از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

چهارشنبه , اکتبر 21 2020

مشاوره کنکور تلفنی – پایان اضطراب شما

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

مشاور تلفنی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی ، یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش اضطراب و استرس دانش‌آموزانی است که در مسیر کنکور قرار دارند و یا کنکوری نیستند اما برایشان جواب بعضی از سؤال‌ها مهم بوده و به قولی کار را زودتر از بقیۀ افراد شروع ‌می‌کنند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی‌های این سبک از مشاوره آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید تا از زمان خود نهایت استفاده را برده و به امید حق بهترین نتیجه را کسب کنید.

مشاورین برتر کشور در مرکز مشاوره پاسخ با ما ، از ساعت 8 الی 12 شب آنلاین و در دسترس می باشند. شما می توانید در هر زمانی از طول روز که با مشکل مواجه شدید ، با مشاوران تماس گرفته و حتی چندین ساعت از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

در ابتدا چند رکن اصلی!

همانطور که در ابتدا اشاره شد، برای افراد کنکوری داشتن زمان و وقت بسیار اهمیت دارد. اما در یک مشاوره تلفنی چه چیزی است که اهمیت دارد؟ سؤالات متداولی که پرسیده می‌شود کدام ‌اند؟  آیا مشاوره حضوری بهتر است یا مشاوره تلفنی؟ و … بسیاری دیگر از سؤالات که قطعاً در هر کدام نکته‌ای وجود دارد.

یکی از مهم ترین مزیت‌های استفاده از مشاوره کنکور تلفنی این است که شما دیگر در مسیر رفت و آمد مشاوره حضوری نیستید، این خیلی مهم است که از بازه مورد نیاز و مشخصی که برای شما در نظر گرفته شده نهایت استفاده را ببرید. در مشاوره تلفنی شما کافیست با شماره گیری و انتخاب کد به یکی از مشاوران وصل شده و سؤالات خود را مطرح کنید. همچنین در چند سال اخیر نیاز افرادی که در مناطق محروم زندگی می‌کنند، به مشاوره کنکور تلفنی از مشاوره حضوری بیشتر شده و این باعث شده تا این موضوع اهمیت بیشتری پیدا کند.

چه کسی پاسخگو است؟

یکی از دلایلی که باعث جلب رضایت افراد می‌شود این است که شخص مشاوره دهنده در کار خود ماهر باشد یعنی از تمامی  اصولی که شما نزد مشاوره حضوری نیز کسب می‌کنید را دارا باشد. از این نظر مطمئن باشید مؤسساتی که در این حوزه فعالیت می‌کنند قطعاً از نیروی تیمی متخصصی نیز بهره مند هستند.

احتمالا این را هم بپسندید  بهترین مشاور کنکور، راهنمای انتخاب بهترین مشاور کنکور

اما این نکته مهم است که در مشاوره کنکور حضوری، مشاور در حال رؤیت شما است و قطعاً درک بهتری از حالت و روحیات شما دارد، اما در یک مشاوره کنکور تلفنی این موضوع مطرح نیت شخص مشاوره دهنده فقط از طریق شنیدن می تواند با شما ارتباط بگیرد پس این نکته که مشاور باید از اطلاعات و تخصص بالایی در مشاوره کنکور تلفنی برخوردار باشد ، نکته مهمی است و به همین خاطر است که مرکز مشاوره ” پاسخ با ما ” فقط با مشاورین ارشد کنکور برای پاسخگویی همکاری می کند.

چگونه با کمک مشاوره کنکور تلفنی برنامه ریزی کنیم؟

یکی از پرسش‌های متداول در این نوع مشاوره که توسط کاربران پرسیده می‌شود این است که اصلاً چگونه باید برنامه ریزی کنیم؟ در مشاوره کنکور تلفنی این موضوع مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برنامه روزانه و عادات و نوع درس خواندن افراد در این مشاوره پیگیری خواهد شد و مطابق با آن برنامه ریزی و زمانبندی برای افراد اولویت پیدا خواهد کرد.

در این نوع برنامه ریزی شخص با پرداخت حداقل هزینه از حداکثر مزایای یک مشاوره بهره مند خواهد شد. تنظیم زمان تست زنی و آزمون دادن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که یک مشاور ماهر تلفنی قطعاً کمک زیادی به شما خواهد کرد.

چگونه و از کجا تست بزنیم؟

اگر شما هم یک فرد کنکوری باشید این موضوع برای شما از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. انتخاب منبع یکی از راه‌های اصلی این مسیر است زیرا شما با فهمیدن کتاب و تست زدن از یک منبع درست می‌توانید به نتیجه مطلوب و دلخواه خود دست پیدا کنید. در مشاوره کنکور تلفنی این موضوع نیز مورد بررسی خواهد گرفت؛ انتخاب یک منبع نادرست، زمان شما را هدر می‌دهد و در اینصورت ضمن اینکه از مطالعه چیزی دستگیرتان نمی‌شود شاید به زمان مطالعاتی خود بدهکار هم شوید. هنگامی که سؤال شما در حیطه اصول تست زنی باشد، پاسخی که از یک مشاور کنکورتلفنیخواهید شنید این است که” به میزان تسلط شما بستگی دارد”. اینکه شما چقدر در این مبحث تسلط کافی را داشته و برای آن زمان مخصوص و پراهمیتی را در نظر گرفته‌اید.

 بررسی دروس مختلف با مشاوره کنکور تلفنی

در یک مشاوره کنکور تلفنی، مشاوران ، شما را تنها نخواهند گذاشت و تا آخر مسیر که انتخاب رشته است شما را راهنمایی خواهند کرد. برای مثال شما فردی هستید که نتیجه کنکور خود را اخذ کرده و حال به دنبال این هستید که در رشته مورد نظر و دانشگاه قابل قبولی تحصیل کنید. پس با شماره گیری و انتخاب کد راحت به مشاور متصل می‌شوید و به راحتی می‌توانید طی چندین دقیقه یا ساعت با مشاوره تلفنی خود صحبت کنید. در مشاوره کنکور تلفنی، درصد دروس مختلف و آخرین قبولی‌ها در دو یا سه سال اخیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جمع بندی مشاوره کنکور تلفنی

چیزی که در این موضوع اهمیت دارد زمان است، پس اگر در اول راه هستید آن را پس انداز کنید و اگر هم در نیمه راه بوده و می‌خواهید حداکثر استفاده را ببرید، آن را با استفاده از یک مشاوره کنکور تلفنی نجات دهید. امید است که مطالعه این مقاله باعث آرامش خاطر در شما شده و به توفیق حق بتوانید با یک انتخاب درست ، بهترین نتیجه را کسب کنید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

مشاوره تلفنی دانشگاه علمی کاربردی _ مشاوره تلفنی ثبت نام و انتخاب رشته علمی کاربردی

مشاوره تلفنی دانشگاه علمی کاربردی – مشاوره تلفنی ثبت نام و انتخاب رشته علمی کاربردی

  مشاوره تلفنی دانشگاه علمی کاربردی ، به داوطلبان رشته های مختلف در مراکز این …

2 نظر

  1. هر چه تلاش برای تماس دارم امکان پذیر نیست با شماره 9099071612
    در صورت امکان لطفا تماس حاصل فرمایید
    تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر