از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

فراموشی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری 📞 بازیابی کد

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

فراموشی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری

فراموشی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری و بازیابی آن برای بسیاری از داوطلبان این آزمون استخدامی چالش برانگیز شده‌‎‌ است. کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری در پایان مراحل ثبت نام اینترنتی به همراه شماره داوطلبی و شماره پرونده در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. متقاضیان ممکن است در ادامه برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه افسری و همینطور دریافت نتایج آزمون این دانشگاه به اطلاعات ثبت نامی خود شامل کد رهگیری ثبت نام نیاز داشته باشند. اگر شما نیز از داوطلبانی هستید که کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری را فراموش کرده‌‎‌ اید ؛ در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا با نحوه بازیابی آن از طریق سایت aja.ir آشنا شویم.

شما داوطلبان عزیز می توانید برای دریافت راهنمایی در خصوص فراموشی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری و بازیابی آن با مشاوران مجرب ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری

دانشگاه افسری زیر نظر ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال فعالیت است که دانشگاه های افسری امام علی (ع) ، خاتم الانبیاء (ص) ، دانشگاه هوایی شهید ستاری ، علوم دریایی امام خمینی (ره) و فارابی را در بر دارد. هر کدام از این دانشگاه ها در یک زمینه دانشجویان را جذب و تعلیم می دهند.

یکی از راه های ورود به این دانشگاه ها این است که علاقه مندان و متقاضیان واجد الشرایط در آزمون ورودی دانشگاه های نامبرده تحت عنوان آزمون استخدامی دانشگاه های افسری شرکت نمایند. معمولا ثبت نام در این آزمون از میان دانشجویان رشته های نظری صورت می گیرد.

پس از اینکه متقاضیان مراحل ثبت نام اینترنتی خود را در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه افسری به پایان رساندند ؛ سامانه یک شماره داوطلبی ، شماره پرونده ثبت نام و یا کد رهگیری ثبت نام در اختیار آن ها قرار می دهد. متقاضیان باید این دسته از اطلاعات ثبت نامی خود را تا انتهای مراحل ثبت نام نزد خود نگه دارند چراکه برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ، دریافت نتایج و … به آن نیاز دارند.

مرتبط بخوانید : شرایط دانشگاه افسری ارتشمشاوره برای ورود به ارتش

فراموشی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری

همانطور که اشاره کردیم به یاد داشتن اطلاعات ثبت نامی برای ادامه دیگر مراحل آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران ، لازم و ضروری است. در این میان ممکن است برخی از افراد اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده‌‎‌ باشند.

راهکاری که در مقابل ف راموشی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری پیش روی داوطلبان قرار دارد ، بازیابی آن از دو روش می باشد. در روش اول داوطلبان باید به سایت رسمی گزینش و استخدام اجا با آدرس الکترونیکی aja.ir مراجعه کنند. در روش دوم نیز می توانید با مشاوران مرکز پاسخ با ما برای بازیابی اطلاعات ثبت نامی در آزمون استخدامی دانشگاه افسری تماس حاصل بفرمایید.

نحوه بازیابی پس از فراموشی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری

همانطور که اشاره کردیم ، بازیابی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش از طریق سایت رسمی گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران با آدرس الکترونیکی aja.ir امکان پذیر می باشد. متقاضیان برای دریافت کد رهگیری ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه افسری می توانند مطابق مراحل زیر اقدام کنند :

  • مرحله اول : به سایت رسمی گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران با آدرس الکترونیکی aja.ir مراجعه کنید.
  • مرحله دوم : پس از ورود به صفحه اصلی بر روی گزینه فراموشی کد رهگیری کلیک نمایید.
  • مرحله سوم : با ادامه مراحل و وارد کردن‌ اطلاعات خواسته شده‌‎‌ شامل کد ملی ، رشته تحصیلی ، شماره همراه و … کد رهگیری ثبت نام در دانشگاه افسری را دریافت کنید.

مرتبط بخوانید : اعتراض به نتایج آزمون دانشگاه افسری ارتش 

سوالات متداول

  • آیا متقاضیان می توانند پس از فراموشی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری نسبت به بازیابی آن اقدام کنند ؟

بله ، در صورتی که متقاضیان پس از اتمام مراحل ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه افسری ، کد رهگیری ثبت نام خود را دریافت اما فراموش کنند ؛ می توانند نسبت به بازیابی آن اقدام کنند.

  • بازیابی اطلاعات ثبت نامی پس از فراموشی کد رهگیری آزمون استخدامی افسری چگونه امکان پذیر است ؟

متقاضیان می توانند برای بازیابی اطلاعات ثبت نامی خود شامل کد رهگیری به سایت رسمی گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران با آدرس الکترونیکی aja.ir مراجعه کنند.

  • برای بازیابی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری به چه اطلاعاتی نیاز است ؟

برای بازیابی کد رهگیری آزمون استخدامی دانشگاه افسری به اطلاعاتی شامل کد ملی ، رشته‌ تحصیلی ، شماره همراه و … نیاز می باشد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر