از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر 1403📞 شرایط و زمان ثبت نام آزمون اختصاصی فرهنگیان بوشهر

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر

دانشگاه فرهنگیان بوشهر در سال 1403 از طریق آزمون اختصاصی دانشجو جذب خواهد کرد. داوطلبانی که تمایل دارند در رشته‌ های این دانشگاه تحصیل کنند ، باید ثبت نام آزمون اختصاصی را در آذرماه انجام دهند و از شرایط لازم نیز برخوردار باشند. رشته‌ های ارائه شده‌ در دانشگاه فرهنگیان بوشهر شامل آموزش الهیات ، آموزش تاریخ ، آموزش ریاضی و … هستند که ورود به این رشته‌ ها با توجه به نوع گروه آزمایشی ، امکان پذیر است. در این مطلب می خواهیم راهنمای کاملی از ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر را ارائه نماییم. لطفا همراه ما باشید.

سوالات خود را درباره شرایط آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان در سال 1403 از مشاوران ما در مرکز مشاوره پاسخ با ما بپرسید تا به طور کاملی راهنمایی شوید. همچنین مشاوران می توانند شما را برای ثبت نام اینترنتی ، انتخاب رشته فرهنگیان و شرکت در مصاجبه فرهنگیان راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان تبریز

لیست رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان از طریق انتشار دفترچه انتخاب رشته‌ کنکور سراسری در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. داوطلبان باید دفترچه مربوط به گروه آزمایشی خود را دانلود کرده‌ و مورد بررسی قرار دهند. بعضی از رشته‌ ها به شرح زیر می باشند :

 • آموزش الهيات
 • آموزش تاريخ
 • آموزش جغرافيا
 • آموزش زبان عربی
 • آموزش زبان و ادبيات فارسی
 • امور تربيتي
 • آموزش ابتدايی
 • آموزش دانش آموزان با نيازهاي ويژه
 • آموزش علوم تجربی
 • آموزش زيست شناسی
 • آموزش رياضی
 • آموزش فيزيک
 • و…

مرتبط بخوانید : دانشگاه سما بوشهر – معرفی و راهنمای کامل

آدرس دانشگاه فرهنگیان بوشهر

آدرس و شماهر تماس دانشگاه فرهنگیان بوشهر را در ادامه قرار داده‌ ایم :

 • آدرس : بوشهر، خیابان عاشوری، کوچه شهید قناعت زاده‌، جنب پردیس بنت الهدی صدر، مدیریت امور پردیس های استان بوشهر
 • تلفن : ۹۱۰۹۹۲۲۳-۰۷۷
احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد 📞 شرایط و زمان ثبت نام آزمون اختصاصی فرهنگیان بحرالعلوم شهرکرد

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر

داوطلبانی که می خواهند ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر را انجام دهند ، باید دارای شرایطی باشند. این شرایط به شرح شرط معدل ، شرط سنی ، مصاحبه ، شرط تراز و رتبه و … به شرح زیر می باشند :

شرط معدل

از مهم ترین شرایط دانشگاه فرهنگیان ، برخورداری از معدل مناسب است. شرط معدل دانشگاه فرهنگیان هر ساله تغییراتی می کند و داوطلبان باید از آخرین تغییرات اطلاع داشته باشند. طبق آخرین شرایط اعلام شده‌ برای دانشگاه فرهنگیان ، داوطلبان باید دارای حداقل معدل 14 در پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم باشند.

شرایط سنی

شرط بعدی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان ، داشتن حداکثر سن مجاز است. شرط سنی دانشگاه فرهنگیان تا کنکور 1402 به میزان 24 سال تمام بود اما برای کنکور 1403 تصمیم گرفته شده‌ است که شرط سنی به 22 سال کاهش یابد. بنابراین اگر حداکثر سن 22 سال دارید ، می توانید در دانشگاه فرهنگیان بوشهر ثبت نام کنید. لازم به ذکر است که مواردی همچون فرزند داشتن ، سهمیه ایثارگری ، گذراندن خدمت سربازی و … تاثیری در افزایش شرط سنی دانشگاه فرهنگیان ندارند.

شرط تراز و رتبه

داوطلبانی که دارای شرایط سنی و معدل دانشگاه فرهنگیان هستند و در آزمون اختصاصی این دانشگاه شرکت کرده‌ اند ، باید بتوانند رتبه و تراز لازم را کسب نمایند. طبق آخرین تغییرات ، داوطلبان با کسب حداقل تراز 6000 ، امکان انتخاب رشته‌ محل های دانشگاه فرهنگیان را خواهند داشت و در صورت کسب تراز پایین تر ، نمی توانند رشته‌ های این دانشگاه را در فرم خود ثبت کنند.

مصاحبه 

شرکت کنندگان آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان که واجد شرایط معدل و سنی هستند و همچنین تراز لازم را در آزمون کسب کرده‌ اند ، به صورت چند برابر ظرفیت به مصاحبه دعوت می شوند. زمان مصاحبه دانشگاه فرهنگیان معمولا در اوایل شهریورماه است و نتایج آن نیز تا اواخر همین ماه اعلام می گردد تا پذیرفته شدگان از ابتدای مهر وارد دانشگاه شوند. مرحله مصاحبه دانشگاه فرهنگیان ، بخش زیادی از شانس قبولی داوطلب را شامل می شود و داوطلبانی که عملکرد بهتری داشته باشند ، پذیرفته خواهند شد.

مرتبط بخوانید : امریه استانداری بوشهر 

زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر

برای پذیرش در رشته های دانشگاه فرهنگیان بوشهر باید از زمانبندی ثبت نام اطلاع داشته باشید. زمان ثبت نام آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان 1403 از تاریخ 5 الی 11 آذرماه 1402 می باشد. در این مهلت باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید و با واریز هزینه ای به مبلغ 218 هزار تومان ، ثبت نام آزمون اختصاصی فرهنگیان را انجام دهید. لازم به ذکر است که در زمان ثبت نام باید گزینه “متقاضی شرکت در آزمون سراسری و همچنین آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم هستم” را انتخاب کنید تا در زمان انتخاب رشته‌ بتوانید علاوه بر رشته های دانشگاه فرهنگیان ، از رشته‌ های سایر دانشگاه ها نیز انتخاب نمایید.

مرتبط بخوانید : سرباز معلم استان بوشهر 

سوالات شما

 • ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بوشهر چه شرایطی دارد؟
احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اهواز 📞 شرایط و زمان ثبت نام آزمون اختصاصی فرهنگیان اهواز

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان به شرح شرط معدل ، شرط سنی ، شرط تراز و رتبه و … است که در این مطلب بررسی کرده‌ ایم.

 • در دانشگاه فرهنگیان بوشهر کدام رشته‌ ها ارائه می شوند؟

لیست رشته های دانشگاه فرهنگیان بوشهر را می توانید در این مطلب مشاهده نمایید.

 • آیا در سال 1403 برای دانشگاه فرهنگیان آزمون اختصاصی برگزار خواهد شد؟

بله ، داوطلبان باید در زمان ثبت نام کنکور ، کارت علاقه مندی به شرکت در آزمون اختصاصی دانشگاه فرهنگیان را انتخاب نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور 📞 شرایط پذیرش بدون آزمون فرهنگیان

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور شرایط ویژه ای را برای متقاضیان پذیرش بدون آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر