از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

حذفیات منطق کنکور ۱۴۰۳ 📞 لیست کامل حذفیات درس منطق کنکور انسانی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

حذفیات منطق کنکور ۱۴۰۳

کنکور انسانی 1403 در نوبت های اول و دوم برگزار خواهد شد که نوبت اول برگزاری آن در اردیبهشت ماه بوده و نوبت دوم آزمون نیز در تیرماه برگزار می گردد. داوطلبانی که ثبت نام کنکور را به موقع انجام داده اند ، می توانند در جلسه آزمون حضور یافته و با کسب رتبه و تراز مناسب ، در رشته مورد علاقه شان قبول شوند. لازمه موفقیت در کنکور انسانی ، توجه به مواردی همچون بودجه بندی ، تعداد سوالات آزمون و … است ضمن اینکه داوطلبان باید از فهرست حذفیات نیز مطلع گردند. حذفیات کنکور انسانی 1403 در دروس مختلف اعلام شده است که در ادامه این مطلب می خواهیم حذفیات منطق کنکور ۱۴۰۳ را بررسی کنیم. لطفا همراه ما باشید.

برای راهنمایی شدن در زمینه حذفیات کنکور سراسری می توانید با مشاوران ارشد مجموعه تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا با اطلاعات دقیق و درست راهنمایی شوید

 از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما هستیم 

همین حالا تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر 9099071612

اهمیت اطلاع از حذفیات کنکور 

اطلاع از حذفیات دروس مختلف کنکور سراسری ، حائز اهمیت است زیرا داوطلبان برای آمادگی کنکور باید حجم بسیاری از مباحث و دروس را مطالعه کنند و حذف شدن بخش هایی از کتاب های درسی می تواند به برنامه ریزی بهتر آنها کمک کند. شما پس از بررسی حذفیات ، می توانید بخش های حذف شده را به طور کلی کنار بگذارید و وقت خود را صرف دروس مهم تر و پر سوال تر کنید همچنین با اطلاع از حذفیات ، برای مدیریت زمان در جلسه کنکور نیز آمادگی بیشتری خواهید داشت.

احتمالا این را هم بپسندید  رتبه قبولی رشته حقوق دانشگاه شاهد - طبق قبولی های 1400 و 99

مرتبط بخوانید : حذفیات کنکور فرهنگیان

حذفیات منطق کنکور ۱۴۰۳

دروس تخصصی کنکور انسانی شامل دروس به شرح ادبیات تخصصی ، عربی تخصصی ، فلسفه ، منطق ، جغرافیا ، تاریخ و … است که داوطلبان برای کسب رتبه مناسب در آزمون باید در تمام این دروس ، درصد مناسبی را کسب نمایند. منطق یکی از دروس تخصصی کنکور انسانی محسوب می شود که همراه با درس فلسفه ، مجموعا 20 سوال از آنها طراحی می شود. داوطلبان برای پاسخگویی به 20 سوال فلسفه و منطق ، باید 3 کتاب فلسفه 1 ، فلسفه 2 و منطق پایه دهم را مطالعه کنند.

درس منطق هم مانند سایر درس های کنکور انسانی ، دارای بخش های حذف شده می باشد. داوطلبان باید با اطلاع از بخش های حذف شده از درس منطق ، زمان خود را صرف بخش های مهم تر و پرتست کنند. طبق آخرین فایل منتشر شده از سوی سازمان سنجش ، حذفیات منطق کنکور 1403 به شرح زیر است :

لیست حذفیات منطق کنکور نوبت اول

کنکور سراسری نوبت اول در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و اگر می خواهید در این آزمون شرکت کنید ، حذفیات درس منطق به شرح زیر می باشد :

 • پیرابندی های آبی ستاره دار
 • حکایت ها
 • پاورقی ها
 • صفحات “آنچه در این بخش می خوانیم”
 • صفحات “عناوین بخش ها”
 • فرهنگ اصطلاحات

حذفیات فوق ، مربوط به درس منطق پایه دهم و کتاب چاپ 1400 هستند. شما برای شرکت در کنکور انسانی ، باید کتاب های پایه دهم چاپ 1400 را مطالعه کنید و حذفیات منطق فوق نیز بر اساس کتاب درسی چاپ 1400 است.

احتمالا این را هم بپسندید  معجزه در هفته آخر کنکور - هفته آخر کنکور چه کنیم

حذفیات منطق کنکور نوبت دوم

زمان برگزاری کنکور سراسری نوبت دوم در تیرماه است و داوطلبانی که در کنکور نوبت اول حضور داشته اند یا خیر می توانند در کنکور تیرماه نیز شرکت کنند. لیست حذفیات کنکور اردیبهشت و تیرماه مشترک بوده‌ و برای درس منطق به شرح زیر می باشد :

 • پیرابندی های آبی ستاره دار
 • حکایت ها
 • پاورقی ها
 • صفحات “آنچه در این بخش می خوانیم”
 • صفحات “عناوین بخش ها”
 • فرهنگ اصطلاحات

مرتبط بخوانید : راهنمای شرکت در آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان

آیا از حذفیات منطق هیچ سوالی در کنکور طراحی نمی شود؟

حذفیات منطق کنکور ۱۴۰۳

یکی از نگرانی های داوطلبان کنکوری از حذفیات این است که آیا از حذفیات اعلام شده‌ توسط سازمان سنجش ، هیچ سوالی طراحی نمی شود؟ در این خصوص باید به اطلاع شما برسانیم که حذفیات اعلام شده‌ توسط سازمان سنجش ، مورد پرسش قرار نمی گیرند و هیچ سوال مستقیم ، ترکیبی و مفهومی از این بخش ها طراحی نخواهد شد بنابراین می توانید با اطمینان خاطر ، بخش های حذف شده‌ را کنار بگذارید.

سوالات شما

 • آیا درس منطق در کنکور سراسری 1403 حذفیات دارد؟

بله ، لیست حذفیات کنکور سراسری انسانی برای سال 1403 در تمامی دروس توسط سازمان سنجش منتشر شده‌ است.

 • حذفیات منطق کنکور ۱۴۰۳ چیست؟

لیست کامل حذفیات منطق کنکور ۱۴۰۳ را در این مطلب قرار داده‌ ایم.

 • آیا حذفیات کنکور نوبت اول و دوم مشترک است؟

بله ، حذفیات کنکور سراسری نوبت اول و نوبت دوم مشترک می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

حذفیات اقتصاد کنکور

حذفیات اقتصاد کنکور 1403 📞 لیست کامل حذفیات درس اقتصاد کنکور انسانی

اقتصاد از دروس اصلی کنکور انسانی است و داوطلبانی که به دنبال کسب رتبه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر