از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تمدید مهلت ثبت نام علمی کاربردی 📞 مهلت مجدد ثبت نام علمی کاربردی مهر و بهمن ماه

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تمدید مهلت ثبت نام علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در نیمسال های مهر و بهمن انجام می گیرد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش ، ثبت نام و انتخاب رشته‌ اینترنتی این دانشگاه را انجام دهند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، یک مهلت مشخص در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد اما با توجه به اینکه برخی از داوطلبان از زمان ثبت نام بی اطلاع هستند و موفق به نام نویسی در مهلت مقرر نمی شوند ، سازمان سنجش برای آنها مهلت مجددی جهت ثبت نام در نظر می گیرد. در زمان تمدید مهلت ثبت نام علمی کاربردی ، سامانه در دسترس قرار خواهد داشت و می توان نام نویسی دانشگاه را انجام داد. اگر شما هم از جاماندگان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هستید ، لطفا در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

شما عزیزان میتوانید برای پیگیری اخبار ثبت نام مجدد دانشگاه علمی کاربردی و انجام ثبت نام این دانشگاه در سایت سنجش به کمک مشاوری مجرب ، با مشاوران ما در تماس باشید.

مشاوران ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

زمان تمدید مهلت ثبت نام علمی کاربردی 1402

دانشگاه علمی کاربردی به دلیل ارائه رشته‌ های بدون کنکور متنوع ، متقاضیان بسیاری دارد و هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان در رشته‌ های نیمسال مهر و بهمن این دانشگاه ثبت نام می کنند. برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، باید از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کرد و حدود یک هفته هم به داوطلبان فرصت داده‌ می شود که ثبت نام را در سامانه انجام دهند. البته با توجه به پیش بینی های سازمان سنجش از جاماندن برخی داوطلبان از ثبت نام ، مهلت نام نویسی تمدید می شود.

احتمالا این را هم بپسندید  دانشگاه غیرانتفاعی بهتره یا علمی کاربردی - تفاوت دانشگاه غیرانتفاعی با علمی کاربردی

مهلت مجدد ثبت نام علمی کاربردی مهرماه

برای پذیرش در رشته‌ های بدون کنکور مهرماه دانشگاه علمی کاربردی باید در شهریورماه ثبت نام را انجام داد. زمان ثبت نام سال گذشته در تاریخ 7 الی 13 شهریوماه برای مقطع کاردانی ناپیوسته و 5 الی 11 شهریورماه برای مقطع کارشناسی ناپیوسته بود. همچنین مهلت مجدد ثبت نام برای مقطع کاردانی در تاریخ 17 شهریورماه و برای مقطع کارشناسی ناپیوسته در تاریخ 15 شهریورماه بود. هم اکنون زمان ثبت نام مهرماه 1402 دانشگاه علمی کاربردی به پایان رسیده‌ است و داوطلبانی که می خواهند وارد این دانشگاه شوند ، می توانند ثبت نام ترم بهمن را انجام دهند.

مهلت مجدد ثبت نام علمی کاربردی بهمن ماه

برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی می توان در رشته‌ های بهمن ماه نیز ثبت نام کرد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه معمولا در دی ماه انجام می گیرد و حدود یک هفته نیز فرصت ثبت نام وجود دارد. در حال حاضر ، زمانبندی ثبت نام برای سال 1402 اعلام نشده‌ است اما شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما ، پیگیری های لازم را انجام دهید.

مرتبط بخوانید : شرایط دکتری بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1402

تمدید مهلت ثبت نام علمی کاربردی

همانطور که در بخش های قبلی مطلب نیز توضیح دادیم ، برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. این سامانه ، لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را فعال خواهد کرد و با ورود به صفحه مربوطه و واریز هزینه ، می توان ثبت نام را انجام داد.

احتمالا این را هم بپسندید  رشته بازیگری دانشگاه علمی کاربردی - رشته بازیگری بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مهلت مجدد ، ابتدا باید وارد صفحه اختصاصی دانشگاه علمی کاربردی در سایت سازمان سنجش شوید. آدرس سامانه هم به نشانی sanjesh.org می باشد. در این سامانه ، می بایست لینک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را برای یکی از دوره های کاردانی و کارشناسی انتخاب کرده‌ و هزینه را واریز کنید. هزینه ثبت نام علمی کاربردی سال قبل به میزان 75 هزار تومان بود. البته داوطلبان جا مانده‌ از ثبت نام نیز همین مقدار هزینه را باید پرداخت کنند.

بعد از واریز هزینه ، سریال پرداخت را دریافت خواهید کرد که با این سریال می توانید وارد سامانه شده‌ و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است که در پایان مراحل ثبت نام ، یک شماره پرونده 6 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی ارائه خواهد شد که این دو کد را باید برای مراحل اعلام نتایج و پذیرش در دانشگاه ، نزد خود حفظ کنید.

مرتبط بخوانید : فراخوان جذب امریه سربازی دانشگاه علمی کاربردی

سوالات شما

  • آیا مهلت ثبت نام علمی کاربردی تمدید خواهد شد؟

بله ، احتمالا برای ثبت نام جاماندگان دانشگاه علمی کاربردی ، مهلت مجددی تعیین شود.

  • آیا داوطلبان جا مانده از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید هزینه بیشتری را برای ثبت نام پرداخت کنند؟

خیر ، هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مهلت مجدد ، افزایش نخواهد داشت.

  • آیا در مهلت مجدد ثبت نام علمی کاربردی می توان فرم ثبت نام را ویرایش کرد؟

بله ، داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده اند می توانند با ورود به سایت سنجش در مهلت مجدد ، اطلاعات فرم خود را ویرایش نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کاردانی پیوسته

ثبت نام کاردانی پیوسته 1403 📞 راهنمای ثبت نام کاردانی پیوسته در تمام دانشگاه ها

ثبت نام کاردانی پیوسته را می توانید در بسیاری از دانشگاه ها مثل دانشگاه آزاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر