از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 📞 مهلت مجدد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اطلاع از آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که از انتخاب رشته جا مانده اند بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر نتوانند امسال انتخاب رشته کنند باید منتظر آزمون ارشد سال آینده باشند. انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد در سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام می پذیرد و دفترچه راهنما هم در اختیار داوطلبان قرار می گیرد تا با مطالعه و بررسی آن برای انتخاب رشته اقدام کنند. اگر شما هم از فرایند انتخاب رشته جا مانده اید لطفا در ادامه همراه ما باشید تا آخرین مهلت انتخاب رشته را به شما اعلام کنیم.

می توانید با دریافت مشاوره تلفنی تخصصی از مشاوران مجرب ما در پاسخ با ما ، از تمام اخبار مربوط به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد مطلع شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت مجزا از انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشکاه های سراسری انجام می پذیرد و زمانبندی متفاوتی دارد. داوطلبانی که می خواهند در این دانشگاه انتخاب رشته کنند ، باید پیگیر اطلاعیه های سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی باشند و در موعد مقرر ، انتخاب رشته را انجام دهند. مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در دهه دوم خردادماه بود و داوطلبان تا 20 خردادماه فرصت داشتند که انتخاب رشته را انجام دهند.

در حال حاضر ، آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تعیین نشده است اما پیش بینی می شود بر اساس روال سال های قبل ، فرصت مجددی برای جاماندگان از انتخاب رشته درنظر گرفته شود. سال گذشته یکبار تا 27 خردادماه و یکبار هم تا 3 تیرماه ، مهلت انتخاب رشته تمدید شد.

مرتبط بخوانید : شرایط ثبت نام ارشد بدون آزمون

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1403

شما برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایید. آدرس این سامانه به نشانی azmoon.iau.ac.ir می باشد و با گوشی یا کامپیوتر می توانید وارد آن شوید. مراحل انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در سایت azmoon.iau.ac.ir به شرح زیر می باشد :

  • در صفحه اول سامانه باید لینک مربوط به انتخاب رشته کارشناسی ارشد را بیابید و بر روی آن کلیک کنید.
  • در مرحله بعد وارد صفحه ای می شوید که از شما خواسته می شود “کد دسترسی 7 رقمی مندرج در کارنامه اولیه” و “کد ملی یا کد 13 رقمی اتباع خارجی” را درج کنید. این اطلاعات را ارائه کرده و سپس گزینه “ورود” را انتخاب نمایید.
  • مرحله بعدی ، پرداخت هزینه می باشد. باید گزینه پرداخت را انتخاب کنید تا وارد درگاه پرداخت بانکی شوید.
  • پس از واریز هزینه ، مجاز هستید که حداکثر 100 کد رشته محل را به ترتیب علاقه و اولویت بندی های خود در فرم درج نمایید.

هزینه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در مهلت مجدد

داوطلبان در آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید هزینه پرداخت کنند تا امکان تکمیل فرم انتخاب رشته را داشته باشند. هزینه انتخاب رشته ارشد آزاد در مهلت مجدد افزایش نمی یابد و همان مقدار هزینه ای است که سایر داوطلبان پرداخت کرده اند. مبلغ انتخاب رشته سال گذشته به میزان 190 هزار تومان بود و احتمالا برای سال آینده مقداری افزایش خواهد داشت.

مرتبط بخوانید : شرایط و نحوه پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

ویرایش انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد در مهلت مجدد

آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبانی که انتخاب رشته کنکور ارشد را در موعد مقرر انجام داده اند می توانند در مهلت مجدد در نظر گرفته شده ، وارد سامانه دانشگاه آزاد شوند و فرم انتخاب رشته خود را ویرایش نمایند. ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیازی به پرداخت هزینه مجدد ندارد و فقط با ارائه کد دسترسی و کد ملی می توان وارد سایت شده و فرم را ویرایش نمود.

مرتبط بخوانید : طرح آمادگی فراگیر پیام نور

سوالات شما

احتمالا این را هم بپسندید  انتخاب رشته ارشد سراسری 1403 📞 راهنمای کامل

در حال حاضر ، مهلت مجدد انتخاب رشته ارشد آزاد مشخص نیست اما احتمالا در اوایل تیرماه باشد.

  • آیا در مهلت انتخاب رشته مجدد باید هزینه پرداخت کنیم؟

تمام داوطلبان برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد باید هزینه پرداخت کنند.

  • آیا برای انتخاب رشته جاماندگان ارشد آزاد ، دفترچه مجزا منتشر می شود؟

معمولا دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد اصلاحیه ندارد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مشاوره انتخاب رشته ارشد عمران

مشاوره انتخاب رشته ارشد عمران 📞 مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد عمران

خدمات مشاوره انتخاب رشته ارشد عمران برای شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر