از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

راهنمای سامانه وادافا – پیش دفاع دانشجویان دکتری – vadafa.iauec.ac.ir

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

راهنمای سامانه وادافا

 

دانشجویان مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که مدارک لازم برای شرکت در پیش دفاع رساله خود را آماده کرده اند ، می بایست با مراجعه به سامانه وادافا به نشانی vadafa.iauec.ac.ir ، جلسه پیش دفاع خود را رزرو کنند. در سامانه وادافا جلسات پیش دفاع رساله مقطع دکتری تخصصی برگزار می شود و دانشجویان با حضور در این سامانه طبق تاریخی که از قبل رزرو کرده اند ، پروپوزال خود را توضیح می دهند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا راهنمای سامانه وادافا را به صورت تصویری ارائه کنیم. در انتهای مطلب نیز می توانید سوالات خود را راجع به این سامانه بپرسید تا توسط مشاوران کامل راهنمایی شوید.

شما دانشجویان عزیز می توانید برای دریافت راهنمایی در سامانه پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد ( vadafa.iauec.ac.ir ) با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

راهنمای سامانه وادافا

پیش دفاع مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه ای که دانشگاه معرفی کرده است به نام سامانه وادافا ، برگزار می شود. دانشجویان دکتری تخصصی می بایست پس از آنکه اطلاعات و مدارک خود را در سامانه پژوهشیار ثبت کردند ، باید به سایت وادافا مراجعه کرده و تاریخ و ساعت برگزاری جلسه پیش دفاع خود را رزرو نمایند.

مرتبط بخوانید : نحوه ثبت نام در سامانه پژوهشیار – راهنمای ثبت نام در سامانه پژوهشیار

ثبت اطلاعات و مدارک در سامانه پژوهشیار دانشگاه آزاد طی 9 مرحله انجام می گیرد و پس از تایید درخواست در این سامانه ، ادامه مراحل شرکت در جلسه پیش دفاع دکتری از طریق سامانه وادافا انجام می گیرد.. زمان ثبت درخواست برای رزرو جلسه پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد ، توسط روابط عمومی دانشگاه ازاد اعلام می شود که ترم قبل از تاریخ 25 الی 27 اردیبهشت ماه بوده است. ضمن اینکه جلسات نیز به صورت آنلاین برگزار می گردند.

جهت ررزو نوبت پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد ، به سامانه وادافا به نشانی vadafa.iauec.ac.ir مراجعه فرمایید. در صفحه اول سامانه می بایست نام کاربری و رمز عبور را درج نمایید که نام کاربری شماره تلفن همراه و کلمه عبور نیز شماره دانشجویی شما در سامانه پژوهشیار می باشد.

راهنمای سامانه وادافا

پس از وارد شدن به سامانه ، سه گزینه را مشاهده خواهید کرد که شما باید بر روی گزینه اول یعنی عبارت “هماهنگی جلسات پیش دفاع” کلیک کنید.

راهنمای سامانه وادافا

در مرحله بعد می بایست تاریخ و ساعت مد نظر خود را تعیین کرده و بر روی دکمه “ثبت درخواست” کلیک کنید. لازم به ذکر است که فقط زمان ههایی را می توانید رزرو کنید که از سوی هیات تخصصی مورد تایید باشد و بنابراین به آزاد بودن زمان ها در جدولی که وجود دارد دقت فرمایید.

راهنمای سامانه وادافا
راهنمای سامانه وادافا

 

پس از تعیین تاریخ و ثبت درخواست ، می توانید آخرین وضعیت بررسی درخواست خود را مشاهده نمایید ضمن اینکه تا قبل از تایید دبیرخانه پیش دفاع ، این امکان برای شما وجود دارد که درخواست خود را حذف و ویرایش کنید و در صورت رد درخواست در هر مرحله ، امکان ثبت درخواست جدید را نیز دارید.

راهنمای سامانه وادافا

اگر بر روی عبارت “جلسات پیش دفاع آنلاین آزمایشی” کلیک کنید ، وارد صفحه آزمایشی جلسه پیش دفاع خواهید شد.

راهنمای سامانه وادافا
راهنمای سامانه وادافا

 

با ورود به جلسه پیش دفاع آزمایشی می توانید با همکاری کارشناس فنی ، تست صدا ، تصویر ، اشتراک گذاری فابل و …. را انجام دهید تا برای جلسه اصلی آمادگی کافی را کسب کنید.

راهنمای سامانه وادافا

پس از فرا رسیدن موعد مقرر بر روی گزینه “برگزاری پیش دفاع آنلاین” کلیک کنید.

راهنمای سامانه وادافا
راهنمای سامانه وادافا

 

در بخش بعدی پس از مشاهده وضعیت “درحال برگزاری” ، روی دکمه “جلسه پیش دفاع” کلیک کرده و وارد جلسه شوید.

راهنمای سامانه وادافا

مرتبط بخوانید : راهنمای ثبت پایان نامه در پژوهشیار – چگونه در پژوهشیار پایان نامه ثبت کنیم؟

سوالات متداول

  • آدرس سامانه پیش دفاع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد چیست ؟

آدرس سامانه پیش دفاع دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد به نشانی vadafa.iauec.ac.ir می باشد.

  • چگونه در سامانه وادافا جلسات پیش دفاع دکتری را رزرو کنیم ؟

راهنمای سامانه وادافا به صورت تصویری در این مطلب توضیح داده شد.

  • آیا امکان برگزاری جلسه آزمایشی پیش دفاع دکتری در سامانه وادافا وجود دارد ؟

بله ، دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد می توانند قبل از برگزاری جلسه اصلی پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد ، در جلسه آزمایشی شرکت کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر