ، به شرح زیر بوده‌ است :

  • زمان ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته‌ های داروسازی 1402 : از تاریخ 14 الی 21 اسفندماه 1401
  • زمان ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی رشته‌ های غیر داروسازی 1402 : از تاریخ 9 الی 16 مردادماه 1402
احتمالا این را هم بپسندید  دکتری مامایی 📞 معرفی منابع ، طول دوره تحصیل و دروس تخصصی مامایی

داوطلبان می توانند در مهلت تعیین شده‌ برای ثبت نام اقدام کنند. البته هم اکنون مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1402 به پایان رسیده‌ است و اگر می خواهید در این آزمون شرکت کنید ، می بایست منتظر برگزاری آزمون 1403 باشید.

زمان ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی 1403 فعلا تعیین نشده‌ است اما پیش بینی می کنیم طبق روال سال قبل باشد. شما داوطلبان عزیز می توانید برای پیگیری اخبار زمان آزمون دکتری وزارت بهداشت 1403 ، با مشاوران ما در ارتباط باشید. همچنین در صورت تمایل می توانید نام نویسی اینترنتی خود در سایت سنجش پزشکی را به کمک مشاوران ما انجام دهید.

تمدید مهلت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

با توجه به اینکه برخی از داوطلبان از مهلت ثبت نام دکتری علوم پزشکی بی اطلاع هستند و یا مدارک آنها در زمان ثبت نام کامل نیست ، موفق به نام نویسی اینترنتی در آزمون نمی شوند. زمان ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی برای این دسته از داوطلبان تمدید خواهد شد. داوطلبان مذکور می توانند در مهلت مجددی که محدود هم هست ، به سایت سنجش پزشکی مراجعه کرده‌ و ثبت نام را انجام دهند. تمدید مهلت ثبت نام دکتری سال قبل در اردیبهشت ماه بوده‌ است و برای سال 1403 ، فعلا تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

مرتبط بخوانید : راهنمای ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی

زمان انتشار دفترچه دکتری وزارت بهداشت 1403

زمان ثبت نام دکتری وزارت بهداشت

در تاریخ ثبت نام دکتری وزارت بهداشت یک دفترچه نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت که باید این دفترچه را مطالعه کرده‌ و از شرایط و ضوابط آزمون آگاهی یابید. زمان انتشار دفترچه ثبت نام دکترای علوم پزشکی 1403 فعلا مشخص نیست اما احتمالا در اسفندماه 1402 برای رشته‌ داروسازی و در مردادماه 1403 برای سایر رشته‌ های علوم پزشکی انتشار یابد.

مرتبط بخوانید : تمدید مهلت انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

سوالات شما

  • تاریخ ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1403 چه زمانی است؟
احتمالا این را هم بپسندید  شرایط ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 📞 بررسی شرایط عمومی ، اختصاصی و نظام وظیفه

زمان نام نویسی آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت 1403 فعلا مشخص نشده‌ است.

  • آیا مهلت ثبت نام دکترا وزارت بهداشت 1403 تمدید خواهد شد؟

بله معمولا مهلت نام نویسی آزمون دکتری وزارت بهداشت برای داوطلبانی که از فرایند نام نویسی اینترنتی جا مانده‌ اند ، تمدید می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون دکتری تخصصی داروسازی

آزمون دکتری تخصصی داروسازی 📞 معرفی گرایش ها ، طول دوره تحصیل و دروس تخصصی

فارغ التحصیلان از مقطع دکتری عمومی رشته داروسازی و همچنین دارندگان مدرک کارشناسی ارشد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر