از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

شاد پلاس – لینک ورود به سامانه شاد پلاس و راهنما

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

شاد پلاس

 

شبکه شاد ، شبکه معرفی شده جهت آموزش مجازی مدارس است که تاکنون از مجموع 14 میلیون دانش آموز سراسر کشور ، بیش از 9 میلیون دانش آموز در آن عضو هستند و پیگیر کلاسهای درسی می باشند. در سال گذشته در خصوص آموزش مجازی مدارس با مشکلات برنامه شاد روبرو بودیم از جمله سرعت پایین برنامه ، مصرف زیاد اینترنت ، قطع و وصل شدن برنامه و … که با توجه به پیش بینی های انجام شده ، احتمال داده می شد که این مشکلات به مرور رفع شوند. در ادامه سامانه شاد پلاس را معرفی خواهیم کرد که بسیاری از مشکلات برنامه شاد ، در این سامانه رفع شده اند.

معرفی سامانه شاد پلاس

برنامه شاد پلاس توسط اداره آموزش و پرورش استان اصفهان و به کمک جمعی از دانشجویان این استان راه اندازی شده است. این برنامه در کنار خود پیام رسان شاد استفاده می شود و یکسری قابلیت های بیشتری هم دارد ضمن اینکه بسیاری از مشکلات شاد اصلی را رفع کرده است.

در شبکه شاد پلاس ، کنترل و نظارت معلمان بر روی کلاس درس ، عملکرد و تکالیف دانش آموزان آسان تر است و مزیت ویژه ای که این برنامه دارد ، مصرف کمتر اینترنت است به طوری که یک ساعت حضور در کلاس آنلاین کمتر از 10 مگابایت اینترنت مصرف می کند. معلمان از طریق شاد پلاس می توانند آزمون آنلاین برگزار کنند ، دانش آموزان می توانند از کتاب های الکترونیکی با قابلیت ورق زدن این برنامه استفاده کنند و دیگر امکاناتی که در اختیار کاربران قرار داده می شود.

دانش آموزان و معلمان عزیز اگر در نصب و ورود به برنامه شاد و شاد پلاس ، با مشکلاتی مثل عدم نصب برنامه ، عدم احراز هویت ، مشکل در ورود به کلاس درس و .. مواجه هستید ، می توانید از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما راهنمایی دریافت کنید ، کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از استان تهران 9092301611

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

امکانات سامانه شاد پلاس

بیشتر امکانات برنامه شاد در شاد پلاس نیز موجود است ضمن اینکه امکانات بیشتری هم دارد. هدف اصلی از راه اندازی شاد پلاس ، تعامل کلاسی بهتر میان دانش آموزان و معلم است که از طریق ارتباط صدا و تصویر همزمان این تعامل ایجاد می شود. در واقع سامانه شاد پلاس ، یک داشبورد آموزشی است که تمام امکانات لازم در امر آموزش در آن گنجانده شده است. در این سامانه تنظیماتی اعمال شده است که دانش آموزان در هر ساعتی بتوانند به معلمانی که در سامانه حضور دارند ، دسترسی پیدا کنند و سوالات خود را بپرسند.

ضبط کلاس های آموزشی

دانش آموزان در عین حال که از شاد پلاس استفاده می کنند ، محتوای کلاس برای آن ها در سامانه ضبط می شود و پس اتمام کلاس نیز با اجازه گروه های آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. این موضوع باعث می شود که معلمانی که فعالیت بیشتری دارند و محتوای آموزشی آنها مورد توجه دانش آموزان بیشتری بوده است ، امیتاز بالاتری نیز کسب کنند.

تخته سیاه آنلاین

یکی دیگر از امکانات جذاب شاد پلاس ، تخته سیاه آنلاین است. معلم با استفاده از قلم های ساده یا انگشت خود می تواند در تخته سیاه آنلاین که به صورت هوشمند است ، مطالبی را برای دانش آموزان یادداشت کند و از این طریق آموزش با کیفیت بهتری انجام می گیرد. همچنین امکان ارسال صدا و توسط نیز وجود دارد.

معلم می تواند علاوه بر استفاده از تخته سیاه آنلاین ، فیلم محتوای درسی را که از قبل آماده کرده است نیز در سامانه بارگذاری کند. در این صورت نیازی نیست که حتما در کلاس آنلاین باشد و فیلم از قبل تهیه شده را در سامانه قرار می دهد و دانش آموزان حاضر استفاده می کنند. البته ترجیح بر این است که ارتباط دو طرفه باشد یعنی در حین اینکه معلم درس می دهد ، دانش آموز سوالاتش را بپرسد که تابلوی هوشمندی که در سامانه شادپلاس تعبیه شده است ، کار معلم را بسیار آسان تر کرده است.

تکالیف دانش آموزان و آزمون آنلاین

در شاد پلاس برای هر دانش آموز یک کارپوشه مجزا قرار گرفته شده است و تکالیف دانش آموزان به محض ارسال شدن ، در کارپوشه خودشان قابل مشاهده است. امکان برگزاری آزمون آنلاین نیز در شاد پلاس فراهم است به این صورت که معلم تمرین یا تکلیف درسی را ارسال می کند و دانش آموز باید همان لحظه به صورت آنلاین با صدا و تصویر به سوالات پاسخ دهد.

با این روش معلم متوجه خواهد شد که چه تعداد از دانش آموزان تکالیف خود را پاسخ دادند و کدام دانش آموزان نیز تکلیفی انجام ندادند. سیستم شاد پلاس می تواند آزمون دانش آموزان را تصحیح و نمرات آنها را در کارپوشه خودشان قرار دهد.

ورود به سامانه شاد پلاس

شاد پلاس در حال حاضر تنها در نسخه وب راه اندازی شده است و هنوز اپلیکیشن این برنامه برای رونمایی شدن کامل نیست. آدرس سامانه وب شاد پلاس به نشانی shad.plus می باشد که برای 5 گروه زیر ، تنظیم شده است :

  • مدیران مدارس
  • معلمان و دبیران
  • دانش آموزان
  • والدین
  • کارمندان مدارس

جهت ورود به حساب کاربری لازم است که نام کاربری و رمز عبور خود را درج نمایید و دانش آموزان برای دریافت اطلاعات ورود به شاد پلاس ، باید به مدیر مدرسه خود مراجعه کنید. اگر هم در ورود به سامانه و یا استفاده از بخش های مختلف آن با مشکلی مواجه شدید ، می توانید به کارشناسان پشتیبانی سایت پیام دهید و سوال خود را بپرسید. در صورت تمایل برای دریافت پاسخ سریع تر سوالات خود ، کارشناسان ما در بخش مشاوره تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. برای ارتباط با کارشناسان با شماره های موجود در بالا و پایین این صفحه تماس بگیرید.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر