از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مای مدیو برای هدایت تحصیلی 1403 📞 هدایت تحصیلی نهم در سایت مای مدیو

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مای مدیو برای هدایت تحصیلی

هدایت تحصیلی، مسیری است که رشته‌ تحصیلی آینده دانش آموزان کلاس نهم را مشخص می کند و تمام دانش آموزان ملزم به شرکت در آن هستند. در مسیر هدایت تحصیلی ، انواع آزمون های مشاوره ای و آزمون های رغبت و توانایی برگزار می شوند. همچنین فرم های نظرسنجی در اختیار والدین ، معلم و مشاور دانش آموز قرار می گیرند تا با اعلام نظر خود ، به انتخاب رشته‌ بهتر دانش آموز کمک کنند. تکمیل فرم های نظرسنجی و همچنین شرکت در آزمون های مشاوره ای ، با مراجعه به سایت مای مدیو امکان پذیر است. در این مطلب می خواهیم راهنمای کاملی از مای مدیو برای هدایت تحصیلی 1403 را ارائه نماییم. لطفا همراه ما باشید.

شما دانش آموزان عزیز می توانید با اطمینان خاطر ، هدایت تحصیلی خود را به مشاوران مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما بسپارید و یا سوالات خود را راجع به نحوه شرکت در هدایت تحصیلی سایت مای مدیو ، از مشاوران ما بپرسید.

سایت مشاوره هدایت تحصیلی برای انتخاب  رشته نهم به دهم

تماس از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور 9099071612

زمان مراجعه به سایت مای مدیو هدایت تحصیلی نهم 1403 

سامانه مای مدیو ، یک سامانه کاربردی و جامع به نشانی my.medu.ir است که توسط سازمان آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است. در این سامانه ، خدمات مختلفی برای کاربران اعم از دانش آموزان ، معلمان ، مدیران مدارس و والدین در نظر گرفته شده‌ است. البته عمده خدمات ارائه شده‌ در آن اختصاص به دانش آموزان دارد. یکی از امکانات اصلی سایت مای مدیو ، پیگیری فرایند هدایت تحصیلی است. دانش آموزان کلاس نهم که باید انتخاب رشته‌ را انجام دهند ، لازم است با مراجعه به سایت مذکور ، در آزمون های مشاوره ای شرکت کنند و فرم های مختلف را تکمیل نمایند.

زمان هدایت تحصیلی از کلاس هفتم آغاز می شود اما مراحل اصلی آن در کلاس نهم است. آخرین مهلت برای شرکت در هدایت تحصیلی نیز حداکثر تا پس از امتحانات خردادماه پایه نهم است. بر همین اساس ، دانش آموزان باید بعد از دریافت کارنامه نوبت دوم خود و اطلاع از معدل و نمراتی که کسب کرده‌ اند ، در نهایت یک رشته‌ تحصیلی را انتخاب کنند.

مرتبط بخوانید : سایت مشاوره هدایت تحصیلی

مراحل مای مدیو ای ار هدایت تحصیلی

نحوه هدایت تحصیلی در سایت مای مدیو ، از طریق تکمیل فرم های آزمون های مشاوره ای و همچنین تکمیل فرم های نظرسنجی است. دانش آموزان برای ورود به این سایت ، باید اطلاعات کاربری را ارائه نمایند که این اطلاعات به شرح کد ملی و سری سریال شناسنامه می باشند. همانطور که مشاهده‌ می کنید ، ورود به سایت مای مدیو به راحتی است و اطلاعات خاصی مانند رمز مدرسه ، رمز همگام یا رمز پادا نمی خواهد. همچنین دانش آموزان اتباع برای هدایت تحصیلی نهم خود در این سامانه ، باید کد پیگیری اتباع و تاریخ تولد خود را درج نمایند.

احتمالا این را هم بپسندید  ثبت نام مصاحبه فرهنگیان مای مدیو My medu ir 📞 راهنمای ثبت نام مصاحبه در سایت مای مدیو

پس از ارائه اطلاعات لازم و ورود به پنل کاربری ، گزینه هدایت تحصیلی در پنل هر یک از دانش آموزان فعال است و می توانند با انتخاب این گزینه ، وارد سیستم هدایت تحصیلی شوند. لازم به ذکر است که علاوه بر دانش آموزان ، والدین هم باید وارد سایت مای مدیو شده‌ و فرم نظر سنجی مخصوص والدین را تکمیل کنند.

انتشار جواب هدایت تحصیلی در سایت مای مدیو 1403 

عوامل مختلفی تعیین کننده‌ جواب هدایت تحصیلی هستند اما اصلی ترین عامل موثر ، سوابق تحصیلی و علاقه مندی های دانش آموز می باشد. رشته‌ تحصیلی آینده دانش آموز با در نظر گرفتن مواردی همچون معدل ، علاقه مندی ها ، نتایج آزمون های مشاوره ای ، نظر والدین ، نظر معلم و نظر مشاور مدرسه ، تعیین می گردد و از طریق سایت مای مدیو به دانش آموز اطلاع رسانی می شود.

دانش آموزان باید بعد از دریافت جواب هدایت تحصیلی خود ، اقدامات لازم برای ثبت نام در رشته‌ اولویت دار را انجام دهند. البته امکان اعتراض به نتایج هدایت تحصیلی هم وجود دارد و دانش آموز می تواند از طریق سایت مای مدیو ، درخواست خود را ثبت نماید.

شما دانش آموزان عزیز می توانید با اطمینان خاطر ، هدایت تحصیلی خود را به مشاوران مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما بسپارید و یا سوالات خود را راجع به نحوه شرکت در هدایت تحصیلی سایت مای مدیو ، از مشاوران ما بپرسید.

سایت مشاوره هدایت تحصیلی برای انتخاب  رشته نهم به دهم

تماس از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور 9099071612

مرتبط بخوانید : هدایت تحصیلی نهم رشته تجربی

مشکل در ورود به سایت مای مدیو هدایت تحصیلی نهم my medu ir

مای مدیو برای هدایت تحصیلی

اطلاعات دانش آموز باید توسط مدیر مدرسه در سایت سناد به ثبت رسیده‌ باشد تا دانش آموز بتواند با ارائه اطلاعات کاربری وارد پنل مختص به خود در سایت مای مدیو شود. در صورت وجود مشکل در ورود به این سامانه ، احتمالا مشخصات دانش آموز در سایت مای مدیو ثبت نشده‌ است. البته دلایل دیگری هم می تواند داشته باشد مانند اختلال در سامانه و بروزرسانی آن ، ضعیف بودن‌ اتصال اینترنت و …

احتمالا این را هم بپسندید  مای مدیو جهش تحصیلی 📞 راهنمای ثبت نام جهش تحصیلی در سامانه my.medu.ir

در صورت مشکل در ورود به سامانه به دلیل بروزرسانی آن ، باید چند ساعت صبر کنید تا بروزرسنی سایت به پایان برسد. سپس مجددا وارد سامانه شوید. همچنین اگر به کندی وارد سایت می شوید ، احتمالا حجم بسیاری از کاربران در سامانه آنلاین هستند و لازم است در زمان هایی که سامانه خلوت تر است وارد شوید.

اگر برای ورود به سامانه مای مدیو و انجام انتخاب رشته نهم به دهم با مشکل مواجه هستید و به راهنمایی نیاز دارید ، می توانید از مشاوران مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مرتبط بخوانید : سایت مای مدیو ثبت نام مدارس دولتی

سوالات شما

  • آیا سامانه مای مدیو برای هدایت تحصیلی است؟

بله ، هدایت تحصیلی دانش آموزان کلاس نهم در سایت مای مدیو انجام می گیرد.

  • اطلاعات لازم برای ورود به سایت مای مدیو چیست؟

دانش آموزان برای وارد شدن‌ به سایت مای مدیو باید کد ملی و سری سریال شناسنامه ارائه کنند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی

مای مدیو ثبت نام پیش دبستانی 📞 راهنمای تصویری ثبت نام

سامانه ای توسط آموزش و پرورش راه اندازی شده‌ است تا دانش آموزان در کلیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر