از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شهریه پیش دبستانی – میزان شهریه پیش دبستانی سال 1400

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

شهریه پیش دبستانی

با تغییر نظام آموزشی مدارس ، دوره پیش دبستانی مدارس هم با تغییراتی مواجه شد که از مهم ترین این تغییرات غیرانتفاعی شدن همه مراکز پیش دبستانی است ، در واقع حتی اگر دوره پیش دبستانی در مدارس دولتی هم برگزار شود ، نوآموزان باید شهریه بپردازند و سیستم آموزشی دوره پیش دبستانی از مدرسه جداست یعنی به صورت غیردولتی اداره می شود. شهریه پیش دبستانی در استان ها و شهرهای مختلف متفاوت است که در این مطلب بررسی خواهیم کرد.

اگر تصمیم به ثبت نام فرزندتان در مدارس پیشدبستانی دارید و سوال و ابهامی درباره این دوره برای شما پیش آمد ، می توانید از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخ با ما با مشاوران این مرکز در ارتباط بوده و سوالات خود را در مورد میزان شهریه ، نحوه ثبت نام ، مدارک و شرایط لازم برای ثبت نام و … بپرسید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

میزان شهریه پیش دبستانی سال 1400

دوره پیش دبستانی دوره ای است که نوآموزان را برای ورود به فضای مدرسه آماده می کند. آموزش های ارائه شده در این دوره به نوآموزان کمک می کند که بتوانند مسائل اولیه مربوط به آموزش را و همچنین قوانین فردی و اجتماعی حضور در مدرسه را فرا بگیرند و با آمادگی بیشتری وارد مدرسه و دوره ابتدایی شوند.

والدین دانش آموزان پیش دبستانی برای ثبت نام فرزندان خود در این دوره تحصیلی باید مبلغی را به عنوان شهریه پرداخت کنند و میزان شهریه نیز بر اساس خدمات و امکانات ارائه شده در مرکز پیش دبستانی و همچنین شرایط اقتصادی هر منطقه متغیر است. همچنین نوع آموزش در مرکز پیش دبستانی ، تنوع برنامه های آموزشی و سرگرمی ، منطقه آموزشی و … نیز در تعیین میزان شهریه مدارس پیش دبستانی تاثیر گذار است و قطعا مدارسی که شرایط بهتری دارند ، هزینه های بیشتری را دریافت می کنند.

در سال گذشته حداقل میزان شهریه در مدارس پیش دبستانی 1/300/000 تومان در یکی از مدارس استان های آذربایجان شرقی ، مازندران و لرستان بوده است و حداکثر میزان شهریه نیز مربوط به استان تهران حدود 8 میلیون تومان بود.

افزایش شهریه در مدارس پیش دبستان

میزان شهریه مدارس پیش دبستانی سالانه 15 درصد یا بیشتر افزایش میابد که البته طبق بخشنامه آموزش و پرورش هیچ مرکز پیش دبستانی مجاز به افزایش شهریه بیشتر از 15 درصد نیستند. شهریه مدارس پیش دبستانی به صورت سالانه دریافت می شود که امکان تقسیط آن نیز وجود دارد.

با توجه به متغیر بودن میزان شهریه مدارس پیش دبستانی در استان ها و شهرهای مختلف ، توصیه می شود برای اطلاع از میزان دقیق شهریه مرکز پیش دبستان مد نظر خود ، با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی شوید.

همین حالا تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

پاسخ به سوالات پر تکرار

  • در مدارس پیش دبستان استان تهران ، میزان شهریه چقدر است ؟

کمترین میزان شهریه مدارس پیش دبستان 1/700/000 و بیشترین میزان شهریه نیز حدود 8 میلیون تومان است.

  • مدارس پیشدبستانی در سال 1400 چقدر افزایش شهریه خواهند داشت ؟

میزان شهریه پیش دبستانی سالانه 15 درصد یا بیشتر افزایش میابد

  • آیا گذراندن دوره پیش دبستانی برای ورود به مدرسه الزامی است ؟

با توجه به اینکه دوره پیش دبستانی نوآموزان را برای ورود به فضای مدرسه آماده می کند ، بهتر است که این دوره گذرانده شود.

ثبت نام پیش دبستانی 1400 – 99 از اوایل خرداد ماه 99 تا 15 مهر ماه انجام خواهد گرفت

نمونه فرم ثبت نام پیش دبستانی باید توسط والدین دانش آموزان دانلود و تکمیل شده و سپس به مدرسه تحویل داده شود.

اصل و کپی شناسنامه دانش آموز ، کارت ملی و کپی صفحات شناسنامه والدین ، سه قطعه عکس 4*3 ، اصل و کپی کارت واکسیناسیون دانش آموز

و … از مدارک ثبت نام در مدارس پیش دبستانی هستند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر