از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت سرویس مدارس 📞 راهنمای سامانه برای دانش آموزان و رانندگان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت سرویس مدارس

یکی از اقدامات مهمی که دانش آموزان باید قبل از شروع مدارس انجام دهند ، ثبت نام سرویس مدارس است. سایت سرویس مدارس در دسترس تمام دانش آموزان شهرهای مختلف قرار دارد و دانش آموزان می توانند با ورود به این سامانه و انتخاب موقعیت مکانی محل زندگی و موقعیت مکانی مدرسه خود ، برای ثبت نام سرویس مدارس اقدام کنند. ثبت نام اینترنتی سرویس مدارس با پرداخت هزینه نیز همراه می باشد و بعد از واریز هزینه در سامانه ، درخواست ثبت خواهد شد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا ضمن معرفی سایت سرویس مدارس ، راهنمای ثبت درخواست برای سرویس مدارس را نیز شرح دهیم.

شما عزیزان می توانید ثبت نام سرویس مدارس را به مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما بسپارید.

کارشناسان ما می توانند به صورت تلفنی و سریع ، ثبت نام سرویس مدارس را انجام دهند و هزینه را هم پرداخت کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی سایت سرویس مدارس

فرایند ثبت نام سرویس مدارس به شیوه اینترنتی شده است و دانش آموزان یا والدین باید به سامانه ای که زیر نظر شهرداری راه اندازی شده است ، مراجعه کرده و درخواست خود را برای خدمات سرویس مدارس ثبت کنند. سامانه ای که برای این منظور راه اندازی شده است ، سامانه سپند می باشد که در دسترس دانش آموزان ، والدین و رانندگان قرار دارد. در این سامانه ، امکانات مختلفی تعریف شده است و کاربران بر اساس نقش خود می توانند از این امکانات بهره مند شوند.

سامانه سپند به نشانی irtusepand.ir می باشد و شما می توانید با استفاده از گوشی همراه هوشمند یا کامیپوتر وارد سایت شوید. پس از وارد شدن به سایت مذکور ، ابتدا یک حساب کاربری برای خود ایجاد خواهید کرد و سپس در ادامه با ورود به حساب کاربری ، می توانید ثبت نام سرویس مدارس را انجام دهید.

مرتبط بخوانید : سایت سرویس مدارس اصفهان

راهنمای ورود به سایت سرویس مدارس

ورود به سامانه سپند برای سه دسته از کاربران به شرح دانش آموزان ، رانندگان و مدارس ، امکان پذیر است. والدین می توانند با ورود به این سامانه ، ثبت نام سرویس مدارس را انجام دهند و از خدمات شهرداری بهره مند شوند. رانندگان معرفی شده توسط سامانه سپند ، مورد تایید سازمان شهرداری هستند و مجوزهای لازم را دریافت کرده اند.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت سرویس مدارس شیراز 📞 راهنمای سامانه shirazs.org برای دانش آموزان و رانندگان

ثبت نام در سامانه سپند ویژه دانش آموزان

 • برای ثبت نام سرویس مدارس در سامانه سپند ، وارد سایت به نشانی irtusepand.ir  شوید.
 • در صفحه اول سایت باید گزینه “ایجاد حساب کاربری در سامانه” را انتخاب نمایید.
 • در بخش بعدی باید کدملی را درج کنید. لازم به ذکر است که با هر کدملی فقط یکبار می توانید حساب کاربری بسازید و بعد از ایجاد حساب کاربری باید یک کلمه عبور هم تعیین کنید.
 • شماره تلفن همراه را به سامانه ارائه دهید تا رمز عبور برای آن ارسال شود. شماره درج شده در سایت باید روشن و فعال باشد زیرا کد ورود به آن ارسال می شود.
 • پس از درج کد در سایت ، گزینه تایید را انتخاب کنید تا حساب کاربری شما ساخته شود.
 • در نهایت باید با ارائه اطلاعات و مدارک لازم ، ثبت نام را انجام دهید.

راهنمای ثبت نام در سامانه سپند ویژه والدین

والدین برای ثبت نام سرویس مدارس در سامانه سپند ، باید طبق مراجل فوق برای خود یک حساب کاربری ایجاد کنند و سپس ادامه مراحل را طی کنند. این مراحل به شرح زیر هستند :

 • بندهای تعهدنامه را مطالعه کنید و سپس تیک تایید پایین صفحه را انتخاب کنید.
 • بر روی گزینه ورود کلیک کنید تا به مرحله بعدی هدایت شوید.
 • در قدم بعدی باید اطلاعات سرپرست دانش آموز را ثبت کرده و گزینه ادامه را بزنید.
 • در نهایت هم باید اطلاعات به شرح استان ، شهرستان ، شهر ، آدرس محل سکونت ، شماره پلاک ، شماره واحد ، شماره تلفن ثابت و کد استان سکونت ثبت شود. پس از ثبت این اطلاعات ، باید موقعیت مکانی را هم مشخص کنید.

با انجام مراحل فوق ، ثبت نام سرویس مدارس در سامانه سپند انجام می گیرد اما یک مرحله دیگر هم باقی مانده است و باید هزینه سرویس را هم پرداخت کنید. مدارس به بررسی تمام درخواست های ثبت شده در سامانه می پردازند و پس از تایید درخواست دانش آموز ، می توان هزینه را پرداخت کرد.

راهنمای ثبت نام مدارس در سامانه سپند

مدیران مدارس موظف به ثبت نام در سامانه سپند هستند و باید مشخصات مدرسه در سایت ثبت شود تا والدین بتوانند از خدمات سامانه بهره مند شوند. ثبت نام مدارس در سامانه سپند با ایجاد یک حساب کاربری انجام می گیرد و باید کد مدرسه ارائه شود. پس از ثبت نام مدارس در سایت سپند ، اسم مدرسه در سایت ثبت خواهد شد و مورد بررسی کارشناس اداره آموزش و پرورش قرار می گیرد. در مراحل بعدی باید یک قرارداد هم میان مدرسه و شرکت ارائه دهنده خدمات سرویس ، منعقد شود تا والدین بتوانند از مشخصات راننده اطلاع یابند.

احتمالا این را هم بپسندید  سایت سرویس مدارس اصفهان 📞 راهنمای سامانه ssm.esftaxirani.ir برای دانش آموزان و رانندگان

سایت سرویس مدارس برای رانندگان

رانندگان برای ورود به سایت سرویس مدارس باید مدارک لازم را ارائه دهند تا مورد بررسی قرار بگیرند. مدارکی که جهت ثبت نام نیاز هستند ، عبارتند از :

 • کارت ملی
 • گواهینامه
 • بیمه نامه
 • کارت ماشین
 • یک قطعه عکس 4*3
 • معاینه فنی خودرو
 • گواهی سلامت
 • گواهی عدم سوء پیشینه

پس از بررسی و تایید مدارک ، یک کد تحت عنوان کد QR برای رانندگان صادر می شود که باید این کد را بر روی خودروی خود نصب کنند.

مرتبط بخوانید : سایت سرویس مدارس شیراز

دانلود برنامه سایت هوشمند سرویس مدارس 

سایت سرویس مدارس

دانش آموزان ، والدین و رانندگان می توانند علاوه بر مراجعه به سایت سرویس مدارس ، برنامه این سامانه را دانلود کنند تا دسترسی راحت تری به خدمات داشته باشند. اپلیکیشن سامانه پایش ناوگان دانش آموزی طراحی شده است و می توان این اپلیکیشن را در گوشی نصب کرد. تمام خدمات سامانه سپند در این اپلیکیشن نیز وجود دارند و  شما می توانید مراحل تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه سرویس مدارس را از طریق اپلیکیشن انجام دهید.

راهنمای تکمیل فرم ثبت نام سامانه هوشمند سرویس مدارس 

متقاضیان پس از ورود به سایت سرویس مدارس باید فرم را به دقت و با اطلاعات درست تکمیل کنند تا درخواست آنها برای بهره مندی از خدمات سرویس مدارس ، ثبت شود. اطلاعاتی که برای تکمیل فرم نیاز است ، عبارتند از نام و نام خانوادگی سرپرست ، تلفن همراه سرپرست ، آدرس دقیق ، تلفن محل سکونت و … تکمیل فرم در سامانه رایگان است و والدین فقط هزینه مربوط به سرویس را در سایت پرداخت خواهند کرد.

سوالات شما

 • سایت سرویس مدارس کدام سامانه است؟

ثبت نام سرویس مدارس در سامانه سپند انجام می گیرد که مراحل ثبت نام را در این مطلب بررسی کرده ایم.

 • برای ثبت نام در سایت سرویس مدارس به چه اطلاعاتی نیاز است؟

اطلاعاتی که برای تکمیل فرم نیاز است ، عبارتند از نام و نام خانوادگی سرپرست ، تلفن همراه سرپرست ، آدرس دقیق ، تلفن محل سکونت و …

 • رانندگان برای ارائه خدمات سرویس مدارس باید در کدام سامانه ثبت نام کنند؟

ثبت نام رانندگان برای ارائه سرویس مدارس در سایت سپند انجام می گیرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر