از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

روش ورود به سایت مای مدیو 📞 ساده ترین روش ورود به سامانه مای مدیو

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

روش ورود به سایت مای مدیو

سایت مای مدیو که سامانه جامع آموزش و پرورش است ، به ارائه خدمات مختلفی در زمینه مدارس می پردازد و کاربران آن شامل دانش آموزان ، والدین ، مدیران مدارس ، معلمان و سایر کاربران می باشند. روش ورود به سایت مای مدیو برای هر یک از کاربران این سامانه متفاوت می باشد اما نیاز است که اطلاعات کاربری ارائه شوند. با توجه به اینکه سامانه مای مدیو به تازگی راه اندازی شده است ، کاربران بسیاری برای استفاده از این سامانه و ورود به آن نیازمند راهنمایی هستند. به همین دلیل ، این مطلب را آماده کرده ایم تا راهنمایی های لازم را ارائه دهیم. لطفا با ما همراه باشید.

اگر برای ورود به سایت مای مدیو دچار مشکل هستید و با اختلالات سامانه مواجه شده اید ، می توانید با کارشناسان مجموعه پاسخ با ما تماس بگیرید و راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

روش ورود به سایت مای مدیو برای دانش آموزان

دانش آموزان ، کاربران اصلی سامانه مای مدیو هستند و با وارد شدن به این سامانه می توانند از خدمات مختلفی بهره مند شوند از جمله آنکه :

 • پیش ثبت نام مدارس
 • دسترسی به بانک سوالات
 • استعلام مدرک تحصیلی
 • دریافت کارنامه
 • گواهی اشتغال به تحصیل
 • دریافت فایل کتب درسی
 • دریافت کارت امتحان نهایی
 • درخواست انتقال مدرسه
 • ثبت نام در آزمون های مختلف
 • دریافت سوابق تحصیلی
 • و…

دانش آموزان برای وارد شدن به سایت مای مدیو باید اطلاعات کاربری را ارائه نمایند. این اطلاعات شامل کد ملی و سری سریال شناسنامه هستند و با درج این اطلاعات ، دسترسی به پنل کاربری در سامانه مای مدیو وجود خواهد داشت. دانش آموزان باید برای دسترسی به پنل کاربری خود ، نقش خود را به عنوان دانش آموز در سامانه تعیین کنند و سپس اطلاعات لازم را ارائه نمایند.

مرتبط بخوانید : مای مدیو برای پیش ثبت نام 

روش ورود به مای مدیو برای والدین

والدین برای اموری همچون ثبت نام کتب درسی ، پیش ثبت نام مدرسه ، شرکت در نظر سنجی مدرسه و … نیاز به استفاده از سامانه مای مدیو دارند. این دسته از کاربران سامانه ، ابتدا باید با استفاده از شماره تلفن همراه خود در سامانه عضویت ایجاد نمایند و سپس با اطلاعات کاربری ، وارد پنل شوند. نحوه ورود به مای مدیو برای والدین ، به صورت زیر می باشد :

 • آدرس سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir می باشد. لازم است این آدرس را در مرورگر اینترنتی گوشی یا کامپیوتر جستجو کنید.
 • با جستجو کردن آدرس my.medu.ir ، وارد صفحه اول این سامانه خواهید شد که باید نقش خود را تعیین نمایید. به عنوان پدر و مادر دانش آموز باید نقش “والدین” را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد ، باید مراحل احراز هویت را آغاز کنید. بدین منظور ، شماره تلفن همراه تان را درج نمایید سیم کارت هم باید به نام خودتان باشد.
 • پس از درج کردن شماره تلفن همراه در سایت ، رمز یکبار مصرف 5 رقمی برای شما ارسال خواهد شد که باید این کد را وارد سایت نمایید.
 • پس از وارد کردن کد ، مراحل احراز هویت به پایان می رسد. حال باید ، کد پستی نمایش داده‌ شده‌ را که طبق آخرین نشانی ثبت شده‌ شما در سازمان ثبت احوال کشور می باشد را تایید کنید و گزینه “ثبت اطلاعات” را انتخاب نمایید. اگر هم کد پستی مورد تایید شما نبود ، باید نشانی محل اقامت خود را بروز کنید و کد پستی را اصلاح نمایید.
 • پس از ثبت کد پستی، با موفقیت وارد سامانه خواهید شد.
احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو فرهنگیان 1403 📞 دریافت حکم کارگزینی ، فیش حقوقی و نتیجه رتبه بندی از مای مدیو

با وارد شدن به سامانه مای مدیو ، اسامی فرزندان خود را مشاهده خواهید کرد و اگر نام فرزند شما نمایش داده‌ نشده‌ است ، باید با انتخاب گزینه “افزودن فرزند” و ثبت اطلاعات او ، فرزندتان را اضافه نمایید. سپس می توانید از طریق گزینه های موجود ، از خدمات سامانه بهره مند شوید مثل ثبت نام کتب درسی ، ثبت نام مدرسه و …

روش ورود به سایت مای مدیو برای اتباع

دانش آموزان و والدین اتباع هم می توانند وارد سایت مای مدیو شوند. روش ورود به مای مدیو برای اتباع ، از طریق ارائه اطلاعات به شرح کد دانش آموزی ، کد اتباع و تاریخ تولد می باشد. این دسته از کاربران می توانند همانند سایر کاربران سامانه ، از تمام خدمات سایت استفاده کنند.

مرابط بخوانید : سنجش سلامت دانش آموزان

روش ورود به مای مدیو برای دریافت کارنامه

یکی از خدمات اصلی سایت مای مدیو ، ارائه کارنامه است. دانش آموزان می توانند بدون آنکه به مدرسه مراجعه کنند ، کارنامه خود را از سامانه مای مدیو دریافت نمایند. جهت دریافت کارنامه ، لازم است به ترتیب توضیحاتی که در بخش های قبلی ارائه کردیم ، وارد پنل کاربری تان شوید. در مسیر ورود به پنل کاربری ، باید تابعیت خود را انتخاب کنید و سپس بر اساس تابعیت ، اطلاعات مورد خواست را ارائه نمایید.

پس از ورود به سایت ، باید از کادر “خدمات آموزشی دانش آموزان” در همان قسمت ابتدایی صفحه ، بر روی گزینه “دریافت کارنامه” کلیک نمایید. اگر کارنامه آماده شده‌ بود ، لیست نمرات خود را مشاهده خواهید کرد اما در صورت آماده نبوده‌ کارنامه ، نمرات را مشاهده نخواهید کرد. همچنین دانش آموزانی که برای اولین بار است می خواهند از سایت مای مدیو کارنامه شان را دریافت کنند ، باید یک فرم نظر سنجی مربوط به مدرسه را تکمیل نمایند. هدف از این نظرسنجی ، کسب نظرات کلی والدین و دانش آموزان از شرایط مدرسه و بهبود آن می باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو برای ثبت نام 1402 📞 راهنمای مای مدیو برای ثبت نام مدرسه و کتاب درسی

روش ورود به مای مدیو برای سنجش اول ابتدایی

روش ورود به سایت مای مدیو

سامانه مای مدیو برای سنجش اول ابتدایی هم کاربرد دارد و والدین باید با مراجعه به این سامانه ، جهت تعیین نوبت سنجش فرزند نوآموز خود اقدام کنند. والدین باید طبق مراحلی که بالاتر شرح داده‌ شد ، احراز هویت سایت مای مدیو را انجام دهند و وارد پنل مختص به خود شوند. سپس با ورود به پنل ، بر روی گزینه “سنجش بدو ورود” کلیک کنند. با انتخاب این گزینه ، لیست فرزندان نمایش داده می شود و اگر نام فرزند مشاهده نشد ، باید با انتخاب گزینه “افزودن فرزند” نام او اضافه شود.

در مراحل بعدی ، باید استان و شهر محل سکونت تعیین گردد تا مراکز سنجش آن شهر نمایش داده‌ شوند. در قدم بعدی هم لازم است میزان ظرفیت مراکز و ساعات حضور آنها مورد بررسی قرار گرفته و با پرداخت هزینه مربوطه ، یک نوبت در مرکز سنجش رزرو شود.

مرتبط بخوانید : مای مدیو برای هدایت تحصیلی

سوالات شما

 • روش ورود به سایت مای مدیو چگونه است؟

ورود به سایت مای مدیو با ارائه اطلاعات مورد خواست ممکن می باشد.

 • ورود به سایت مای مدیو چه اطلاعاتی می خواهد؟

دانش آموزان برای وارد شدن به سایت مای مدیو باید کد ملی و سری سریال شناسنامه را ارائه دهند.

 • کدام کاربران می توانند وارد سایت مای مدیو شوند؟

خدمات سامانه مای مدیو برای دانش آموزان ، والدین ، اتباع ، معلمان و مدیران مدارس ارائه می شوند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

2 نظر

 1. سلام من اتباع هستم چجوری باید وارد سایت مدیو بشم ؟؟
  در قسمت نام کاربری و گذرواژه
  نام کاربری رو کد یکتا رو وارد میکنم
  گذرواژه رو تاریخ تولد اما بازم نمیتونم وارد سایت بشم
  همش میزنه خطای ورود
  لطفا راهنماییم کنید

 2. من عضو شدم ولی الان میخوام چیزی رو ارسال کنم نمیشه
  پس چطوری این کار و کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر