از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 – بهترین مشاوره انتخاب رشته

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 - بهترین مشاوره انتخاب رشته

 

داوطلبان پس از ثبت نام کنکور سراسری در بهمن ماه و شرکت در آزمون گروه آزمایشی خود ، منتظر انتشار نتایج هستند تا بر اساس نمره و رتبه هایی که کسب کرده اند ، انتخاب رشته را انجام دهند. همزمان با آغاز فرایند انتخاب رشته دفترچه راهنما و مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 نیز منتشر می گردد که مطالعه آن کمک بسیار زیادی به داوطلب می کند تا از عواملی که در هر چه بهتر انجام دادن انتخاب رشته تاثیر گذار است ، مطلع گردد.

در این مطلب از سایت پاسخ با مابه بررسی مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 پرداخته ایم و به سوالات داوطلبان در زمینه های زمان و نحوه انتخاب رشته ، انتخاب رشته مجازی رایگان ، بررسی کارنامه کنکور ، تاثیر سهمیه ها و … پاسخ داده می شود.

زمان انتخاب رشته کنکور 99

بر اساس آخرین اطلاعیه هایی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است ، نتایج اولیه کنکور سراسری در اواخر شهریور ماه منتشر می شود و داوطلبان در همان بازه زمانی بر اساس کارنامه کنکور می توانند انتخاب رشته را انجام دهند.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز معمولا یک هفته پس از انتخاب رشته کنکور سراسری آغاز می شود و برای این دانشگاه باید از طریق سایت azmoon.org اقدام نمود.

به شما داوطلبان توصیه می شود که جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به انتخاب رشته در کانال تلگرام یا صفحه اینستاگرام مشاوره انتخاب رشته کنکور 99  “پاسخ با ما” عضو شوید و به محض آغاز انتخاب رشته از آن مطلع گردید.

مهلت مجدد و ویرایش انتخاب رشته کنکور 99

پس از پایان مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری همچنان داوطلبانی هستند که به دلیل بی اطلاعی از زمان در نظر گرفته از انجام انتخاب رشته خود جا می مانند.

سازمان سنجش هر ساله فرصت انتخاب رشته را تمدید می کند تا این دسته از داوطلبان نیز بتوانند انتخاب رشته را انجام دهند اما در سال جاری به دلیل آنکه تمامی فرایند آزمون سراسری با تاخیر زیادی همراه بوده است به طور قطعی نمی توان پیش بینی کرد که آیا زمان انتخاب رشته تمدید خواهد شد یا خیر !

بنابراین توصیه می شود که با مشاوران مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 در ارتباط باشید تا با اطلاع از زمان شروع انتخاب رشته ، هر چه سریع تر در همان روز های اولیه انتخاب رشته خود را انجام دهید.

در مهلت مجدد انتخاب رشته کنکور فرصت ویرایش فرم انتخاب رشته نیز فراهم است و داوطلبان می توانند با وارد شدن به سایت سنجش اولویت های انتخابی خود را تغییر یا رشته ای را حذف یا اضافه کنند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور 99

انتخاب رشته کنکور سراسری برای دانشگاه های روزانه ، نوبت دوم ، پردیس خودگردان ، پیام نور و غیر انتفاعی به صورت مشترک و در قالب یک فرم انتخاب رشته کنکور از طریق سایت سنجش انجام می گیرد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت مجزا با مراجعه به سایت azmoon.org صورت می پذیرد.

طبق مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 داوطلبان برای دانشگاه های سراسری مجاز به انتخاب 150 کد رشته و برای دانشگاه آزاد نیز مجاز به انتخاب حداکثر 100 کدرشته محل هستند و البته برای انتخاب رشته در این دانشگاه ها باید مطابق مندرجات کارنامه کنکور داوطلب مجاز شده باشد و در غیر این صورت حق انتخاب ندارد.

پیشنهاد می شود قبل از ثبت رشته هایی انتخابی در سایت سازمان سنجش ، با استفاده از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش ابتدا شانس قبولی خود را در رشته ها و دانشگاه های مختلف بررسی کنید. در انتخاب رشته مجازی حدود 250 رشته به داوطلب ارائه می شود که می تواند حداکثر 150 مورد از آن ها را انتخاب و در سایت ثبت کند.

در تکمیل فرم انتخاب رشته کنکور حتما علاقه و شانس پذیرش خود را در نظر داشته باشید و علاوه بر آن از تاثیر سهمیه ها و بومی گزینی رشته ها غافل نشوید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 به صورت تلفنی

مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 - بهترین مشاوره انتخاب رشته

 

احتمالا این را هم بپسندید  مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور - پایان اضطراب شما

حتما با استفاده از راهنمایی هایی مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 بند به بند کارنامه را تحلیل و بررسی کنید تا با اطلاع از تاثیر رتبه در سهمیه ، رتبه کشوری ، رتبه در زیر گروه ها و … انتخاب رشته بدون اشکال و درستی را انجام دهید تا احتمال قبولیتان نیز افزایش یابد.

اکیدا پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل ، برای به هدر نرفتن زحمات یکساله خود برای کنکور از کارشناسان ارشد و مجرب مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور 99 “پاسخ با ما” راهنمایی دریافت کنید. مشاوران این مرکز که خدمات مشاوره تلفنی را در جهت دسترسی آسان تمام داوطلبان کشور به برترین مشاوران فراهم ساخته اند ، انتخاب رشته داوطلب را به بهترین نحو انجام می دهند و لیستی را که به او پیشنهاد می دهند مطابق با اولویت ها ، علاقه و استعداد او می باشد.

هم چنین در انتخاب رشته ای که توسط مشاوران انجام می گیرد ، شانس قبولی داوطلب بر اساس رتبه ی اکتسابی او لحاظ شده است و سه دسته رشته با احتمال قبولی خوش بینانه ، واقع بینانه و بد بینانه به او ارائه می شود.

در نظر داشته باشید که مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور زمان و هزینه کمتری را از شما می گیرد و در مقابل کیفیت خدمات مشاوره تلفنی به دلیل آنکه از مشاوران نمونه و کاربلد کشور راهنمایی دریافت می کنید ، تضمین شده و مطمئن است.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب از طريق تلفن ثابت :

تماس از استان تـهران: 9092301611

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

رشته مامایی بهتره یا پرستاری - راهنمای انتخاب بر اساس سلیقه و توانمندی شما

رشته مامایی بهتره یا پرستاری – راهنمای انتخاب بر اساس سلیقه و توانمندی شما

  رشته مامایی بهتره یا پرستاری ؟ کدام رشته درس های آسان تری دارد ؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر