از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

بهترین مشاور کنکور، راهنمای انتخاب بهترین مشاور کنکور

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

بهترین مشاور کنکور
بهترین مشاور کنکور

بهترین مشاور و نقش آن در موفقیت درسی

بهترین مشاور کنکور در موفقیت دانش آموزهای کنکوری نقش به سزایی دارد. همواره شنیده ایم که انسان موفق شخصی است که در امور مختلف زندگی اش از مشورت و مصاحبت انسان های عاقل و باتجربه در آن موضوع خاص بهره می جوید. امام علی علیه السلام می فرمایند: هیچ هم پشتی مطمئن تر از مشورت کردن نیست و حضرت در جای دیگر نیز درباره ضرورت مشورت و مشاوره می فرمایند:هرکس به رای و نظر خویش اکتفا کند خود را در خطر انداخته است.

با این توصیف باید گفت برهه و زمان کنکور یکی از دوره‌های حساس و سرنوشت‌ساز هر دانش‌آموزی است که دغدغه کسب موفقیت در کنکور سراسری و وارد شدن به دانشگاههای معتبر یکی از آمال و آرزوهای مهمش تلقی می گردد. اما گذر کردن از این مرحله دشوار و سرنوشت‌ساز بدون آگاهی و اطلاعات کافی و صرفاً با خواندن کتاب های درسی امکان پذیر است ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت به هیچ وجه، چرا  که کنکور هم مانند بسیاری از ارزشهای زندگی امری ناشناخته برای یک داوطلب کنکور است و پیچ و خم های موجود بر سر این راه دشوار می تواند یک داوطلب را کاملاً گمراه و گیج کند.به خصوص در زمان حال که انواع کتاب های کمک درسی و کتاب های طراحی شده برای کنکور و مشاوران رنگارنگ و کلاس های مربوط به کنکور بازار داغی دارند.

چه کنیم که از این ورطه سخت به سلامت بگذاریم و به مقصود عالی خود که همانا کسب رتبه عالی در کنکور سراسری و در نهایت رسیدن به رشته های دانشگاهی مطلوب و در انتها بدست آوردن شغل مناسب و متناسب با روحیه و استعداد مان است برسیم؟ در جواب این پرسش میتوان گفت که باید بی شک  از یک مشاور خوب در این عرصه بهره جست.

بهترین مشاور کنکور کیست و چگونه می تواند به ما کمک کند؟

پیدا کردن بهترین مشاور کنکور از میان جمعیت فراوان مشاوران کنکور کار سختی است اما برای پیدا کردن هر چیز ناب نشانه های وجود دارد که با پیدا کردن آن نشانه ها می توانیم به هدف خود نزدیک شویم.

یک مشاور کنکور کاربلد باید خصایص زیر را داشته باشد:

ابتدا باید استعدادهای شما را شناسایی کند. چه بسا شما به شغل و رشته ای علاقه داشته باشید که متاسفانه هیچ استعدادی در آن ندارید و  در عوض رشته ای که چندان دلخواه شما نیست، در آن بسیار مستعد و توانا باشید بهترین مشاوره کنکور در اینجا نقش مهم خود را ایفا می‌کند و با شناسایی استعدادهای بالقوه شما می تواند شما را در جهت مناسبی راهنمایی کند در اینجا لازم به ذکر است که شما داوطلبان عزیز در ابتدای راهی هستید که ناشناخته است و اگر از مشاوره بهره نگیرید و یا حتی با داشتن مشاور آگاه به مشورت‌های آن دل نسپارید قدم در راهی سخت و گیج کننده گذارده اید که ممکن است آینده شغلی تان را در خطر بیاندازد

بهترین مشاور کنکور شخصی است که علاقه واقعی شما را کشف وشناسایی کند بسیاراند دانش آموزانی که فریفته نام رشته‌ای می‌شوند و یا به اجبار خانواده دست به انتخاب رشته‌های می‌زنند که چندان علاقه‌ای به آن ندارند، در اینجا مشاور به مدد شما خواهد آمد و با ترسیم واقعیت از آنچه شما انتخاب کرده اید شما را در مسیر درست هدایت می‌کند .

به طور مثال داوطلبی را در سال‌های دور می شناختم، که خانواده‌اش اصرار زیادی برای ورود او به دانشکده حقوق داشتند ولی به نظر من بعد ازانجام تست ها و آزمون هایی که از وی گرفتم متوجه شدم، که کوچکترین علاقه‌ای به علم حقوق و در انتها وکیل شدن و انجام کارهای سخت وکالت در دادگاه ندارد و به اعتقاد من وی در زمینه حسابداری استعداد خوب و عجیبی داشت، اما به اصرار خانواده و تسلیم شدن اش به خواسته آنان وارد رشته حقوق حقوق و متعاقب آن وکالت شد، ولی تا آن جایی که با این شخص در تماس بودم، هیچگاه رضایتمندی خوبی از شغل و رشته تحصیلی نداشت و تا جایی پیش رفت که وکالت را پس از تحمل آن همه سختی برای کسب کردنش کشیده بود را رها کرد.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره کنکور 1401 - بهترین مرکز مشاوره کنکور تلفنی و مفید ترین مقالات کاربردی کنکور

بهترین مشاور کنکور باید در کنکور و امر مشاوره موفق و پرفروش باشد فکر کنم تا به حال شنیده اید که کار را باید به کاردان سپرد شخصی که هیچ سر رشته ای از کنکور ندارد و بهترین دستاوردش در زمینه مشاوره کنکور تنها کسب رتبه ۶ رقمی در کنکور سراسری است نمی‌تواند مشاور خوبی در زمینه کنکور باشد و یا اینکه خود موفقیتی در کنکور زمان خودش نداشته باشد.

بهترین مشاور کنکور شخصی است که به اصطلاح خود دستی بر آتش داشته باشد و خود از برترین رتبه های کنکور سراسری باشد چرا که در این پیچ و خم توانسته موفقیت قابل توجهی کسب کند می‌تواند دست دیگری را گرفته و او را به سر منزل مقصود برساند البته قابل ذکر است که داوطلبان عزیز گاهی دچار وسواس فکری می شوند تا حدی که تنها و تنها از شخصی که نفر اول کنکور است مشاوره می پذیرد و در صورتی که این یک خطای محض است فرق بین رتبه یک تا صد می تواند از نظر دانش بسیار اندک و ناچیز باشد و آمادگی در سر جلسه امتحان و تنها اختلافشان بر سر چند تست کنکور باشد.

مشاوره درسی کنکور

بنابراین منظور ما از بهترین مشاور کنکور تنها شخصی نیست که رتبه ۱ تا ۱۰ کنکور را اخذ کرده است بلکه در کنار موفقیت عالی که در کنکور کسب کرده، الباقی خصوصیات دیگر که بسیار مهم و سرنوشت ساز است را باید دارا باشد، چه بسا یک مشاوری که خود، رتبه تک رقمی داشته است اما نتواند با شما ارتباط خوبی برقرار کند وقادر به تشخیص استعداد و علایق شما نباشد، و آگاهی کافی از روش یادگیری انسان نداشته باشد و ……بنابراین نمیتوانددر زمینه مشاوره کنکور به اتکای داشتن یک رتبه عالی خود رابهترین مشاور کنکور خطاب کرد.

لازم به ذکر است مشاوران ما در سایت پاسخ با ما با داشتن مجموعه ای از خصوصیات عالی یک مشاور، از جمله داشتن رتبه های برتر، دارا بودن روش های ارتباط موثر ، داشتن تخصص و آگاهی از جزئیات و تمامی ریزه‌ کاریهای مربوط به کنکور، در ردیف بهترین مشاوران کنکور قرار گرفته اند

بهترین مشاور کنکور باید مسلح به راهکار های متعدد در زمینه موفقیت تحصیلی داوطلب کنکور باشد تا به وسیله آن از افت تحصیلی جلوگیری کند

بهترین مشاور کنکور شما همچنین باید بتواند ارتباط ویژه و موثر با والدین داوطلب داشته باشد تا بتواند بستر فوق‌العاده‌ای برای پیشرفت و رشد دانش آموز ایجاد کند. مشاور کنکور باید شیوه های صحیح مطالعه از جمله نحوه صحیح گوش دادن به دروس و یادداشت برداری، خلاصه برداری را به داوطلب آموزش دهد.

بهترین مشاور کنکور باید تکنیک های پاسخگویی به سوالات تستی را به داوطلب به نحو صحیح آموزش دهد که داوطلب در کمترین زمان ممکن بهترین خروجی را بگیرد. بهترین مشاور کنکور باید بداند که با چه روش هایی می تواند قدرت تمرکز و حافظه دانش آموز را بالا ببرد و حتی به قدری باید متخصص باشد که با ارائه رژیم غذایی مناسب سبب افزایش تمرکز و قدرت حافظ داوطلب گردد.

بهترین مشاور کنکور شخصی است که به داوطلب مدیریت زمان را آموزش دهد و بارها با او تمرین کند تا داوطلب بدون استرس و با آرامش بتواند زمانی که در اختیارش است را به بهترین شکل ممکن مدیریت کند. مشاور کنکور شخصی است که بتواند به داوطلب کمک کند تا از میان انبوه منابع کمک آموزشی که (بعضا غیر از اتلاف وقت و زمان به درد امر دیگری نمی خورند،)  انتخاب بسیار خوبی داشته باشد و منابع کمک آموزشی استاندارد را به دانش آموز معرفی کند.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاور خصوصی کنکور - بهترین مشاور خصوصی کنکور

کتاب کمک درسی

و در نهایت بهترین مشاور کنکور شخصی است که تمام جزئیات و از صفر تا صد کنکور را بداند و اطلاعات جامع و کاملی در زمینه کنکور داشته باشد به طور مثال اگر داوطلبی سهمیه دارد، اطلاعات کافی را به او در جهت کسب رتبه مورد نظر آن رشته سهمیه ای بدهد و یا اینکه اگر داوطلب قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارد درباره چگونگی و تمامی مراحل آن از جمله شهریه و قابلیت بورسیه شدن و نوع دانشگاه، اطلاعات جامعی دهد و یا اینکه بداند برای قبول شدن در رشته های خاص چه رتبه و ترازی را داوطلب باید کسب کند.

یک مشاور خوب کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانقدر که یک مشاور خوب می تواند تاثیر بسزایی در زندگی و موفقیت افراد داشته باشد، به همان اندازه نیز یک مشاور ناکارآمد می تواند تاثیرات منفی بر روی افراد مختلف بگذارد. از این رو برای انتخاب مشاوه کنکورتان باید جوانب مختلفی را در نظر بگیرید. یک مشاور خوب کنکور باید از ویژگی های زیر بهره مند باشد:

  • مشاور شما باید شناخت کافی و اولیه را از دانش آموز داشته باشد.
  • عادت های دانش آموز را باید شناسایی کند و بر طبق آن رو به جلو برود.
  • برنامه ای را برای دانش آموز در نظر بگیرد که متناسب با زمان روزمره او باشد.
  • طرز فکر فرد را باید به سمت “من می توانم” تغییر دهد.
  • برای فرد یک هدف و مقصد مشخص را تعیین کند و بر اساس آن چارچوب رو به جلو بروند.
  • هفتگی و یا ماهیانه با گرفتن آزمون و یا پرسش های مختلف سطح پیشرفت دانش آموز را ارزیابی و بررسی کند.

مشاوره کنکورتلفنی

از آنجا که دوری مسافت های داخل یک شهر و حتی سختی های سفر از یک استان به استان دیگر می توانند ما را با مشکل مواجه کند گروه تخصصی مشاورین ما در سایت پاسخ با ما امکان ارتباط با عزیزان داوطلب کنکور که خواستار شرکت در مقاطع مختلفی چون کاردانی، کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری می باشند را به سهولت فراهم نموده است ،براین اساس شما عزیزان همه روزه می توانید از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب با شماره های سایت تماس حاصل نمایید.

مشاوره تلفنی کنکور می تواند روشی موثر در جهت رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری باشد، البته لازم به توضیح است که مجموعه حرفه ای و متخصص سایت پاسخ با ما تنها در زمینه مشاوره کنکور فعالیت نمی نماید و در همه زمینه ها و مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دکتری مشاوره تخصصی ارائه می دهد، چون آگاهیم که علی رغم دوری مسافت ها و هزینه های ایاب و ذهاب و اشتغال بعضی از داوطلبان و نداشتن وقت کافی برای رفت و آمد و همچنین سوالات متعددی که گاه و بیگاه در هر ساعتی از شبانه روز برای یک داوطلب پیش می‌آید و می‌تواند فکرش را درگیر کند، امکان یک مشاوره حضوری را از بسیاری از داوطلبان می گیرد، بنابراین دغدغه ما در سایت پاسخ با ما پاسخگویی آسان به این دسته از نیازها می‌باشد.

ما با تمام تخصص خود شما را در زمینه‌های مختلفی چون انتخاب رشته، برنامه ریزی تحصیلی، معرفی منابع کمک درسی و آزمون های استاندارد برای طی دوران تحصیل و همچنین کنکور و ارائه اطلاعات کافی درباره دانشگاه ها و شهریه های آنان و رتبه و تراز قبولی در آنها یاری رسان شما خواهیم بود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

شماره تماس مشاوره کنکور سراسری – تماس با مشاوره کنکور سراسری

شماره تماس مشاوره کنکور سراسری – تماس با مشاوره کنکور سراسری

  وبسایت تخصصی مشاوره کنکور پاسخ ما ، در ارتباط با امور مربوط به داوطلبان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر