از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آخرین رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران 📞 طبق قبولی های دو سال اخیر

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آخرین رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران

زیست فناوری یکی از رشته‌‌ های علوم پایه گروه تجربی است که توسط تعدادی از واحدهای دانشگاه روزانه ، شبانه ، غیر انتفاعی و آزاد ارائه می شود. پذیرش در این رشته‌‌ به شیوه های با کنکور و بدون کنکور ممکن است اما اگر شما تمایل دارید به صورت با کنکور پذیرفته‌ شوید ، باید در کنکور تجربی شرکت کنید و موفق به کسب رتبه مناسب شوید. دانشگاه تهران نیز علاوه بر رشته‌‌ های علوم پزشکی و پیراپزشکی ، برخی از رشته‌‌ های علوم پایه مانند زیست فناوری را ارائه می کند. در این مطلب می خواهیم به بررسی آخرین رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

انتخاب رشته کنکور سراسری را با کمک مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ، با بیشترین شانس پذیرش انجام دهید.

مشاوران در مجموعه تحصیلی پاسخ با ما می توانند  شما را در زمینه رتبه قبولی رشته های مختلف ، شرایط پذیرش بدون کنکور ، تاثیر سهمیه ها و دیگر موارد مربوط به انتخاب رشته کنکور ، راهنمایی کنند.

برای بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 1403 با مشاوران تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

آخرین رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران

رشته‌‌‌ زیست فناوری یک رشته با کنکور در دانشگاه تهران است که داوطلبان به شرط شرکت در کنکور سراسری تجربی و کسب رتبه مجاز ، امکان قبولی در این رشته‌‌ محل را دارند. رتبه قبولی رشته‌‌ زیست فناوری بر اساس رتبه در سهمیه است یعنی شما برای بررسی رتبه قبولی این رشته‌‌ محل باید رتبه در سهمیه پذیرفته‌ شدگان سال های قبل را بررسی کنید.

آخرین رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران در هر یک از سهمیه ها به شرح زیر بوده‌ است :

  • رتبه قبولی در سهمیه منطقه یک : 5175
  • رتبه قبولی در سهمیه منطقه دو : 9325
  • رتبه قبولی در سهمیه منطقه سه : 4258
احتمالا این را هم بپسندید  رتبه قبولی دانشگاه غیرانتفاعی 1401 - در تمام گروه های آزمایشی

رتبه های فوق ، با بررسی کارنامه پذیرفته‌ شدگان سال گذشته ، تهیه شده‌ اند. شما در سهمیه مناطق باید بتوانید حدود رتبه های فوق را کسب کنید تا شانس پذیرش داشته باشید. البته بخش زیادی از شانس قبولی شما ، به نحوه انجام انتخاب رشته‌‌ نیز بستگی دارد و توصیه می شود برای انتخاب رشته‌‌ خود حتما از یک مشاور مجرب کمک بگیرید.

مرتبط بخوانید : رتبه لازم برای رشته زیست فناوری

ظرفیت پذیرش رشته‌ زیست فناوری دانشگاه تهران

اطلاع از ظرفیت پذیرش رشته‌‌ زیست فناوری دانشگاه تهران برای بررسی رتبه قبولی ها حائز اهمیت است زیرا در صورت افزایش ظرفیت پذیرش یک رشته‌‌ محل نسبت به سال قبل ، امکان پذیرش از رتبه های کمی بالاتر به نسبت سال گذشته وجود دارد. ظرفیت پذیرش رشته‌‌ زیست فناوری دانشگاه تهران در سال گذشته برابر با 15 نفر بود و این رشته‌‌ را فقط در دوره روزانه ارائه کرد. برای سال آینده ، ظرفیت دقیق این رشته‌‌ مشخص نیست اما احتمالا در همین حدود باشد.

رشته‌‌ های دیگری از گروه علوم پایه تجربی نیز در دانشگاه تهران ارائه می شوند همچون میکروبیولوژی ، زیست شناسی جانوری ، زیست شناسی گیاهی ، زیست شناسی سلولی و مولکولی ، زمین شناسی و … این رشته‌‌ ها ، عمدتا دارای ظرفیت پذیرش بیشتری به نسبت رشته‌‌ زیست فناوری هستند و شما می توانید با رتبه های کمی بالاتر ، در آنها پذیرفته‌ شوید. برای کسب اطلاعات راجع به رتبه قبولی سایر رشته‌‌ های تجربی دانشگاه تهران و دیگر دانشگاه ها ، می توانید از مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ، راهنمایی دریافت کنید.

مرتبط بخوانید : رتبه لازم برای رشته میکروبیولوژی

اهمیت اطلاع از رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران

آخرین رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران

اطلاع از رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران ، از آن جهت اهمیت دارد که شما با مقایسه رتبه پذیرفته‌ شدگان با رتبه خود ، از شانس قبولی تان مطلع شوید. شما در زمان انتخاب رشته‌‌ کنکور سراسری ، یک فرم انتخاب رشته‌‌ با حداکثر 150 انتخاب در دسترس خواهید داشت. باید فرم را طوری تکمیل کنید که در اکثر رشته‌‌ های انتخابی ، شانس قبولی داشته باشید. با اطلاع از رتبه قبولی رشته‌‌ محل های مختلف ، می توانید فرم را با بیشترین شانس قبولی تکمیل کنید.

احتمالا این را هم بپسندید  رتبه لازم برای رشته دندانپزشکی - طبق آخرین رتبه قبولی 1400 و 99

علاوه بر زمان انتخاب رشته‌‌ ، شما برای شروع برنامه ریزی کنکور سراسری نیز باید از حدود رتبه قبولی رشته‌‌ های مورد علاقه تان اطلاع داشته باشید و درصد دروس اکتسابی پذیرفته‌ شدگان سال های قبل را بررسی کنید. با اطلاع از دروس دروس و رتبه های قبولی ، می توانید متوجه شوید که دروس مهم کدام ها هستند و در هر درس ، حداقل باید چه درصد دروسی را کسب کنید.

سوالات شما

  • آیا رشته‌‌ زیست فناوری را دانشگاه تهران ارائه می کند؟

بله ، رشته‌‌ زیست فناوری در اکثر سال ها توسط دانشگاه تهران ارائه می شود.

  • برای قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران به چه رتبه ای نیاز است؟

آخرین رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران در هر یک از سهمیه ها متفاوت است. به همین دلیل توصیه می شود برای اطلاع از رتبه قبولی ها به تفکیک هر سهمیه ، این مطلب را مطالعه کنید.

  • آخرین رتبه قبولی زیست فناوری دانشگاه تهران در سهمیه ایثارگران چقدر است؟

داوطلبان سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی با توجه به ظرفیت پذیرش ویژه ای که دارند ، با کسب رتبه نسبتا خوب می توانند در رشته‌‌ زیست فناوری دانشگاه تهران قبول شوند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آخرین رتبه اتاق عمل دانشگاه آزاد

آخرین رتبه اتاق عمل دانشگاه آزاد 📞 طبق قبولی های دو سال اخیر

با بررسی کارنامه و آخرین رتبه اتاق عمل دانشگاه آزاد می توانید شانس پذیرش خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر