از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

تاریخ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 📞 زمان دقیق برگزاری آزمون استخدامی 1402

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

تاریخ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

اطلاع از تاریخ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای داوطلبانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا آزمون فقط یکبار برگزار می شود و اگر داوطلب موفق به شرکت نشود ، باید منتظر برگزاری آزمون دوره بعدی باشد. آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هر ساله برای متقاضیان برگزار می شود و در سال 1402 نیز ارگان ها برای تکمیل نیروی مورد نیاز خود ، از طریق این آزمون اقدام به جذب نیرو می کنند. در ادامه این مطلب می خواهیم اطلاع رسانی دقیقی از تاریخ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402 داشته باشیم. لطفا با ما همراه شوید.

سوالات خود را درباره شرایط و زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از مشاوران ما بپرسید تا به طور کامل راهنمایی شوید. 

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

تاریخ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

همانطور که در بخش اول مطلب نیز شرح دادیم ، آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به صورت هر ساله برگزار می شود و هدف از برگزاری این آزمون ، تامین نیروی مورد نیاز ارگان های مختلفی است که تحت نظارت دستگاه اجرایی فعالیت می کنند. در سال 1402 نیز این آزمون برگزار خواهد شد و طبق تصمیماتی که گرفته شده‌ است ، زمان برگزاری آزمون کتبی در روز 8 دی ماه 1402 خواهد بود.
داوطلبانی که ثبت نام آزمون استخدامی را به موقع انجام داده‌ اند ، مجاز به حضور در جلسه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی خواهند بود و عدم شرکت در آزمون به منزله انصراف از استخدام خواهد بود. لازم به ذکر است که داوطلبانی که در آزمون کتبی شرکت نکنند ، امکان حضور در مراحل بعدی گزینش و مصاحبه را نخواهند داشت و به طور کامل از این مرحله از آزمون حذف خواهند شد.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 

داوطلبان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای حضور در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته باشند. بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی ، اطلاعات مهمی درج شده‌ است و مجوزی برای ورود داوطلب به حوزه امتحانی است. داوطلبان باید این کارت را از سایت مرکز جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir دریافت کنند و زمان انتشار کارت احتمالا سه روز قبل از برگزاری آزمون استخدامی خواهد بود.

احتمالا این را هم بپسندید  تمدید ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402 📞 مهلت مجدد

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از سایت مذکور ، لازم است به ترتیب مراحل زیر اقدام نمایید :

 • در سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir بر روی گزینه “یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور” کلیک کنید و سپس گزینه “ورود به پروفایل” را انتخاب نمایید.
 • در قدم بعدی می بایست کد ملی و کدرهگیری را درج کرده‌ و گزینه “ورود به پروفایل” را انتخاب کنید.
 • در پایان هم با کلیک بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه” می توانید کارت خود را مشاهده کرده‌ و پرینت آن را تهیه نمایید.

مرتبط بخوانید : کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

زمان و نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی

تاریخ آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

بر روی کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، اطلاعاتی درج شده‌ است که داوطلب باید بعد از دریافت کارت خود ، این اطلاعات را بررسی کرده‌ و از درست بودن آنها اطمینان حاصل نماید. اطلاعات درج شده‌ بر روی کارت به شرح زیر هستند :

 • نام و نام خانوادگی
 • شماره شناسنامه
 • شماره داوطلبی
 • ساعت و محل برگزاری آزمون
 • حوزه امتحانی
 • عنوان شغلی انتخابی
 • نام دستگاه اجرایی
 • و…

چنانچه اطلاعات درج شده‌ بر روی کارت ورود به جلسه با اطلاعات واقعی داوطلب مغایرت داشته باشد ، متقاضی باید به صورت حضوری به باجه های رفع نقص مراجعه کرده‌ و کارت را اصلاح نماید. البته رفع نقص برخی از اطلاعات کارت ورود به جلسه به صورت اینترنتی هم قابل انجام است اما مشکلاتی مثل عکس داوطلب و شماره داوطلبی نیاز به مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص دارند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1403 📞 زمان و راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی

مرتبط بخوانید : مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

شرایط آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

شرایط آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 1402 📞 شرایط عمومی و اختصاصی

داوطلبانی که خواهان شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هستند ، باید از شرایط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر