از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir 📞 راهنمای ثبت نام مصاحبه در سایت مای مدیو

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir

سایت مای مدیو ، درگاه خدمات الکترونیک آموزش و پرورش می باشد که دارای بخش های مختلفی برای دانش آموزان ، فرهنگیان شاغل ، دانشجو معلمان ، مدیران مدارس و … است. در هر یک از این بخش ها ، خدمات ویژه مربوط به کاربران ارائه می گردد و هر یک از کاربران باید وارد بخش مختص به خود شوند. یکی از خدمات سایت مای مدیو ، ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان است. داوطلبانی که به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شده‌ اند ، باید برای ثبت نام اینترنتی در این سامانه اقدام کنند و احتمال الکترونیکی شدن فرایند ثبت نام و گزینش وجود دارد. لطفا در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را برای ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir راهنمایی نماییم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سامانه مای مدیو ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

معرفی سامانه ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

همانطور که در ابتدای مطلب هم اشاره کردیم ، احتمال الکترونیکی شدن فرایند ثبت نام و گزینش دانشگاه فرهنگیان وجود دارد و داوطلبانی که به مصاحبه دعوت شده‌ اند ، باید به صورت اینترنتی پیگیر مرحله مصاحبه خود باشند. سال های گذشته ، نحوه شرکت در مصاحبه بدین صورت بود که داوطلبان باید فرم شماره 2 و … را در دو نسخه آماده می کردند و به هسته گزینش پست می کردند یا اینکه فرم ها را به اداره شهر خود تحویل می دادند.

اما با توجه به اطلاعیه هایی که اخیرا منتشر شده‌ ، نحوه ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سال جاری به صورت اینترنتی خواهد بود و داوطلبان باید از طریق سامانه مای مدیو ، در مراحل گزینش شرکت نمایند. سامانه مای مدیو ، درگاه خدمات الکترونیکی آموزش و پرورش می باشد و دارای خدمات مختلف برای کاربران اعم از فرهنگیان می باشد. به احتمال قوی ، ثبت نام مصاحبه فرهنگیان هم در این سایت انجام گیرد.

مرتبط بخوانید : ایجاد سوابق تحصیلی و ترمیم نمرات در my medu ir

نحوه ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir

برای ثبت نام مصاحبه فرهنگیان در سامانه مای مدیو ، باید وارد سایت رسمی به نشانی My medu ir شوید و به ترتیب مراحل زیر ، ثبت نام خود را انجام دهید :

  • در صفحه اول سایت My medu ir ، کادری را مشاهده می کنید که از شما اطلاعات کاربری خواسته می شود. شما باید در بخش نام کاربری ، کد ملی تان را وارد کنید و در بخش گذرواژه هم کلمه عبور را درج نمایید.
  • بعد از درج نام کاربری و کلمه عبور ، در بخش کد امنیتی هم باید کد درج شده‌ در تصویر را وارد نمایید.
احتمالا این را هم بپسندید  سایت نورینو 📞 راهنمای ورود و استفاده از سامانه نورینو

ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir

  • کد امنیتی بعد از چند ثانیه منقضی می شود و در صورت مشاهده پیامی مبنی بر منقضی بودن کد امنیتی ، بر روی نشانه زیر آن کلیک کنید تا عبارت جدید نمایش داده‌ شود.
  • در صورت فراموشی گذرواژه یا نداشتن گذرواژه ، می توانید وارد درگاه دولت شوید و در بخش مشخصات ، رمز جدید برای خود تنظیم نمایید.

مرتبط بخوانید : چه کسانی در مصاحبه فرهنگیان رد می شوند

زمان ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402

برای ثبت نام مصاحبه فرهنگیان در سامانه My medu ir باید به موقع اقدام کنید و در صورت دیر اقدام کردن ، پذیرش لغو خواهد شد. زمان دقیق ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 مشخص نیست. البته انتظار می رود مشابه با روال سال های قبل ، فرایند مصاحبه در اواسط شهریورماه انجام گیرد.

داوطلبانی که در فرم انتخاب رشته‌ کنکور خود ، رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان را درج کرده‌ اند و برای مصاحبه دعوت شده‌ اند ، مجاز هستند حداکثر تا 48 ساعت پس از انتشار نتایج ، ثبت نام مصاحبه در سایت مای مدیو را پیگیری نمایند.

مرتبط بخوانید : اگر در مصاحبه فرهنگیان رد شویم چه میشود

پشتیبانی ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir

ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir

ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای اولین بار است که در سایت مای مدیو انجام می گیرد. به همین خاطر ممکن است بسیاری از داوطلبان برای ورود به این سامانه و ثبت نام در مصاحبه ، با مشکلی مواجه شوند. اگر شما هم دچار مشکل در ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شده‌ اید ، می توانید ثبت نام خود را توسط مشاوران ما انجام دهید تا هیچ اختلالی در فرایند نام نویسی شما وجود نداشته باشد. مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ، در تمامی ایام هفته‌ آماده پاسخگویی به شما هستند.

احتمالا این را هم بپسندید  سامانه مای مدیو ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سوالات شما

  • نحوه ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1402 چگونه است؟

سال های گذشته ، نحوه ثبت نام در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان با ارسال فرم های مربوطه به هسته گزینش انجام می گرفت. برای سال 1402 تصمیم بر این است که نحوه ثبت نام به شیوه اینترنتی باشد.

  • سامانه ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان کدام است؟

به احتمال قوی ، ثبت نام مصاحبه دانشگاه فرهنگیان در سایت مای مدیو انجام شود.

  • ثبت نام مصاحبه فرهنگیان در سایت مای مدیو چگونه انجام می شود؟

دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان برای ثبت نام مصاحبه در سایت مای مدیو باید نام کاربری و رمز عبور ارائه می دهند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر