از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه آزاد 📞 طبق قبولی های دو سال قبل

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در واحدهای علوم پزشکی خود رشته‌ های مختلف پزشکی و پیراپزشکی را ارائه می دهد. داوطلبانی که مشکلی از بابت پرداخت شهریه ندارند و رتبه مناسبی را کسب کرده‌ اند ، می توانند اقدام به انتخاب رشته‌ کنند. رشته‌ هایی همچون پرستاری ، اتاق عمل ، هوشبری ، علوم تغذیه ، مامایی و … را دانشگاه آزاد علوم پزشکی ارائه می دهد. قبولی در این رشته‌ ها با کسب تراز ، رتبه کشوری و رتبه در سهمیه مناسب ، امکان پذیر خواهد بود. در این مطلب می خواهیم به بررسی آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه آزاد بپردازیم. لطفا همراه ما باشید.

شما داوطلبان میتوانید برای دریافت مشاوره تخصصی در زمینه رتبه و تراز قبولی رشته های مختلف و بهره مندی از مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه آزاد

رشته‌ گفتار درمانی جزو رشته‌ های علوم پزشکی محسوب می شود. داوطلبان کنکور تجربی می توانند با کسب رتبه مناسب ، در این رشته قبول شوند. دانشگاه های ارائه دهنده‌ رشته‌ گفتار درمانی به شرح دانشگاه علوم پزشکی روزانه و پردیس خودگردان هستند. بنابراین رشته‌ گفتار درمانی در دانشگاه آزاد ارائه نمی شود و شما برای قبولی در این رشته‌ فقط می توانید وارد یکی از دانشگاه های علوم پزشکی روزانه یا پردیس خودگردان شوید.

احتمالا این را هم بپسندید  با رتبه 50000 انسانی کجا قبول میشم - راهنمای قبولی با رتبه 50000 انسانی

دانشگاه آزاد ، تعداد بسیاری از رشته‌ های علوم پزشکی و پیراپزشکی را ارائه می دهد. از جمله این رشته ها می توانیم به پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، اتاق عمل ، مامایی ، هوشبری و… اشاره کنیم. اما تعدادی از رشته‌ ها مثل رادیولوژی ، بینایی سنجی ، شنوایی سنجی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی و فیزیوتراپی ، در دانشگاه آزاد ارائه نمی شوند و داوطلبان برای قبولی در این رشته‌ ها باید وارد یکی از دانشگاه های روزانه یا پردیس خودگردان شوند.

مرتبط بخوانید : رشته گفتار درمانی چند سال است

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه شهریه پرداز

با توجه به عدم ارائه رشته‌ گفتار درمانی در دانشگاه آزاد ، شما می توانید برای قبولی در این رشته‌ وارد دانشگاه شهریه پرداز پردیس خودگردان شوید. دانشگاه پردیس خودگردان به نسبت شعبه روزانه ، رتبه های کمی بالاتر را پذیرش می کند و اگر شما رتبه نسبتا خوبی کسب کرده‌ اید اما احتمال قبولی بالایی در دانشگاه روزانه ندارید ، می توانید وارد دانشگاه پردیس خودگردان شوید.

حدود رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه پردیس خودگردان به صورت زیر است :

  • رتبه در سهمیه منطقه یک : 4325 و قبولی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • رتبه در سهمیه منطقه یک : 5364 و قبولی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  • رتبه در سهمیه منطقه دو : 7503 و قبولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • رتبه در سهمیه منطقه دو : 9812 و قبولی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد
  • رتبه در سهمیه منطقه سه : 9725 و قبولی در دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • رتبه در سهمیه منطقه سه : 10325 و قبولی در دانشگاه علوم پزشکی همدان
احتمالا این را هم بپسندید  رشته گفتار درمانی چند سال است - طول دوره تحصیل در رشته گفتار درمانی

مرتبط بخوانید : رتبه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان

مشاوره رتبه قبولی کنکور تجربی

آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه آزاد

گفتار درمانی از رشته‌ هایی است که ظرفیت پذیرش محدودی دارد و فقط توسط دو دانشگاه علوم پزشکی روزانه و پردیس خودگردان ارائه می شود. با توجه به ظرفیت پذیرش محدود این رشته ، شما برای قبولی باید از رتبه مناسبی در سهمیه برخوردار باشید همچنین با داشتن رتبه کمی بالاتر ، شانس قبولی بیشتری در دانشگاه پردیس خودگردان دارید. علاوه بر رتبه قبولی گفتار درمانی ، می توانید جهت دریافت مشاوره های لازم در خصوص رتبه قبولی رشته‌ ها و دانشگاه های مختلف ، با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما ، تماس بگیرید. مشاوران می توانند با ارائه اطلاعات دقیق ، به انتخاب رشته‌ اصولی شما کمک کنند.

سوالات شما

  • آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه آزاد چقدر است؟

در این مطلب به بررسی آخرین رتبه قبولی گفتار درمانی دانشگاه آزاد پرداخته ایم و می توانید با مطالعه مطلب ، اطلاعات لازم را به دست آورید.

  • شهریه رشته‌ گفتار درمانی در دانشگاه آزاد چقدر است؟

رشته‌ های پیراپزشکی در دانشگاه آزاد شهریه حدودی 12 تا 15 میلیون تومان در هر ترم دارند.

  • آیا رشته‌ گفتار درمانی بدون کنکور در دانشگاه آزاد ارائه می شود؟

هیچ یک از رشته‌ های علوم پزشکی و پیراپزشکی ، در دانشگاه آزاد بدون کنکور نیستند و تنها با کسب رتبه مناسب می توان در این رشته‌ محل ها پذیرفته شد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی ریاضیات و کاربردها

آخرین رتبه قبولی ریاضیات و کاربردها 📞 طبق قبولی های دو سال اخیر

رشته ریاضیات و کاربردها یکی از رشته های علوم پایه در کنکور سراسری است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر