از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شهریه دانشگاه پردیس دندانپزشکی 1401 – شهریه ثابت و متغیر دندانپزشکی پردیس خودگران

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

شهریه دانشگاه پردیس دندانپزشکی

شهریه دانشگاه پردیس دندانپزشکی سوالی است که علاقه مندان به تحصیل در رشته دندانپزشکی دارند و با توجه به اینکه برای تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان نیاز به توانمندی مالی زیادی است ، علاقه مندان می خواهند با اطلاع از شهریه این رشته در این دانشگاه بدانند که آیا می توانند شهریه را پرداخت کنند یا خیر. برای اطلاع از جزئیات کامل شهریه دانشگاه پردیس دندانپزشکی تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در رشته های مختلف ، با مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما ارتباط برقرار کنید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل 

شهریه دانشگاه پردیس دندانپزشکی

همانطور که می دانید دانشگاه پردیس خودگردان گران ترین دانشگاه در میان دانشگاه های شهریه پرداز است مخصوصا در رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی هزینه تحصیل زیادی دارد. رشته دندان زشکی یکی از پر متقاضی ترین رشته های کنکور تجربی است که در دانشگاه پردیس خودگردان نیز ارائه می شود اما با توجه به اینکه شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در این رشته زیاد است ، تمام داوطلبان نمی توانند وارد این رشته و این دانشگاه شوند.

مرتبط بخوانید : دندانپزشکی بدون کنکور پردیس خودگردان 

میزان شهریه رشته دندانپزشکی در دانشگاه پردیس خودگردان از دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر تشکیل شده است و شما برای تحصیل در این رشته و دانشگاه در مجموع باید ترمی 20 الی 25 میلیون تومان هزینه کنید.

شهریه ثابت رشته دندانپزشکی دانشگاه پردیس خودگردان بر اساس سال ورود به دانشگاه تعیین می شود و تا زمانی که فارغ التحصیل شوید ، کمتر یا بیشتر نخواهد شد اما شهریه متغیر با توجه به اینکه در هر ترم چه تعداد واحد درسی اخذ می کنید و چند واحد درسی نظری یا عملی دارید ، تعیین می شود و  سالانه حدود 15 درصد نیز افزایش می یابد. بنابراین با توجه به اینکه ترم های آخر بیشتر واحد های درسی شما عملی خواهد بود ، شهریه بیشتری نیز پرداخت خواهید کرد.

طول دوره تحصیل در رشته دندان پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان 5 سال است و شما در هر سال باید دو بار شهریه بپردازید که البته اگر ترم تابستان اخذ کنید ، این ترم نیز شهریه دارد.

تفاوت شهریه دانشگاه پردیس و آزاد در رشته دندانپزشکی

میزان شهریه دانشگاه آزاد در رشته دندان پزشکی در ظرفیت پذیرش عادی تقریبا نصف شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در همین رشته است ولی در دوره ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد شهریه ای برابر با شهریه دانشگاه پردیس خودگردان از دانشجویان دریافت می شود.

مرتبط بخوانید : هزینه یک ترم دندانپزشکی دانشگاه آزاد – شهریه ثابت و متغیر رشته دندانپزشکی در دانشگاه آزاد

تخفیف شهریه دانشگاه پردیس دندانپزشکی

دانشگاه پردیس خودگردان دارای تخفیف شهریه برای بعضی از دانشجویان می باشد که اگر شما هم دارای شرایط مد نظر باشید ، می توانید از تخفیف این دانشگاه بهره مند شوید. تخفیف شهریه پردیس خودگردان به شرح زیر است :

  • دانشجویانی که مشمول استفاده از سهمیه 5 درصد ایثارگران هستند (خانواده جانبازان زیر 25 درصد  ، رزمندگان دارای حداقل 6 ماه سابقه حضور در جبهه)  از تخفیف 30 درصدی شهریه بهره مند می شوید و پرداخت 70 درصد شهریه به عهده آنهاست.
  • دانشجویانی که مشمول استفاده از سهمیه 25 درصد ایثارگران هستند (فرزندان و همسران شهید ، جانبازان 25 درصد به بالا و همسر و فرزندان آنان ، آزادگان و همسر فرزندان آنان) از تخفیف 100 درصدی شهریه در دانشگاه پردیس خودگردان بهره مند می شوند.
  • به جزء دانشجویان واجد سهمیه ایثارگران 25 درصد و 5 درصدی ، دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی نیز ، با تایید سازمان بهزیستی یا کمیته امداد و درخواست دادن در امور مالی دانشگاه ، می توانند در شهریه دانشگاه تخفیف بگیرند.
  • حافظان کل قرآن کریم و قاریان ممتاز کشوری نیزمطابق مصوبه شورای توسعه فرهنگ قرآنی ، از تخفیف شهریه دانشگاه پردیس خودگردان بهره مند می شوند.

سوالات متداول

  • شهریه دانشگاه پردیس دندانپزشکی چقدر است ؟

شهریه رشته دندان پزشکی در دانشگاه پردیس بین الملل را در این مطلب بررسی کردیم.

  • شهریه دندان پزشکی در دانشگاه پردیس خودگردان بیشتر است یا دانشگاه آزاد ؟

شهریه دانشگاه آزاد در دوره ظرفیت عادی در تمام رشته های تحصیلی از شهریه دانشگاه پردیس خودگردان کمتر است.

  • آیا دانشگاه پردیس خودگردان در رشته دندان پزشکی تخفیف شهریه دارد ؟

بله دانشگاه پردیس خودگردان به دانشجویان واجد شرایط لازم تخفیف شهریه ارائه می دهد که جزئیات آن را در این مطلب بررسی کردیم.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر