از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای 📞 زمان و راهنمای خرید کتب درسی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای

دانش آموزانی که کلاس دهم فنی حرفه ای را گذرانده‌ اند و در سال تحصیلی 1403 – 1404 وارد پایه یازدهم فنی حرفه ای می شوند ، باید علاوه بر ثبت نام در مدرسه ، ثبت نام کتب درسی را نیز انجام دهند. ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای همچون کتاب های سایر پایه ها و رشته‌ های تحصیلی به شیوه اینترنتی انجام می پذیرد. متقاضیان باید به سامانه توزیع و فروش مواد آموزشی سازمان آموزش و پرورش مراجعه نمایند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا راهنمای کاملی از ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای را به شما ارائه کنیم.

اگر برای ثبت نام اینترنتی کتب درسی با مشکلی مواجه هستید و نیازمند راهنمایی می باشید ، با مشاوران ارشد ما تماس بگیرید

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

زمان ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای 1403

بر خلاف سال های قبل که ثبت نام کتب درسی به شیوه حضوری و در مدرسه یا کتابخانه انجام می گرفت ، چند سالی است که ثبت نام به شیوه اینترنتی صورت می پذیرد. دانش آموزان باید با مراجعه به سامانه توزیع و فروش مواد آموزشی ، اقدام به ثبت سفارش کتب مربوط به پایه تحصیلی خود کنند. با توجه به تعداد بسیار ثبت نامی های کتب درسی ، زمانبندی ثبت نام برای هر یک از پایه های تحصیلی مشخص می شود. دانش آموزان باید بر اساس پایه و رشته‌ تحصیلی خود ، به سایت مراجعه کرده‌ و اقدام به ثبت نام نمایند. زمان ثبت نام کتب درسی پایه یازدهم در تمامی رشته‌ ها ، از 26 خردادماه 1403 می باشد و حدود دو ماه نیز فرایند ثبت نام ادامه دار خواهد بود.

مرتبط بخوانید : ویرایش ثبت نام کتاب درسی

معرفی سامانه و مراحل ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای

همانطور که در بخش های قبلی مطلب نیز چند بار اشاره کردیم ، شیوه ثبت نام کتب درسی تغییر کرده‌ است و دانش آموزان باید با مراجعه به سایت توزیع و فروش مواد آموزش سازمان آموزش و پرورش ، ثبت سفارش را انجام دهند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام کتاب درسی در سامانه پادا 📞 مراحل ثبت نام و خرید کتب تمام پایه ها

مرحله اول ثبت نام کتب پایه یازدهم فنی حرفه ای ، ورود به سامانه sso.my.gov.ir می باشد. دانش آموز باید در این سامانه ، شماره تماس خود را ارائه نماید تا رمز یکبار مصرف ارسال شود سپس بعد از اعتبار سنجی ، امکان ورود به سایت مای مدیو را خواهد داشت. در سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir ، مشخصات به شرح کد ملی و سری سریال شناسنامه از دانش آموز خواسته‌ می شود که باید این اطلاعات به ترتیب در بخش های نام کاربری و رمز عبور درج شوند.

با انجام مراحل فوق و ارائه اطلاعات در سایت مای مدیو ، شما به سایت  irtextbook.ir هدایت خواهید شد که سامانه اصلی توزیع کتب درسی است. در این سایت نیز باید مشخصات شناسنامه ای دانش آموز درج گردد و سپس با ورود به صفحه ثبت سفارش ، بسته آموزشی ویژه پایه یازدهم فنی حرفه ای را انتخاب نمایید. در نهایت هم باید هزینه ثبت نام را بپردازید و سفارش خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است که در پایان مراحل ثبت نام ، کدپیگیری ارائه خواهد شد که باید این کد را تا زمان تحویل کتاب ها ، نزد خود حفظ کنید.

قیمت کتاب های پایه یازدهم فنی حرفه ای

دانش آموزان در زمان ثبت سفارش کتب درسی باید هزینه کتاب ها را نیز پرداخت کنند. هزینه خرید برابر با قیمت پشت جلد کتب درسی می باشد. برای سال 1403 ، فعلا قیمت کتاب ها مشخص نشده‌ است اما سال قبل بر اساس رشته‌ تحصیلی ، از 108 تا 140 هزار تومان متغیر بود. دانش آموز باید با استفاده از کارت بانکی عضو شبکه شتاب ، هزینه اعلام شده‌ توسط سامانه را پرداخت کند و کدپیگیری مربوط به سفارش خود را از سامانه دریافت نماید.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام کتاب درسی پنجم ابتدایی 1403📞 زمان و راهنمای ثبت نام اینترنتی کتب درسی

مرتبط بخوانید : جامانده از ثبت نام کتاب درسی

ثبت نام کتاب درسی یازدهم در مدرسه

اگر با مراحل ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای آشنایی ندارید و یا ترجیح می دهید که ثبت نام کتب را به شیوه دیگری انجام دهید ، شما می توانید از طریق مدرسه نیز اقدام کنید. یکی از روش های ثبت نام کتب درسی تمام پایه ها ، ثبت سفارش گروهی است که توسط مدرسه انجام می گیرد. مدیر مدرسه پس از دریافت لیست دانش آموزان متقاضی کتاب در هر یک از پایه های تحصیلی ، وارد سامانه می شود و خرید کتاب ها را به صورت گروهی انجام می دهد.

برای ثبت نام گروهی کتب درسی باید به موقع اقدام کنید و هزینه خرید کتاب ها را به مدرسه ارائه دهید. پس از ثبت نام کتاب ها توسط مسئولین مدرسه ، در اوایل مهرماه می توانید کتاب های خود را از مدرسه تحویل بگیرید.

مرتبط بخوانید : اگر کتاب درسی گم شود – نحوه دریافت و لیست مراکز فروش کتاب درسی

سوالات شما

  • آیا ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای اینترنتی است؟

بله ، دانش آموزان در کلیه پایه ها برای خرید کتب درسی باید به سامانه مربوطه مراجعه نمایند.

  • ثبت نام کتاب درسی یازدهم فنی حرفه ای 1403 کی شروع می شود؟

فرایند خرید کتب درسی یازدهم فنی حرفه ای احتمالا از اواخر خردادماه آغاز خواهد شد.

  • قیمت کتاب های درسی یازدهم فنی حرفه ای چقدر است؟

در حال حاضر ، قیمت دقیق کتاب های درسی پایه یازدهم فنی حرفه ای مشخص نشده‌ است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کتاب درسی دهم انسانی

ثبت نام کتاب درسی دهم انسانی 📞 زمان و راهنمای خرید کتب درسی

دانش آموزان کلاس نهم پس از انتخاب رشته انسانی و برای ورود به پایه دهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر