از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اعتراض به مصاحبه فرهنگیان 1403 📞 زمان و سایت اعتراض به مصاحبه فرهنگیان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اعتراض به مصاحبه فرهنگیان

اعتراض به مصاحبه فرهنگیان برای داوطلبانی که از نتایج اعلام شده‌ راضی نیستند ، امکان پذیر است. مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1403 ، مدتی پس از اتمام فرایند انتخاب رشته‌ انجام می گیرد و داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت به این مرحله دعوت می شوند. پس از برگزاری مصاحبه نیز نتایج اعلام می گردد تا پذیرفته شدگان برای ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند. ممکن است بعضی از داوطلبان که در مصاحبه فرهنگیان شرکت کرده‌ اند و قبول نشده‌ اند ، درخواست اعتراض داشته باشند.

اگر قصد اعتراض به نتایج دانشگاه فرهنگیان را دارید ، می توانید برای مشاوره شدن در زمینه نحوه اعتراض به نتایج ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

امکان اعتراض به مصاحبه فرهنگیان 1403

مصاحبه دانشگاه فرهنگيان 1403 مدتی پس از اتمام فرایند انتخاب رشته‌ ، برگزار می شود. داوطلبان دارای شرایط لازم که در مرحله انتخاب رشته‌ حضور داشته اند ، به صورت چند برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه دعوت می شوند تا در این مرحله هم عملکرد مناسبی داشته باشند و پذیرفته شوند. نتایج مصاحبه دانشگاه فرهنگيان ، حدود یک ماه بعد اعلام می شود و به اندازه ظرفیت پذیرش رشته‌ محل ها ، پذیرش از میان دعوت شدگان به مصاحبه انجام می گیرد. داوطلبانی که نام آنها در لیست پذیرفته شدگان مصاحبه فرهنگيان نیست ، می توانند نسبت به نتایج اعتراض داشته باشند و این امکان برای آنها فراهم می باشد.

مرتبط بخوانید : کد 5 فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن 

زمان اعتراض به نتایج فرهنگیان

مصاحبه دانشگاه فرهنگیان 1403 تا اوایل تیرماه ادامه دار بوده‌ است و نتایج آن احتمالا تا دهه اول مردادماه اعلام گردد. با توجه به اعلام نتایج مصاحبه در دهه اول مردادماه ، داوطلبان معترض می توانند تا اواسط همین ماه ، درخواست اعتراض خود را به ثبت برسانند. زمان اعتراض به نتایج مصاحبه فرهنگیان حداکثر تا چند روز پس از اعلام نتایج است و به درخواست هایی که دیر ثبت شده‌ اند ، رسیدگی نخواهد شد.

معرفی سایت اعتراض به مصاحبه فرهنگیان

اعتراض به مصاحبه فرهنگيان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. در این سامانه ، یک بخش تحت عنوان پیشخوان خدمات الکترونیک وجود دارد که درخواست های اعتراض باید در این بخش ثبت شوند. داوطلب باید فرمی را در سامانه تکمیل کند و اطلاعاتی به شرح نام و نام خانوادگی  ، نام پدر ، شماره شناسنامه و شماره تلفن همراه را ارائه نماید.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان حق التدریس 📞 زمان ، شرایط و نحوه ثبت نام حق التدریسی

پس از تکمیل فرم ، داوطلب وارد مرحله ای می شود که باید متنی برای اعتراض به نتایج مصاحبه فرهنگيان ، تنظیم کرده‌ و سپس در قسمت متن اعتراض ، ثبت نماید. متقاضیان می توانند همراه با اعتراض ، مدارکی که نیاز است را در سامانه بارگذاری کنند و سپس گزینه تایید را انتخاب نمایند.

مرتبط بخوانید : کد 7 فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن 

تنظیم متن اعتراض به مصاحبه فرهنگیان

برای اعتراض به مصاحبه فرهنگيان باید متنی را تنظیم کنید که از ویژگی ها لازم برخوردار باشد در غیر این صورت ، ممکن است بررسی شود. متن باید کاملا روان ، مختصر و کوتاه باشد و اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی ، مشخصات کنکور مثل شماره داوطلبی ، شماره پرونده ، شماره پیگیری ، نشانی و اطلاعات تماس و … در آن درج شده‌ باشد. همچنین دلیل قانع کننده‌ ای در متن اعتراض بیاورید در غیر این صورت ، اعتراض شما بی ارزش تلقی خواهد شد و مورد پیگیری قرار نمی گیرد.

دلایل رد شدن در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

داوطلبان به دلایل مختلفی ممکن است از مرحله مصاحبه دانشگاه فرهنگیان رد شوند از جمله آنکه :

  • رد شدن در معاینات پزشکی
  • رد شدن در مصاحبه علمی – تخصصی
  • رد شدن در مصاحبه عقیدتی – سیاسی
  • و…

جواب اعتراض مصاحبه فرهنگیان کی میاد

پس از ثبت درخواست اعتراض به مصاحبه فرهنگیان باید منتظر باشید که درخواست شما مورد بررسی قرار بگیرد و نتایج آن اعلام گردد.  زمان اعتراض به نتایج مصاحبه فرهنگیان در اواسط مردادماه می باشد و نتایج آن نیز احتمالا تا اواخر همین ماه اعلام گردد. شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، جواب اعتراض خود را دریافت نمایید.

مرتبط بخوانید : نمونه متن و راهنمای اعتراض به نتایج کنکور

آیا با درخواست های اعتراض مصاحبه فرهنگیان موافقت می شود؟

احتمالا برای شما هم سوال است که آیا با درخواست های اعتراض به مصاحبه فرهنگيان موافقت می شود و آیا اعتراض کردن تاثیری در شانس قبولی دارد؟ در این خصوص لازم است بدانید که در صورت داشتن دلایل موجه و منطقی ، احتمال دارد که با درخواست شما موافقت شود. سال های قبل ، اسامی تاخیر گزینش دانشگاه فرهنگيان منتشر شد و بعضی از داوطلبانی که در مرحله مصاحبه پذیرفته نشده‌ بودند ،  با درخواست اعتراض آنها موافقت شد و پذیرفته شدند.

اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه فرهنگیان

اعتراض به مصاحبه فرهنگیان

اعتراض به دعوت به مصاحبه فرهنگیان نیز امکان پذیر است. اگر پس از انتخاب رشته‌ فرهنگیان برای مصاحبه دعوت نشده‌ اید و از تمام شرایط هم برخوردار هستید ، می توانید متن اعتراض تنظیم کرده‌ و در سایت سنجش ثبت کنید. درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در چند روز آینده ، نتیجه اعلام می گردد.

احتمالا این را هم بپسندید  هزینه انصراف از دانشگاه فرهنگیان 1401 - راهنمای شرایط و هزینه

سوالات شما

  • آیا اعتراض به دعوت نشدن مصاحبه فرهنگیان امکان پذیر است؟

بله ، داوطلبانی که به مصاحبه دانشگاه فرهنگيان دعوت نشده‌ اند اما واجد شرایط و نمره لازم هستند ، می توانند درخواست اعتراض شان را در سایت سنجش ثبت کنند.

  • سایت اعتراض به مصاحبه فرهنگيان کدام سامانه است؟

اعتراض به نتایج فرهنگیان با مراجعه به سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

  • جواب اعتراض مصاحبه فرهنگيان کی میاد؟

حداکثر تا دو هفته پس از ثبت درخواست اعتراض ، نتایج آن اعلام می گردد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان

کد ۷ دانشگاه فرهنگیان 📞 کد هفت فرهنگیان چیست و نحوه اعتراض به آن

یکی از کدهای ویژه داوطلبانی که در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان شرکت کرده‌‌ اند ، کد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر