از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

نتایج ازمون تیزهوشان 📞 دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 1403

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

نتایج ازمون تیزهوشان

نتایج ازمون تیزهوشان 1403 حدود سه الی چهار هفته پس از برگزاری آزمون اعلام می شود و دانش آموزانی که در این آزمون شرکت کرده‌ اند باید با دریافت نتایج از قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند. دریافت نتایج از طریق همان سامانه ثبت نام امکان پذیر است و فرصت اعتراض به نتایج نیز برای دانش آموزان فراهم می باشد. در ادامه این مطلب به بررسی زمان اعلام نتایج و نحوه دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان می پردازیم.

دانش آموزان عزیز اگر در دریافت نتایج ازمون تیزهوشان با مشکلی مواجه شده‌ اید یا رمز همگام خود را فراموش کرده‌ اید ، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

دریافت نتایج ازمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403

ازمون تیزهوشان ششم به هفتم دهه دوم خردادماه برگزار می گردد و نتایج نیز حداکثر به فاصله زمانی 6 هفته پس از برگزاری اعلام می شود. دانش آموزان می توانند از طریق سامانه my.medu.ir نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند.

در حال حاضر برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم زمان دقیقی اعلام نشده‌ است ولی شما می توانید از طریق ارتباط با مشاوران ما پیگیر زمان اعلام نتایج موضوع باشید.

برای مشاهده نتایج ازمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 پس از ورود به سامانه my.medu.ir باید کد ملی دانش آموز و شماره شناسنامه در بخش های خواسته شده‌ درج شود و در بخش اطلاعات هویتی دانش آموز با کلیک بر روی لینک دریافت کارنامه که به رنگ آبی است ، آن را مشاهده کرد.

مرتبط بخوانید : اعتراض به سوالات تیزهوشان

دریافت نتایج ازمون تیزهوشان نهم به دهم 1403

دانش آموزان پایه نهم که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم شرکت کرده‌ اند می توانند حدود یکماه پس از برگزاری ازمون با مراجعه به سایت my.medu.ir نتایج خود را دریافت نمایند. پس از ورود به این سامانه در صفحه باز شده‌ باید کد ملی دانش آموز و شماره شناسنامه درج شود و در بخش اطلاعات هویتی دانش آموز وضعیت قبولی یا عدم قبولی او مشخص شده‌ است.

پذیرفته شدگان آزمون مدارس سمپاد ششم به هفتم و نهم به دهم باید با تهیه مدارک لازم به مدرسه قبولی مراجعه کرده‌ و ثبت نام خود را نهایی کنند. بدیهی است که در صورت عدم ثبت نام دانش آموزان پذیرفته شده‌ ، برای تکمیل ظرفیت از دانش آموزان ذخیره استفاده خواهد شد. بنابراین اگر شما جزو ذخیره های آزمون تیزهوشان باشید باید منتظر بمانید تا ظرفیت مدارس اعلام شود.

مرتبط بخوانید :  نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

نتایج ازمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج ازمون تیزهوشان 1403 امکان پذیر است و دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته نشده‌ اند و درخواست اعتراض دارند ، می توانند حداکثر تا یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون از طریق سامانه my.medu.ir برای پایه نهم به دهم و سامانه my.medu.ir برای پایه ششم به هفتم درخواست اعتراض خود را ثبت نمایند.

در سال های قبل بسیاری از دانش آموزان بودند که با درخواست اعتراض به نتایج آنها موافقت شد و در مدرسه مورد تقاضا پذیرش شدند.

پس اگر شما هم میخواهید به نتایج اعتراض کنید ولی از نحوه ارسال درخواست خود اطلاعی ندارید ، حتما با مشاوران ما تماس بگیرید و موضوع را پیگیری کنید.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

امکان اعتراض به نتایج ازمون تیزهوشان 1403 فقط یکبار وجود دارد. بنابراین در تکمیل فرم اعتراض دقت کافی را داشته باشد. حدود 10 الی 15 روز پس از ثبت درخواست ، نتیجه موافقت یا عدم موافقت با اعتراض دانش آموز طی کارنامه جدید اعلام می شود. مواردی که دانش آموز می توانند نسبت به آنها اعتراض داشته باشد ، به شرح زیر می باشد :

  1. تطابق نداشتن تعداد پاسخ‌ های صحیح ، غلط و جواب داده نشده‌ در کارنامه با پاسخ‌ نامه موجود در سایت
  2. اشتباه در محاسبه‌ نمره کل آزمون
  3. عدم اعمال قانون پذیرش مربوط به دوقلو یا چندقلوها
  4.  عدم تطابق الویت‌ های مندرج در کارنامه و برگه ورود به جلسه دانش‌ آموز
  5.  سایر موارد

مشاوره دریافت نتایج ازمون تیزهوشان

بسیاری از امور مربوط به مدارس از طریق سایت مای مدیو قابل پیگیری است و با توجه به اینکه تعداد بسیاری از داوطلبان به صورت همزمان در سامانه آنلاین هستند ، گاهی اوقات سامانه از دسترس خارج می شود. اگر شما هم برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان با مشکلی در سامانه برخورد کرده اید ، می توانید برای رفع مشکل خود و دریافت کارنامه تان با مشاوران ما در مرکز مشاوره پاسخ با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

  • نتایج ازمون تیزهوشان 1403 ششم به هفتم چه تاریخی اعلام می شود ؟

زمان اعلام نتایج آزمون سنجش هوش ششم به هفتم حدود 6 هفته پس از برگزاری آزمون است.

  • نتایج ازمون تیزهوشان 1403 نهم به دهم چه تاریخی اعلام می شود ؟

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود 6 هفته پس از برگزاری آزمون است.

  • آیا امکان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان وجود دارد ؟

بله دانش آموزان می توانند نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان درخواست اعتراض داشته باشند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر