از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد

 

مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد از 8 صبح الی 12 شب در مرکز مشاوره ” پاسخ با ما ” برای شما داوطلبین عزیز انجام میگیرد. مشاوران با تجربه و متخصص در مشاوره تحصیلی قبل و بعد از دانشگاه در این مرکز سوالی برای شما باقی نخواهند گذاشت ، همین حالا تماس بگیرید، از تهران یا شهرستان با تلفن ثابت بدون کد و صفر.

مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد موضوع بسیار مهمی است که در این مطلب به آن پرداخته ایم. دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از 200 واحد دانشگاهی در سراسر کشور و ارائه تمام رشته های تحصیلی علوم پزشکی ، علوم انسانی ، فنی مهندسی ، علوم پایه ، هنر ، زبان ، کشاورزی و … در تمام مقاطع تحصیلی کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به یکی از بزرگترین مراکز آموزشی و پژوهشی در ایران و جهان تبدیل شده است.

دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های شهریه پرداز است و در بسیاری از رشته ها مخصوصا در رشته های گروه فنی مهندسی و ریاضی مانند مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، ریاضی ، فیزیک ، علوم زمین و … رتبه یک دانشگاه های کشور را از لحاظ سطح آموزشی دارد.

امکانات دانشگاه آزاد در برخی استان های بزرگ مانند تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز و … از سایر دانشگاه ها و حتی از برخی دانشگاه های سراسری بهتر است اما در مجموع تجهیزات این دانشگاه مانند عدم تعهد خوابگاه در مقایسه با دانشگاه های روزانه کمتر است و هزینه تحصیل برای دانشجویانی که از سایر شهرستان و دور از محل سکونت تحصیل می کنند ، بسیار بیشتر می شود.

مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی برای اولین بار در سال 1357 به صورت آموزش از راه دور و غیرحضوری جذب دانشجو را انجام داد و به تدریج با افزایش تعداد رشته ها در این دانشگاه و هم چنین افزایش متقاضیان ، واحد های دانشگاهی زیادی در شهر های کوچک و بزرگ تاسیس شد.

تاسیس دانشگاه آزاد در شهرهای کوچک نقش مهمی را در افزایش سطح علمی مناطق محروم که دسترسی به دانشگاه نداشتند ، ایفا کرده است ولی با توجه به شهریه پرداز بودن دانشگاه آزاد ، همچنان برخی از علاقه مندان توانمندی مالی لازم برای تحصیل در این دانشگاه را ندارند. البته قسمت اعظمی از مشکلات پرداخت شهریه برای دانشجویان با شرایط خاص ، با در نظر گرفتن تسهیلاتی مانند تخفیف شهریه ، وام دانشجویی شهریه و … حل شده است.

در حال حاضر پذیرش در دانشگاه آزاد به دو صورت شرکت در آزمون های سراسری و شرکت در رشته های بدون کنکور امکان پذیر است که برای ثبت نام هر یک از مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد لازم است راهنمایی جامعی کسب کنید تا پس از ثبت نام با مشکلی مواجه نشوید.

در مطالبی که توسط وب سایت تخصصی “پاسخ باما” تهیه شده است می توانید اطلاعات جامعی را به صورت رایگان در خصوص کسب کنید اما چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید ، می توانید با مشاوران برتر کشور در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد ” پاسخ با ما “ تماس بگیرید.

راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در جهت افزایش جذب دانشجو و هم چنین امکان تحصیل آسان تر ، علاوه بر پذیرش از طریق آزمون های سراسری ، تعداد زیادی از رشته ها را بدون کنکور ارائه می دهد که شرایط پذیرش آسان تری دارند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری انجام می گیرد البته برای مقاطع کاردانی و کارشناسی تنها ارائه یکی از مدارک فارغ التحصیلی مرتبط کافیست اما در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ، داوطلب باید جزء دانشجویان استعداد درخشان باشد تا پذیرفته شود.

جزئیات بیشتر در خصوص اسامی رشته های بدون کنکور در هر یک از مقاطع تحصیلی و هم چنین اطلاع از شرایط پذیرش استعداد درخشان دانشگاه آزاد را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد ” پاسخ با ما ” جویا شوید.

ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد

پذیرش در تعدادی از رشته ها مانند رشته های علوم پزشکی فقط از طریق شرکت در آزمون های سراسری امکان پذیر است و داوطلب باید پس از ثبت نام کنکور و حضور در آزمون ، پس از کسب نمره و حد نصاب لازم این رشته ها را انتخاب نماید.

انتخاب رشته اصولی مهم ترین مرحله پرای پذیرش در رشته های با کنکور دانشگاه آزاد است و باید به گونه ای انجام شود که شانس پذیرش شما افزایش یابد. مشاوران متخصص و مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد انتخاب رشته شما را در تمام مقاطع تحصیلی کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد و دکتری با شرط احتمال قبولی بسیار بالا ، انجام می دهند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد در تمام گروه های آموزشی علوم انسانی ، فنی مهندسی ، علوم پایه ، هنر ، زبان و کشاورزی ارائه می شود و شامل شاخه هایی زیر می باشد :

 برای اطلاع از لیست کامل رشته ها و همچنین ظرفیت پذیرش هر یک از آن ها ، لازم است دفترچه های مربوطه را از سایت azmoon.org دانلود و بررسی کنید.

شهریه دانشگاه آزاد

میزان شهریه دانشگاه آزاد در هر یک از دوره های ظرفیت عادی و ظرفیت مازاد متفاوت است ، به طوری که دانشجویان پذیرفته شده در دوره ظرفیت مازاد ، باید دو برابر دانشجویان دوره عادی شهریه پرداخت نمایند.

هر دانشجو موظف است که در ابتدای نیمسال تحصیلی و پیش از انتخاب واحد ، شهریه ثابت رشته خود را پرداخت نماید و سپس در زمان امتحانات پایان ترم ، الباقی شهریه را تسویه  کند.

میزان شهریه در تمام واحد های دانشگاه آزاد ثابت است و برای پرداخت آن باید به صورت الکترونیکی و به سامانه سیدا مراجعه نمود.

برای اطلاع از میزان شهریه رشته و مقطع تحصیلی مد نظر خود در دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

اعتبار مدرک دانشگاه آزاد

یکی از عمده سوالات داوطلبانی که طی تماس با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد دارند ، اطلاع از اعتبار مدرک این دانشگاه است. در این خصوص باید بگوییم که اعتبار مدرک دانشگاه آزاد از سه جنبه کلی مورد بررسی قرار می گیرد :

 • ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر

عده زیادی از داوطلبان گمان می کنند که اگر بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوند امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را نخواهند داشت اما باید بگوییم که فرقی نمی کند که شما به چه صورت در این دانشگاه تحصیل کنید حتی در مدرک فارغ التحصیلی شما عنوان بدون کنکور قید نمی شود و می توانید ضمن رعایت شرایط لازم در آزمون های کارشناسی ارشد ، دکتری ، استخدامی آموزش و پرورش ، نظام مهندسی ، وکالت و … شرکت و تحصیلات خود را ارتقا دهید.

 • ادامه تحصیل در خارج از کشور

مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد در بسیاری از دانشگاه های خارج از کشور مورد تایید است . ولی باید در نظر داشته باشید که در کنار مدرک فارغ التحصیلی ارائه مقالات علمی ، تسلط به زبان انگلیسی و … نیز از موارد مهم برای تحصیل در خارج از کشور است.

 • ورود به بازار کار

مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد با توجه به آنکه زیر نظر وزارت علوم تحقیقات صادر می شود بنابراین برای ورود به بازار کار نیز نگرانی نداشته باشید. البته در وضعیت فعلی کشورمان ، بازار کار بعضی از رشته ها مانند حسابداری ، مدیریت ، حقوق ، روانشناسی و … از شرایط مساعد تری برخوردار تر است که لازم است قبل از انتخاب رشته ، تحقیقات لازم را با کمک گرفتن از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد به دست آورید.

رتبه بندی دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد

بر اساس آخرین رتبه بندی علمی که طبق تعداد مقالات منتشر شده هر دانشگاه تهیه شده است ، 10 دانشگاه زیر از رتبه علمی بهتری برخوردار هستند. البته این بدان معنا نیست که سایر دانشگاه اعتبار علمی ندارند اتفاقا ممکن است در دانشگاهی رتبه علمی چندان مناسبی ندارد ، بهترین استادان کشور فعالیت کنند.

 1. واحد علوم و تحقیقات تهران
 2. واحد تهران مرکز
 3. واحد تهران جنوب
 4.  واحد اصفهان (خوراسگان)
 5. واحد مشهد
 6. واحد تبریز
 7. واحد تهران شمال
 8.  واحد اهواز
 9.  واحد نجف آباد
 10. واحد شیراز

شما داوطلبان می توانید برای اطلاع از رنکینگ و رتبه بندی سایر دانشگاه های آزاد و میزان اعتبار علمی و اسامی استادان دانشگاه مدنظرتان ، با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد ” پاسخ با ما ” تماس بگیرید. هم چنین خدمات زیر نیز در از ساعت 8 صبح الی 12 شب توسط برترین مشاوران کشور به شما ارائه داده می شود :

 • رتبه قبولی کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد و دکتری
 • تاثیر سهمیه بسیح فعال در دانشگاه آزاد
 • مشاوره تخصصی در زمینه مصاحبه دکتری آزاد
 • اعلام آخرین نرخ شهریه دانشگاه آزاد و بررسی شرایط لازم برای تخفیف شهریه ، وام دانشجویی و …
 • راهنمایی برای ثبت نام دانشگاه آزاد که چند نوبت در سال انجام می گیرد
 • معرفی منابع درسی و راهنمایی در خصوص انتخاب واحد دانشگاه و ارائه چارت درسی
 • بررسی کیفیت و سطح علمی هر یک از دانشگاه ها
 • انجام تخصصی پایان نام کارشناسی ارشد و دکتری و ارائه بهترین عنوان ها

و صدتا ها خدمات مشاوره ای دیگر که با هزینه مقرون به صرفه و در جهت بر طرف کردن مشکلات تحصیلی شما ، ارائه می شود. برای ارتباط با مشاوران ، با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه پیام نور - از بهترین ها مشاوره بگیرید

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد

آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد – طبق رتبه قبولی های 1400 و 99

  بررسی رتبه قبولی سال های گذشته به داوطلبان کمک می کند که در زمان …

5 نظر

 1. برای گرفتن مدرک کاردانی در کارشناسی پیوسته حداقل واحد پاس شده چه تعدادی هست؟؟ و یا از چه کسی میتونم درباره شرایط و واحد ها برای انجام این کار مطلع شم؟؟؟

  • پاسخ با ما

   با سلام. باید نصف واحد های درسی چارت رشته تحصیلی گذرانده شود. لطفا برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه آزاد و پرسیدن سوالات خود ، با مشاوران ما تماس بگیرید.

 2. با درود و خسته نباشید، میخواستم بدونم این امکان وجود داره دانشجو هم در دانشگاه آزاد و هم در دانشگاه پیام نور همزمان درحال تحصیل باشه، آیا بعد از پایان دوره کارشناسی برای اخذ مدرک مشکلی ایجاد نمیشه ؟

 3. سلام وقت بخیر من دانشجو ترم دو دانشگاه آزاد هستم و مدرک دیپلمم رو هنوز کامل نکردم چون یک درس مردودی دارم و هر وقت خواستم امتحان بدم به امتحانات من برخورد داشت و من رفتم دانشگاه گفتم این مشکل داره مدارک من رفتم قسمت آموزش بعد به من که الان آخر ترم هستش میگن هر چی درس خوندی به حساب نمیاد چقدر کار خطرناکی کردی ‌….من نمیگم دیپلمم رو نمیگیرم اتفاقا میرم دنبالش ولی تابستون که تعطیل هستم خوب کمی درک داشته باشند من هزینه دو ترم به اضافه هزینه خوابگاه دادم..واقعا درست نیست الان میخوان تصمیم گیری کنند چیکار کنن منو اخراج کنم یا بهم فرصت بدن بنظرتون چی میشه خیلی ناراحتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر