از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آزمون تیزهوشان گاما 📞 راهنمای شرکت در امتحانات تیزهوشان گاما

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان در پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت هر ساله برگزار می شود و دانش آموزان دارای سوابق تحصیلی و معدل بالا ، می توانند در این آزمون شرکت کرده‌ و وارد مدارس برتر تیزهوشان شوند. هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان ، جذب دانش آموزان مستعد و دارای هوش تحصیلی بالاست تا در مدارس سطح بالای سمپاد تحصیل کنند. با توجه به سطح تخصصی آزمون ، دانش آموزانی که علاقه مند هستند در این آزمون شرکت کنند باید آمادگی بالایی داشته باشند. برای آمادگی آزمون تیزهوشان ، شرکت در کلاس ها و آزمون های شبیه سازی شده‌ می تواند بهترین گزینه باشد. در ادامه این مطلب می خواهیم به بررسی آزمون تیزهوشان گاما بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

برای راهنمایی شدن در زمینه زمان ، شرایط و سامانه امتحانات تیزهوشان گاما می توانید با مشاوران ارشد مجموعه تحصیلی پاسخ با ما تماس بگیرید تا با اطلاعات دقیق و درست راهنمایی شوید.

 از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما هستیم 

همین حالا تماس بگیرید

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر 9099071612

آزمون تیزهوشان گاما چیست

اگر تصمیم به شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان را دارید و می خواهید با شرکت در این آزمون وارد مدارس برتر تیزهوشان شوید ، توصیه می شود برای کسب نمره قبولی در آزمون ، در کلاس ها و آزمون های آمادگی شرکت کنید. آزمون های آمادگی امتحان تیزهوشان را موسسات مختلفی برگزار می کنند و موسسه گاما به عنوان یکی از معتبرترین موسسات نیز این آزمون را برگزار می نماید.

می توانید با شرکت در آزمون های تیزهوشان گاما ، آمادگی بالایی را برای حضور در آزمون به دست آورید. آزمون های آمادگی گاما از نظر سوالات ، شبیه سازی شده‌ آزمون تیزهوشان هستند و شما با شرکت در آزمون های آمادگی می توانید با سبک طراحی سوالات آشنا شوید.

احتمالا این را هم بپسندید  تکمیل ظرفیت تیزهوشان هفتم به هشتم 1403 📞 از ثبت نام تا برگزاری و نمونه سوالات

راهنمای آزمون سنجش هوش گاما ششم به هفتم

شما برای آمادگی آزمون سنجش هوش ششم می توانید در آزمون های آمادگی گاما شرکت کنید. این موسسه ، آزمون های مختلفی را با سطح دشواری آسان تا سخت طراحی می کند تا دانش آموزان بتوانند متناسب با سطح خود ، شرکت کنند. بعضی از آزمون هایی که هم اکنوت در سایت گاما برگزار می شوند ، به شرح زیر هستند :

 • آزمون هوش منطقی ریاضی پایه ششم
 • آزمون آنلاین تجسم فضایی – استعداد تحلیلی پایه ششم
 • آزمون شبیه سازی شده‌ سنجش ورودی پایه هفتم
 • آزمون شبیه سازی شده‌ هوش منطقی و هوش تصویری
 • آزمون آنلاین هوش منطقی و هوش ریاضی
 • آزمون هوش و استعداد کلامی
 • آزمون هوش کلامی ، ریاضی و سرعت عمل
 • سوالات تستی آمادگی آزمون تیزهوشان
 • و…

همانطور که مشاهده می کنید ، آزمون های تیزهوشان گاما شامل آزمون های هوش و استعداد تحلیلی می باشند زیرا آزمون اصلی تیزهوشان ششم به هفتم به صورت هوش طراحی می شود و سوالات تحصیلی ندارد. شما می توانید با هزینه ای بسیار مناسب ، در امتحانات هوش گاما شرکت کرده‌ و به تسلط بالایی برسید.

مرتبط بخوانید : ثبت نام در سایت گاما – راهنمای ثبت نام در سایت گاما و استفاده از آن

راهنمای آزمون تیزهوشان گاما نهم به دهم

علاوه بر پایه ششم ، آزمون های آمادگی گاما برای پایه نهم هم برگزار می شوند. دانش آموزانی که تمایل به شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارند ، می توانند در آزمون های گاما شرکت کرده‌ و با سبک طراحی سوالات آزمون آشنا شوند. امتحانات در حال برگزاری گاما ، به شرح زیر هستند :

 • آزمون آنلاین استعداد تحلیلی ویژه داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان
 • سوالات درس استعداد تحلیلی آزمون ورودی از نهم به دهم تیزهوشان سراسر کشور
 • و…
احتمالا این را هم بپسندید  نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم 1403 📞 نتایج تیزهوشان ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل دو بخش استعداد تحصیلی و استعداد تحلیلی می باشد یعنی دانش آموزان باید علاوه بر سوالات تحصیلی که از کتاب های درسی طراحی می شوند ، به سوالات هوش نیز پاسخ دهند. آزمون های گاما نیز با در نظر گرفتن این موضوع ، هم برای بخش تحصیلی و هم برای بخش تحلیلی طراحی می شوند.

مرتبط بخوانید :  راهنمای آزمون آنلاین سایت گاما در کلیه مقاطع تحصیلی

هزینه آزمون تیزهوشان گاما

آزمون تیزهوشان گاما

مزیت شرکت در آزمون های تیزهوشان گاما ، هزینه بسیار مناسب آزمون هاست به طوری که شما می توانید با پرداخت 2 هزار تومان ، در آزمون های شبیه سازی شده‌ به آزمون تیزهوشان شرکت نمایید. برای شروع آزمون در سایت گاما ثبت نام کنید و سپس ابتدا باید اطلاعات خود مثل شماره تماس و رمز عبور را ارائه کنید. بعد از ورود به پروتال خود در سایت ، لازم است هزینه شرکت در آزمون را پرداخت کنید تا سوالات آزمون برای شما نمایش داده‌ شوند.

سوالات شما

 • آزمون سنجش هوش گاما چیست؟

امتحانات تیزهوشان گاما ، آزمون های آمادگی برای شرکت در امتحان تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم می باشد.

 • سطح آزمون تیزهوشان گاما چگونه است؟

دانش آموزان می توانند برای شرکت در آزمون های گاما ، سطوح آسان تا سخت را انتخاب کنند.

 • ثبت نام امتحانات تیزهوشان گاما چگونه انجام می شود؟

نحوه ثبت نام امتحانات تیزهوشان گاما با ورود به سایت این موسسه به نشانی gama.ir و پرداخت هزینه است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آزمون تیزهوشان چند ساعت است

آزمون تیزهوشان چند ساعت است 📞 زمانبندی آزمون تیزهوشان هفتم و دهم

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان را دارند ، این سوال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر