از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

اعتبار مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی – تفاوت مدرک الکترونیکی با حضوری

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

اعتبار مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی

 

بسیاری از دانشجویانی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی هستند ، درباره اعتبار مدرک این دانشگاه سوالاتی دارند و با توجه به اینکه آموزش در این دانشگاه کاملا الکترونیکی است و ارتباط میان دانشجویان و اساتید از طریق سامانه معرفی شده توسط دانشگاه انجام می گیرد ، بعضی دانشجویان این دیدگاه را دارند که شاید با مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی نتوانند استخدام شوند و یا تحصیلات خود را چه در داخل کشور و چه خارج از کشور ادامه دهند. با توجه به اهمیت این موضوع ، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا درباره اعتبار مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی کامل شما را راهنمایی کنیم.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه اعتبار مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

اعتبار مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی

دانشگاه آزاد اسلامی در کنار واحد های حضوری خود به دلیل ضرورت آموزش های مجازی ، واحد الکترونیکی را تاسیس کرده است و چندین هزار دانشجو در رشته های تحصیلی مختلف این دانشگاه به صورت مجازی تحصیل می کنند. بعضا نگاهی به دانشگاه های مجازی از جمله دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی وجود دارد که مدرک این دانشگاه به اندازه واحد های حضوری معتبر نیست و ارزش استخدامی کمتری دارد و یا اینکه فارغ التحصیلان این دانشگاه نمی توانند در آزمون های مقاطع بالاتر اقدام کنند و شرایط مهاجرت تحصیلی با توجه به مدرک تحصیلی خود ندارند.

همچنین این دیدگاه در مورد دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی وجود دارد که دانشجویان با سطح علمی بالا در این دانشگاه حضور ندارند و دانشجویان نخبه بیشتر در دانشگاه های حضوری تحصیل دارند که قطعا اینطور نیست و در دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی شاهد تحصیل دانشجویان نخبه ای هستیم که در سطح علمی بالا قرار دارند و به دلیل موقعیت های شغلی و مشکلات زندگی وقت شرکت در کلاس های حضوری را ندارند و تحصیل به صورت مجازی را انتخاب کرده اند.

مرتبط بخوانید : شرایط تحصیل در واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد و آدرس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی از نظر سطح علمی و کیفیت آموزش های ارائه شده از بسیاری از دانشگاه های حضوری بهتر است و اساتید این دانشگاه از سطح علمی بالا و رزومه قوی برخوردار هستند که این موضوع نشان دهنده برابری و یا حتی بهتر بودن رتبه و اعتبار علمی دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی از بسیاری دانشگاه های حضوری است.

استخدام یا شرکت در آزمون های استخدامی با مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی

اگر قصد دارید پس از تحصیل در دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی و گرفتن مدرک خود ، در آزمون های استخدامی مثل آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و یا آزمون استخدامی بانک ها شرکت کنید ، مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی کاملا معتبر است و هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

همچنین با مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی مانعی برای استخدام شدن در شرکت ها و سازمان های دولتی و غیردولتی نخواهید داشت اما ممکن است بعضی کارفرمایان نگاه مثبتی به مدارک آموزش مجازی نداشته باشند مخصوصا در رشته هایی که نیاز به مهارت های عملی بیشتری است مثل رشته های مهندسی و …

اعتبار مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی برای ادامه تحصیل

با مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی می توانید در کنکور کارشناسی ارشد و یا آزمون دکتری تخصصی شرکت کنید و با توجه به رتبه ای که کسب کرده اید ، انتخاب رشته کنید و وارد دانشگاه های آزاد ، روزانه ، پیام نور ، شبانه ، غیرانتفاعی و …. شوید. در واقع با گرفتن مدرک لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی محدودیتی برای ادامه تحصیل در سایر دانشگاه ها نخواهید داشت.

مرتبط بخوانید : اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

اعتبار مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی برای اپلای

بسیاری از دانشجویان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی نیز به دنبال اپلای کردن و مهاجرت تحصیلی هستند که با مدرکی که به آنها اعطاء می شود ، این امکان وجود دارد. مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی برای مهاجرت تحصیلی کاملا معتبر است و با مدرک واحد های حضوری دانشگاه آزاد هیچ تفاوتی ندارد.

شما می توانید برای تقویت رزومه خود جهت اپلای ، معدل بالا کسب کنید ، نمره زبان بالا به دست آورید و یا مقالات علمی در ژورنال های معتبر به چاپ برسانید و یا اینکه در دوره های معتبر آنلاین مربوط به رشته تحصیلی خود که توسط دانشگاه ها و شرکت های بزرگ برگزار می شوند ، شرکت کنید و گواهینامه های مختلف در حوزه رشته تخصصی خود بگیرید. تمام این موارد باعث می شوند که در مجموع رزومه قوی ارائه کنید و شانستان برای اخذ پذیرش از دانشگاه مد نظرتان ، بیشتر شود.

مرتبط ببینید : ثبت نام واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد

سوالات متداول

مدرک واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد کاملا معتبر است و با مدرک واحد های حضوری تفاوتی ندارد.

  • آیا با مدرک واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد می توان برای مهاجرت تحصیلی اقدام کرد ؟

بله ، مدرک دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی برای مهاجرت تحصیلی کاملا معتبر است

  • آیا با مدرک واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد می توان استخدام شد ؟

با مدرک واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد می توانید در آزمون های استخدامی شرکت کنید و یا در سازمان های دولتی و غیردولتی استخدام شوید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر