از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد 📞 شرایط و زمان ثبت نام آزمون اختصاصی فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد را داوطلبان آقا و خانم می توانند انجام دهند. رشته های تحصیلی این دانشگاه برای گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی و انسانی ارائه می شوند و متقاضیان در صورت دارا بودن‌ شرایط لازم و انجام انتخاب رشته در تاریخ مشخص شده‌ ، امکان دعوت به مصاحبه و پذیرش در دانشگاه را خواهند داشت. در این مطلب می خواهیم به بررسی جزئیات ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

سوالات خود را درباره شرایط آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان در سال 1403 از مشاوران ما در مرکز مشاوره پاسخ با ما بپرسید تا به طور کاملی راهنمایی شوید. همچنین مشاوران می توانند شما را برای ثبت نام اینترنتی ، انتخاب رشته فرهنگیان و شرکت در مصاحبه فرهنگیان راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد

برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد باید از زمان آن اطلاع داشته باشید و به موقع اقدام کنید. زمان ثبت نام برای کنکور اختصاصی فرهنگیان 1403 مشخص شده‌ است و داوطلبان باید از تاریخ 5 الی 11 آذرماه 1402 ، اقدامات لازم برای ثبت نام را به عمل آورند. لازم به ذکر است که کنکور فرهنگیان در سال 1403 به طور مجزا از کنکور سراسری برگزار خواهد شد و ثبت نام جداگانه ای هم دارد.

اگر در زمان ثبت نام کنکور سراسری ، کارت مربوط به آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان را تهیه نکنید ، امکان انتخاب رشته‌ های این دانشگاه را در زمان انتخاب رشته‌ نخواهید داشت. بنابراین حتما با مراجعه به سایت سنجش ، ثبت نام و پرداخت هزینه را انجام دهید.

مرتبط بخوانید : شرایط دانشگاه فرهنگیان

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد

برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد باید بدانید که شرایط ثبت نام به چه صورت است و آیا واجد شرایط می باشید یا خیر. شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان به شرح زیر می باشند :

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان تبریز 1403📞 شرایط و زمان ثبت نام آزمون اختصاصی فرهنگیان تبریز

شرایط سنی

از مهم ترین شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان ، برخورداری از شرط سنی است. سن لازم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان ، حداکثر 22 سال تمام است و داوطلبانی که سن بالاتر از 22 سال را دارند ، نمی توانند ثبت نام کنند. البته شرط سنی دانشگاه فرهنگیان در کنکور سال های قبل برابر با 24 سال بود که برای کنکور 1403 به میزان 2 سال کمتر شده‌ است. در خصوص شرط سنی لازم است این نکته را هم به اطلاعتان برسانیم که گذراندن‌ خدمت سربازی یا داشتن سهمیه ایثارگری و شاهد ، تاثیری در افزایش شرط سنی ندارد.

شرط معدل

برخورداری از معدل مناسب در پایه های دهم ، یازدهم و دوازهم ، از شرایط اصلی ثبت نام است. تا سال قبل ، معدل کل دییلم برای پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان ملاک قرار می گرفت اما برای سال 1403 تصمیم بر این است که داوطلبان با حداقل معدل 14 در سه پایه متوسطه دوم ، پذیرش شوند. بنابراین اگر معدل شما در این سه پایه کمتر از 14 است ، امکان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد را ندارید.

شرایط رتبه و تراز

انتخاب رشته‌ در تمام واحدهای پردیس دانشگاه فرهنگیان ، نیازمند کسب حداقل تراز در آزمون است که در کنکور اختصاصی فرهنگیان 1403 ، داوطلبان باید حداقل تراز 6000 را به دست آورند. داوطلبان در صورت برخورداری از تمام شرایط اما عدم کسب حداقل تراز در آزمون فرهنگیان ، امکان انتخاب رشته‌ را نخواهند داشت.

دعوت به مصاحبه

دانشگاه فرهنگیان جزو دانشگاه های نیمه متمرکز محسوب می شود و مرحله مصاحبه هم دارد. داوطلبانی که انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان را انجام داده‌ اند و دارای شرایط لازم هستند ، به صورت چند برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت می شوند و باید در این مرحله هم عملکرد مناسبی داشته باشند. زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان معمولا در اوایل شهریورماه است و نتایج آن نیز تا اواخر همین ماه اطلاع رسانی می شود. داوطلبانی که به مصاحبه دعوت نشده‌ اند ، بدین معناست که شرایط قبولی در دانشگاه فرهنگیان را نداشته اند و باید منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته‌ کنکور سراسری باشند.

مرتبط بخوانید : شرایط کارشناسی ارشد دانشگاه فرهنگیان

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان پردیس بحرالعلوم شهرکرد

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد

رشته‌ های ارائه شده‌ در دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد عمدتا برای داوطلبان کنکور انسانی هستند و برای گروه ریاضی و تجربی فقط رشته‌ آموزش ابتدایی ارائه می شود. اسامی رشته‌ ها به شرح زیر می باشند :

  • آموزش ابتدايی
  • راهنمايي و مشاوره
  • آموزش زبان و ادبيات فارسي
  • آموزش الهیات
  • امور تربیتی

مرتبط بخوانید : شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان

سوالات شما

  • دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد کدام رشته ها را ارائه می کند؟
احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر 1403📞 شرایط و زمان ثبت نام آزمون اختصاصی فرهنگیان بوشهر

لیست رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد را می توانید در این مطلب مشاهده کنید.

  • شرط معدل دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد چقدر است؟

شرط معدل دانشگاه فرهنگیان برابر با حداقل معدل 14 است.

  • آیا آزمون دانشگاه فرهنگیان در سال 1403 جدا از کنکور سراسری برگزار خواهد شد؟

بله ، پذیرش در دانشگاه فرهنگیان از طریق شرکت در آزمون اختصاصی این دانشگاه ممکن خواهد بود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور 📞 شرایط پذیرش بدون آزمون فرهنگیان

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور شرایط ویژه ای را برای متقاضیان پذیرش بدون آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر