از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران 📞 معرفی بهترین آموزشگاه ها + آدرس

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران

مدارس تیزهوشان به عنوان یکی از برترین مدارس کشور هر ساله از طریق برگزاری آزمون ، در دوره های متوسطه اول و متوسطه دوم دانش آموز پذیرش می کنند. علاقه مندان به تحصیل در مدرسه تیزهوشان می توانند در آزمون سنجش هوش ششم به هفتم و یا در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کنند و در صورت به دست آوردن حداقل نمره در آزمون ، پذیرفته خواهند شد. لازمه قبولی در آزمون تیزهوشان ، داشتن آمادگی بالاست و دانش آموز باید تسلط بالایی بر روی منابع آزمون داشته باشد. شرکت در کلاس های آمادگی ، راهکار مناسبی برای افزایش شانس قبولی در آزمون است اما مهم است که یک آموزشگاه خوب را برای ثبت نام کلاس آمادگی پیدا کنید. در این مطلب می خواهیم توضیحاتی درباره بهترین آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران ارائه کنیم. لطفا همراه ما باشید.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آدرس بهترین آموزشگاه های تیزهوشان غرب تهران  و همچنین آگاهی از شهریه کلاس های آمادگی تیزهوشان در غرب تهران ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

لزوم شرکت در کلاس های آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران

مدارس تیزهوشان تنها از طریق برگزاری آزمون ورودی ، دانش آموز جذب می کنند و شرکت کنندگان این آزمون فقط در صورت کسب نمره حد نصاب لازم ، شانس قبولی خواهند داشت. هر دانش آموز دو بار فرصت دارد که شانس خود را برای قبولی در مدرسه تیزهوشان امتحان کند که یکبار آن در پایه ششم به هفتم و یکبار دیگر در پایه نهم به دهم می باشد. با توجه به محدود بودن تعداد دفعات پذیرش در آزمون تیزهوشان ، دانش آموزان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند و با مطالعه منابع استاندارد ، خود را برای قبولی در آزمون آماده کنند.

یک روش آمادگی برای شرکت در آزمون تیزهوشان ، شرکت در کلاس های آمادگی است. شرکت در این کلاس ها مخصوصا برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا این آزمون متقاضیان بیشتری دارد. در کلاس های آمادگی ، بر روی منابع آزمون تمرکز می شود و دانش آموزان زیر نظر اساتید مجرب ، آموزش می بینند. در این کلاس ها بر روی مهارت تست زنی دانش آموزان نیز کار می شود زیرا سوالات آزمون تیزهوشان به صورت تستی هستند و دانش آموز باید مهارت خوبی در تست زنی داشته باشد.

احتمالا این را هم بپسندید  زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 📞 زمان ثبت نام هفتم و دهم 1403

به طور کلی ، شرکت در کلاس های آمادگی آزمون تیزهوشان اجباری نیست اما حضور در این کلاس ها در افزایش شانس قبولی موثر است. با ثبت نام در کلاس های آموزشی تیزهوشان علاوه بر اینکه از منابع مناسب استفاده می شود و اساتید مجرب حضور دارند ، مشاوران نیز دانش آموزان را راهنمایی می کنند.

مرتبط بخوانید : بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران 

ویژگی های بهترین آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران

آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران

برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران ، باید به برخی ویژگی ها توجه داشته باشید که در این بخش از مطلب می خواهیم بررسی کنیم :

آمار قبولی سال‌ های گذشته

بهترین آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران از آمار قبولی خوبی در آزمون تیزهوشان سال های قبل برخوردار است. موسسات با کیفیت معمولا سابقه فعالیت بالایی دارند و اساتید با تجربه ای در این آموزشگاه ها تدریس می کنند. برای اطمینان از آمار قبولی دانش آموزان آموزشگاه ، می توانید کارنامه قبولی ها را بررسی کنید.

اساتید و دبیران متخصص در آموزشگاه

برای ثبت نام در یک آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران حتما از متخصص و مجرب بودن اساتید و دبیران آن آموزشگاه اطمینان خاصل کنید. می توانید ویدئوهای تدریس از اساتید موسسه را دریافت کنید و با بررسی ویدئوها متوجه سطح کیفیت تدریس آنها شوید.

خدمات آموزشی

خدمات آموزشی در موسسه آمادگی آزمون تیزهوشان شامل خدمات مشاوره ، برنامه ریزی درسی ، برگزاری آزمون شبیه ساز استاندارد و … هستند. در بهترین آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران ، برای دانش آموزان برنامه ریزی درسی در نظر گرفته می شود تا بتوانند علاوه بر درس های مدرسه ، برای آزمون هم آماده شوند. همچنین در موسسات خوب ، آزمون های شبیه سازی شده به آزمون تیزهوشان برگزار می شوند و دانش آموزان با شرکت در این آزمون ها می توانند مهارت تست زنی خود را تقویت کنند ، مدیریت زمان را یاد بگیرند و از نقاط ضعف و قوت خود مطلع شوند.

احتمالا این را هم بپسندید  اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1402 📞 زمان و سایت اعتراض به نتایج

هزینه مناسب

برای ثبت نام در آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران باید شهریه پرداخت کنید. هزینه کلاس های آمادگی در هر یک از آموزشگاه ها بر اساس کیفیتی که ارائه می کنند ، متفاوت است. هزینه دریافتی آموزشگاه ها باید متناسب با کیفیت کلاس ها باشد.

موقعیت مکانی مناسب

نکته آخر برای انتخاب یک آموزشگاه تیزهوشان ، موقعیت مکانی مناسب آموزشگاه است. بهتر است در موسسه ای ثبت نام کنید که نزدیک محل زندگی شماست. دور بودن آموزشگاه باعث می شود که وقت زیادی را صرف رفت و برگشت به کلاس کنید و در این صورت زمان مطالعه کمتری خواهید داشت.

مرتبط بخوانید : رشته های بدون کنکور واحد تهران غرب

معرفی بهترین آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران

موسسات و آموزشگاه های متعددی در منطقه غرب تهران هستند که کلاس های تیزهوشان را برگزار می کنند و شما باید طبق شرایط و بودجه خود یکی از این آموزشگاه ها را انتخاب نمایید. با توجه به تعداد زیاد آموزشگاه ها و همچنین متفاوت بودن اولویت بندی های شما ، می توانید برای آشنایی با بهترین آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران که شهریه متناسب با بودجه شما را دارد و نزدیک محل سکونتتان نیز می باشد ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید.

سوالات شما

  • آدرس بهترین آموزشگاه تیزهوشان غرب تهران کجاست؟

برای اطلاع از آدرس بهترین موسسات تیزهوشان غرب تهران لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • شهریه کلاس های تیزهوشان غرب تهران چقدر است؟

هزینه شرکت در کلاس های تیزهوشان غرب تهران با توجه به نوع درس ، کیفیت کلاس و … تعیین می شود.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان نهم

بهترین کتاب برای آزمون تیزهوشان نهم 📞 معرفی 4 کتاب برتر

حتما شما هم تصمیم به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارید و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر