از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

ایران داک – لینک ورود به سامانه ایران داک و راهنمای استفاده

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

ایران داک - لینک ورود به سامانه ایران داک و راهنمای استفاده

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از اوایل مهر ماه سال 1347 با نام مرکز اسناد ایران ( Iran Documentation Center) راه اندازی شد و پس از چند بار تغییر نام ، از سال 1384 به بعد با نام پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران خوانده می شود. هدف از تاسیس ایران داک ، پژوهش ، مدیریت اطلاعات علم و فناوری ، آموزش و پشتیبانی از سیاست ‌گذاری علم و فناوری است که زیر نظر هیئت امنا که وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد ، به فعالیت می پردازد. ایران داک به عنوان بزرگترین پایگاه حستجوی پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به شمار می رود و در حال حاضر این مجموعه دارای پایگاه داده با بیش از یک میلیون آرشیو از مستندات علمی است که بهترین گزینه برای جستجو و مطالعه پژوهشگران و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری است.

چرا باید در ایران داک مقاله ها را جستجو کنیم

یکی از اصول مهم در تهیه پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری که باید توجه ویژه ای به آن داشت ، جدید بودن عنوان مقاله است و دانشجو باید اطمینان پیدا کند که موضوع انتخابی او قبلا توسط دانشجوی دیگر در دانشگاه های دیگر ، مورد تحقیق قرار نگرفته است. با استفاده از ایران داک علاوه بر اینکه از تکراری نبودن عنوان مقاله خود اطمینان پیدا می کنید ، با مطالعه کردن موضوعات و پایان نامه ها ، می توانید ایده بگیرید و بهترین عنوان را انتخاب کنید.

همچنین دانشجویان پس از دفاع از پایان نامه و در پایان کار ، یک نسخه pdf یا word از پایان نامه خود را در سایت بارگذاری نمایند تا سایر دانشجویان بتوانند از پایان نامه استفاده کنند. قابل ذکر است که پیشینه پژوهش از ایرانداک با امضاء و تأیید استاد راهنما باید بخش ضمائم پژوهشیار بارگذاری شود.

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را در مورد نحوه نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما بپرسید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند لطفا بخاطر داشته باشید که تماس صرفا از تلفن ثابت و بدون گرفتن کد و صفر امکانپذیر است .

احتمالا این را هم بپسندید  زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1403 📞 راهنمای کامل

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

راهنمای جستجو پایان نامه در ایران داک

برای جستجوی پایان نامه در سایت ایران داک ، ابتدا وارد سایت به نشانی irandoc.ac.ir شوید و سپس از منوی بالای سامانه بر روی گزینه اطلاعات علمی و فنی کلیک کنید.

با کلیک بر روی عبارت اطلاعات علمی و فنی ، منوی جدیدی باز می شود که باید گزینه پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج)” را انتخاب کنید.

 

حال می توانید کلید واژه مد نظر خود را جستجو کنید تا تکراری یا جدید بودن آن مشخص شود.

 

برای مشاهده تمام عنوان های مشابه با عنوان انتخابی شما ، در بخش شمار نمایش ، صفحه 100 را انتخاب کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، برای عنوان مدیریت ارتباط با مشتری ، بیش از 2800 موضوع مشابه پیدا شد که یعنی عنوان تکراری است.

 

شما می توانید در بخش چکیده ، شرح مختصری از پایان نامه ها را مشاهده کنید. همچنین برای نمایش کامل پایان نامه باید در سامانه عضویت داشته باشید.

راهنمای ثبت نام در ایرانداک

عضویت در سامانه ایران داک به دو دلیل لازم است ، اول اینکه بتوانید متن پایان نامه های موجود در سایت را مشاهده کنید و دلیل دوم نیز این است که شما پس از پایان کار و دفاع از پایان نامه ، می بایست مقاله خود را در سامانه بارگذاری کنید که برای اینکار نیازمند عضویت در سایت هستید. برای عضویت در سایت ، بر روی گزینه نام نویسی کلیک کنید.

 

سپس اطلاعات لازم را درج نمایید.

 

پس از درج اطلاعات ، بر روی عبارت نام نویسی کلیک کنید.

پس از نام نویسی اولیه ، ایمیل تایید برای شما ارسال می شود. ﺑﺮای ورود ﺑﻪ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ف اﯾﻤﯿﻞ و ﮔﺬرواژه اﻧﺘﺨﺎﺑﯽ ﺧﻮد، را درج نمایید و ﺑﺮ روی ﮔﺰﯾﻨﻪ “ورود ﺑﻪ ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ” ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ.

احتمالا این را هم بپسندید  کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تهران شمال بدون کنکور 1402 📞 زمان و راهنمای ثبت نام

نحوه ثبت موضوع پایان نامه در ایران داک

پس از ثبت نام در سامانه ایران داک و ایحاد حساب کاربری ، می توانید از بخش ثبت مدرک ، پایان نامه خود را در سامانه بارگذاری نمایید. همانند تصویر زیر ، بر روی عبارت ثبت مدرک کلیک نمایید.

جهت ثبت پایان نامه در ایران داک ، لازم است 6 مرحله را طی کنید :

  • درج اطلاعات شخصی و تحصیلی
  • اطلاعات پارسا
  • بارگذاری فایل ها
  • بررسی پایانی
  • دریافت کد رهگیری

 

اطلاعات تحصیلی و شخصی خود را درج نمایید.

 

اطلاعات پایان نامه را وارد کنید.

 

محتوای پایان نامه در این بخش باید درج شود.

در بخش ﮐﻠﯿﺪواژه ﻫﺎ ، ﻫﺮ ﮐﻠﯿﺪواژه را ﺟﺪاﮔﺎﻧﻪ در ﯾﮏ ﻓﯿﻠﺪ درج نمایید ، در ﻏﯿﺮ اﯾﻨﺼﻮرت ﻣﻤﮑﻦ اﺳﺖ ﺑﻪ درﺧﻮاﺳﺖ ﺷﻤﺎ ﭘﺎﺳﺦ داده ﻧﺸﻮد.

 

پس از مراحل فوق ، تمام اطلاعات نمایش داده می شود که باید بررسی پایانی را انجام دهید.

 

در انتها کد رهگیری برای شما صادر خواهد شد و عدم دریافت کد ، به این معنی است که اطلاعات پایان نامه شما ناقص وارد سایت شده است و باید تمام مراحل را دوباره تکرار کنید.

 

دانشجویان عزیز مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری توجه داشته باشید که تمامی مراحل ثبت درخواست استاد راهنما تا ثبت پروپوزال ، در سامانه پژهشیار انجام می گیرد (اطلاعات سامانه پایش دانشگاه آزاد به پژوهشیار منتقل شده است) و شما باید پس از استعلام موضوع پایان نامه از ایران داک ، مدارک لازم را در سامانه پژوهشیار بارگذاری نمایید. در مطالب دیگری از سایت pasokhbama.com ، مطالب مفیدی در خصوص نحوه ثبت پایان نامه در پژوهشیار تهیه شده است که می توانید وارد سایت شده و این مطالب را مطالعه فرمایید. در صورت وجود هر گونه سوال نیز می توانید در بخش نطرات بپرسید و یا مشاوران تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی شوید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون زبان دکتری دانشگاه اصفهان

آزمون زبان دکتری دانشگاه اصفهان 📞 راهنمای شرکت در آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد اصفهان

دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان باید پیش از شرکت در آزمون جامع دکتری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر