از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان 1403 📞 زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی فرهنگیان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان در جند مرحله خواهد بود و داوطلبان باید پس از شرکت در مراحل آزمون کتبی و مصاحبه فرهنگیان ، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند و کارنامه را دریافت نمایند. امسال به دلیل مجزا شدن آزمون دانشگاه فرهنگیان از آزمون سراسری ، مرحله انتخاب رشته‌ آن نیز مجزا شد و به همین دلیل ، زمانبندی اعلام نتایج آن با زمانبندی اعلام نتایج کنکور سراسری فرق می کند. در این مطلب به بررسی جزئیات اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان 1403 خواهیم پرداخت.

برای پیگیری اخبار اعلام نتیجه و برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ، با مشاوران ما در مرکز تحصیلی پاسخ با ما در ارتباط باشید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان 1403

همانطور که اطلاع دارید ، کنکور اختصاصی دانشگاه فرهنگیان در اردیبهشت ماه و همزمان با نوبت اول کنکور سراسری برگزار گردید. شرکت کنندگان این آزمون باید برای دعوت به مصاحبه فرهنگیان ، منتظر اعلام نتایج فرهنگیان باشند و انتخاب رشته‌ را انجام دهند. اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان طی چند مرحله به شرح زیر خواهد بود :

تاریخ اعلام نتایج اولیه دانشگاه فرهنگیان

نتایح اولیه دانشگاه فرهنگیان چند هفته پس از برگزاری آزمون اعلام می گردد. داوطلبانی که در آزمون حضور داشته اند ، یک کارنامه را در زمان اعلام نتیجه فرهنگیان دریافت خواهند کرد که داخل کارنامه ، درصد دروس اکتسابی شان درج شده است. داوطلبان باید پس از اعلام نتیجه ، انتخاب رشته‌ فرهنگیان را انجام دهند. هم اکنون که در حال مطالعه مطلب هستید ، نتایح اولیه دانشگاه فرهنگیان اعلام شده است و زمان آن در اوایل خردادماه بود.

احتمالا این را هم بپسندید  lms.cfu.ac.ir - سامانه lms دانشگاه فرهنگیان 📞 مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان

زمان اعلام نتیجه مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

پس از اتمام فرایند انتخاب رشته‌ دانشگاه فرهنگیان و ثبت فرم های انتخاب رشته‌ در سایت سازمان سنجش ، داوطلبان باید منتظر دعوت به مصاحبه باشند. مصاحبه دانشگاه فرهنگیان با حضور چند برابر ظرفیت داوطلبان انجام می گیرد و زمان مصاحبه احتمالا در اوایل تیرماه خواهد بود. پیش بینی می شود در اوایل تیرماه ، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان منتشر شود.

تاریخ اعلام نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان

با دعوت شدن چند برابر ظرفیت داوطلبان به مصاحبه فرهنگیان ، از میان آنها فقط به تعداد ظرفیت پذیرش دانشگاه ، جذب انجام خواهد شد. نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان احتمالا در شهریورماه اعلام گردد. داوطلبانی که جزو پذیرفته‌ شدگان باشند باید برای ثبت نام حضوری در دانشگاه اقدام نمایند.

مرتبط بخوانید : اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگیان

سایت مشاهده نتیجه دانشگاه فرهنگیان

مسئولیت ثبت نام ، انتشار کارت ورود به جلسه و اعلام نتیجه دانشگاه فرهنگیان با سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و داوطلبان باید با مراجعه به سایت این سازمان ، کارنامه شان را دریافت کنند. آدرس سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org است. لینک دریافت نتایج رشته‌ های خاص و رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان ، در این سامانه فعال خواهد شد و داوطلب با ارائه مشخصات خود می تواند کارنامه را مشاهده نماید.

اعتراض به کارنامه دانشگاه فرهنگیان 1403

ممکن است شما هم پس از دریافت نتایج دانشگاه فرهنگیان نسبت به آن اعتراض داشته باشید و امکان اعتراض هم برای شما فراهم است. اعتراض به نتایح دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد و باید درخواست خود را در سیستم پاسخگویی ثبت نمایید. در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، لازم است عضویت ایجاد نمایید و سپس درخواست خود را همراه با دلایل موجه ، منطقی و ضمن ارائه مدارک و مشخصات مربوطه ، ثبت کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  شرایط معلم ابتدایی شدن 1402 📞 راهنمای کامل ورود به شغل معلم ابتدایی

مرتبط بخوانید : اعتراض به مصاحبه فرهنگیان

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان تکمیل ظرفیت

اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان در بعضی از سال ها اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت می کند و داوطلبان این شانس را دارند که یکبار دیگر برای قبولی در رشته‌ تربیت معلم مورد علاقه شان اقدام کنند. تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان برای سال 1403 ، فعلا مشخص نیست که برگزار شود یا خیر زیرا بستگی به ظرفیت های پذیرش باقی مانده دارد همچنین ممکن است بعضی از پذیرفته‌ شدگان این دانشگاه ، تمایلی به ادامه تحصیل نداشته باشند و بخواهند انصراف دهند. در این شرایط ، تکمیل ظرفیت برگزار می شود و داوطلبان می توانند ثبت نام کنند.

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان معمولا در دی ماه است و نتیجه آن نیز حداکثر تا اواسط بهمن ماه اعلام می گردد تا پذیرفته‌ شدگان بتوانند از اواخر بهمن ماه وارد دانشگاه شوند.

مرتبط بخوانید : کد ۷ دانشگاه فرهنگیان

سوالات شما

  • زمان اعلام نتیجه دانشگاه فرهنگیان 1403 در چه تاریخی است؟

اعلام نتیجه دانشگاه فرهنگیان در چند مرحله است که زمان هر یک از این مراحل را در مطلب بررسی کرده ایم.

  • کارنامه دانشگاه فرهنگیان در کدام سایت منتشر می شود؟

داوطلبان برای مشاهده کارنامه دانشگاه فرهنگیان باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

  • آیا امکان اعتراض به نتایج دانشگاه فرهنگیان وجود دارد؟

بله ، داوطلبان در صورت عدم رضایت از نتیجه دانشگاه فرهنگیان می توانند اعتراض خود را به آن ثبت کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان 📞 کد هفت فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

یکی از کدهای ویژه داوطلبانی که در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده‌‌ اند ، کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر