از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

دبیریاب سایت انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی 📞 راهنمای سامانه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

دبیریاب سایت انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی

بسیاری از دانش آموزان در دروس مختلف نیاز به دبیر خصوصی دارند تا بتوانند ضعف های خود را در دروس جبران کنند. نیاز به تدریس خصوصی مخصوصا در زمان نزدیک به امتحانات تقاضای بیشتری دارد و دانش آموزان می خواهند در درس هایی مثل ریاضی ، فیزیک ، شیمی و … معلم خصوصی بگیرند. برای پیدا کردن معلم خصوصی ، مراجعه به سایت دبیریاب می تواند بهترین راهکار باشد زیرا در این سایت ، برترین دبیران در دروس مختلف حضور دارند و می توانند تدریس خصوصی را به صورت آنلاین یا حضوری انجام دهند. در این مطلب می خواهیم راهنمای دبیریاب سایت انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی را به شما ارائه کنیم. لطفا همراه ما باشید.

دریافت مشاوره در زمینه سایت دبیریاب و پیدا کردن معلم خصوصی – مشاوره از طریق تماس با مشاوران پاسخ با ما

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071612

معرفی سایت تدریس خصوصی دبیریاب 

دبیریاب یکی از سامانه هایی است که والدین و دانش آموزان می توانند با مراجعه به این سامانه ، دبیر خصوصی پیدا کنند. اگر به دنبال معلم برای تدریس خصوصی هستید ، سایت دبیریاب با داشتن معلم در تمام مقاطع ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم و در تمام دروس ، می تواند به شما در پیدا کردن یک معلم خوب کمک کند. دبیران حاضر در سایت دبیریاب ، هم اقا و هم خانم هستند و شما می توانید دبیر خصوصی آنلاین یا حضوری بگیرید.

سایت دبیریاب ، 23 سال فعالیت در حوزه های مختلف آموزش و تدریس خصوصی دارد و توانسته است با جمع آوری تیمی از بهترین و قوی ترین معلمان ، خدمات با کیفیتی را در زمینه تدریس خصوصی برای دانش آموزان ابتدایی ، متوسطه اول ، متوسطه دوم ، دبیرستان ، هنرستان ، کنکور و … ارائه دهد.

مرتبط بخوانید : مشاور خصوصی کنکور – بهترین مشاور خصوصی کنکور

راهنمای دبیریاب سایت انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی

سایت دبیریاب یک سایت برای پیدا کردن معلم خصوصی است و شما می توانید به راحتی از این سایت ، معلمی که می خواهید را پیدا کنید. نحوه ورود به سامانه دبیریاب و استخدام دبیر خصوصی از سایت ، به شرح مراحل زیر می باشد :

 • وارد سایت دبیریاب به نشانی dabiryab.com شوید.
 • در صفحه اول سایت ، منویی را مشاهده می کنید که می توانید مقطع و سپس پایه تحصیلی خود را انتخاب کنید.
 • پس از انتخاب پایه تحصیلی ، وارد صفحه ای می شوید که لیست اساتید مربوط به پایه شما را نمایش می دهد.
 • می توانید رزومه و سوابق اساتید را بررسی کنید و سپس برای انتخاب یک دبیر ، وارد صفحه مربوط به او شوید.
 • پس از وارد شدن به صفحه دبیر خصوصی مدنظرتان ، باید نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را درج کرده و ثبت درخواست کنید. درخواست شما توسط سایت دبیریاب بررسی می شود.
احتمالا این را هم بپسندید  شرایط جهشی خواندن 📞 لیست کامل شرایط و ضوابط جهشی 1403

یک روش دیگر برای پیدا کردن دبیر خصوصی در سایت دبیریاب ، انتخاب از طریق درس می باشد. شما می توانید در صفحه اول سایت ، نام درس مدنظرتان را انتخاب کنید تا فقط اساتیدی که آن درس را تدریس می کنند برای شما نمایش داده شود. سپس می توانید با بررسی سوابق و رزومه اساتید ، از میان آنها برای خود معلم خصوصی انتخاب کنید.

فیلتر جستجو در سایت دبیریاب

بهترین روش برای پیدا کردن دبیر خصوصی از سایت دبیریاب ، استفاده از فیلترهای بالای سامانه است. شما می توانید پس از وارد شدن به سایت dabiryab.com ، از منوی بالای سامانه استفاده نمایید و با انتخاب درس ، انتخاب مقطع ، شهر و جنسیت دبیر ، به دبیر مدنظرتان در شهر خود ، دسترسی پیدا کنید. همچنین اگر به دنبال دبیر خاصی هستید ، می توانید نام او را در سایت وارد کنید و پس از جستجو کردن ، منتظر بررسی سامانه باشید.

مرتبط بخوانید : بهترین مشاور تحصیلی در تهران

مزایای استفاده از سایت دبیریاب

سایت دبیریاب ، سامانه ای یکپارچه را برای پیدا کردن بهترین معلمان خصوصی در اختیار دانش آموزان و والدین قرار می دهد. شما با ورود به این سامانه می توانید معلم خصوصی را با بالاترین سطح آموزشی و مناسب ترین هزینه کلاس ، پیدا کنید. مزیتی که سایت دبیریاب دارد ، امکان برگزاری کلاس های خصوصی به دو روش آنلاین و حضوری است و شما قادر خواهید بود که ارتباط حضوری با معلم خود داشته باشید.

سایت دبیریاب ، معلم در هر درس دارد مانند فیزیک ، زیست ، شیمی ، عربی ، انگلیسی ، دروس ابتدایی ، زبان انگلیسی و …. دانش آموزانی که تصمیم به شرکت در آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی دارند و همچنین دانش آموزان المپیادی ، می توانند برای تقویت نقاط قوت و از بین بردن ضعف های خود در دروس مختلف ، از سایت دبیریاب استفاده کرده و به تدریس خصوصی با کیفیتی دسترسی داشته باشند. همچنین اساتید حاضر در سایت دبیریاب ، در سطح کنکور هم فعالیت می کنند و شما برای آمادگی کنکور هم می توانید از خدمات تخصصی سامانه بهره مند شوید.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تلفنی انتخاب رشته نهم - با سابقه ترین مشاوره تلفنی تحصیلی در ایران

هزینه تدریس خصوصی سایت دبیریاب

دبیریاب سایت انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی

سایت دبیریاب مناسب ترین هزینه را برای تدریس خصوصی در نظر گرفته است تا دانش آموزان از خدماتی که دریافت می کنند ، رضایت داشته باشند. این سامانه با دریافت هزینه معقول ، خدمات با کیفیتی هم ارائه می دهد زیرا اساتید مجرب و تحصیل کرده ای دارد. هزینه تدریس خصوصی سایت دبیریاب ، بستگی به عوامل زیر دارد :

 • پایه تحصیلی
 • رشته تحصیلی در مقطع متوسطه دوم
 • نوع درس
 • تعداد ساعات تدریس خصوصی
 • حضوری یا آنلاین بودن تدریس خصوصی
 • و…

تدریس خصوصی در سطح المپیادهای دانش آموزی ، آزمون ورودی مدارس و کنکور ، هزینه بالاتری دارد همچنین هزینه تدریس خصوصی حضوری به نسبت تدریس خصوصی آنلاین بیشتر است.

مرتبط بخوانید : مشاوره تلفنی انتخاب رشته – بهترین مرکز مشاوره تلفنی

سوالات شما

 • آدرس دبیریاب سایت انتخاب بهترین معلم تدریس خصوصی چیست؟

سایت دبیریاب به نشانی dabiryab.com در دسترس می باشد.

 • آیا از سایت دبیریاب می توانیم معلم خصوصی حضوری پیدا کنیم؟

بله ، اساتید سایت دبیریاب به روش های آنلاین و حضوری تدریس می کنند.

 • هزینه تدریس خصوصی سایت دبیریاب چقدر است؟

هزینه تدریس خصوصی اساتید سایت دبیریاب بستگی به پایه ، رشته ، نوع درس و … دارد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

بهترین مدارس لاکچری تهران

بهترین مدارس لاکچری تهران 📞 معرفی مدارس متوسطه اول ، دوم و دبستان لوکس تهران

بسیاری از والدین و دانش آموزان تهرانی به دنبال بهترین مدارس لاکچری تهران هستند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر