از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سایت سرویس مدارس اصفهان 📞 راهنمای سامانه ssm.esftaxirani.ir برای دانش آموزان و رانندگان

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سایت سرویس مدارس اصفهان

سایت سرویس مدارس اصفهان در دسترس دانش آموزان و رانندگان قرار دارد تا ثبت نام سرویس مدرسه را انجام دهند. دانش آموزان در اصفهان مشابه با دانش آموزان سایر شهرها برای ثبت نام سرویس مدارس باید به شیوه آنلاین و اینترنتی اقدام نمایند و با مراجعه به سامانه ای که در ادامه معرفی خواهیم کرد ، درخواست خود را برای استفاده از خدمات سرویس مدرسه به ثبت برسانند. در این مطلب می خواهیم ضمن معرفی سایت سرویس مدارس اصفهان ، راهنمای ثبت نام دانش آموزان و رانندگان در سامانه را نیز ارائه کنیم. پس همراه ما باشید.

شما عزیزان می توانید ثبت نام سرویس مدارس اصفهان را به مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما بسپارید.

کارشناسان ما می توانند به صورت تلفنی و سریع ، ثبت نام سرویس مدارس را انجام دهند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

معرفی سایت سرویس مدارس اصفهان

مدارس و آموزش و پرورش استان ها ، مسئولیتی در ارائه خدمات سرویس و حمل و نقل دانش آموزان ندارند و خدمات سرویس مدارس زیر نظر سازمان شهرداری ارائه می شود. دانش آموزان با مراجعه به سایت سرویس مدارس اصفهان ، می توانند درخواست خود را برای بهره مندی از خدمات سرویس مدرسه ثبت کنند و همچنین رانندگانی هم که قصد ارائه خدمات را دارند باید در این سامانه ثبت نام نمایند.

سایت سرویس مدارس اصفهان به نشانی ssm.esftaxirani.ir ، در دسترس دانش آموزان و رانندگان قرار دارد. این سامانه در بازه زمانی معینی فعال است و متقاضیان استفاده از خدمات سرویس مدارس و همچنین رانندگان باید در تاریخی که تعیین می شود ، اقدامات لازم برای ثبت نام را به عمل آورند.

مرتبط بخوانید : شرایط ثبت نام مدارس فرهنگ

راهنمای ثبت نام در سایت سرویس مدارس اصفهان

سایت سرویس مدارس اصفهان به نشانی ssm.esftaxirani.ir ، خدمات را برای افراد دارای حساب کاربری ارائه می دهد یعنی شما برای ثبت نام سرویس مدرسه ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس با ورود به حساب کاربری ، مراحل بعدی را پیگیری نمایید. مراحل ورود به سامانه مذکور ، به شرح زیر می باشد :

  • آدرس ssm.esftaxirani.ir در مرورگر اینترنتی گوشی یا کامپیوتر خود جستجو کنید.
  • در صفحه اصلی سامانه بر روی گزینه “ورود کاربر” یا “ورود به حساب کاربری” کلیک نمایید.
  • سپس باید نام کاربری و رمز عبور را درج کنید. اگر هم در سامانه عضو نیستید ، باید مراحل عضویت را طی کرده و اطلاعات کاربری را از طریق پیامک دریافت کنید.
  • پس از وارد شدن به پنل کاربری خود در سایت سرویس مدارس اصفهان ، می توانید هزینه مربوطه را پرداخت کرده و از خدمات بهره مند شوید.

مرتبط بخوانید : زمان و شرایط ثبت نام مدرسه امام صادق

زمان ثبت نام سرویس مدارس اصفهان

همانطور که در بخش قبلی مطلب نیز اشاره کردیم ، ثبت نام سرویس مدارس در یک زمانبندی از قبل تعیین شده انجام می گیرد. سال گذشته ، زمان ثبت نام تا 15 شهریورماه بود. اما با توجه به اینکه بسیاری از دانش آموزان از فرایند ثبت نام جا ماندند ،  ثبت نام مجددا از 19 شهریورماه آغاز شد. شما هم اکنون می توانید با ورود به سامانه ssm.esftaxirani.ir ، ثبت نام سرویس مدارس را انجام دهید و احتمالا تا اواخر شهریورماه نیز فرصت برای ثبت نام خواهید داشت.

امکانات سامانه سرویس مدارس اصفهان ssm.esftaxirani.ir

سایت سرویس مدارس اصفهان

خدمات اصلی سایت ssm.esftaxirani.ir ، برای دانش آموزان و رانندگان است. این سامانه در یک بخش تحت عنوان راهنما و قوانین ، توضیحاتی در خصوص نحوه ثبت نام سرویس مدارس ارائه کرده است که می توانید با بررسی این توضیحات ، اطلاعات مفیدی کسب کنید. همچنین در بخش ارتباط با ما ، امکان مشاهده آدرس و شماره تماس مرکز ارائه دهنده خدمات را دارید و در صورت لزوم می توانید  از طریق ارتباط با پشتیبانی ، سوالات خود را بپرسید. در این سامانه بیش از 2113 مدرسه، 46 شرکت حمل و نقل و 5000 راننده ثبت شده است و خدمات جامعی را ارائه می دهد.

مرتبط بخوانید : شهریه مدارس غیر انتفاعی

سوالات شما

  • آدرس سایت سرویس مدارس اصفهان کدام است؟
احتمالا این را هم بپسندید  هزینه سرویس مدارس 📞 راهنمای پرداخت هزینه سرویس کلیه پایه ها

سایت سرویس مدارس اصفهان به نشانی ssm.esftaxirani.ir ، در دسترس دانش آموزان و رانندگان اصفهان قرار دارد.

  • هزینه ثبت نام سرویس مدارس اصفهان چقدر است؟

هزینه سرویس مدارس برای دانش آموزان ابتدایی حداقل از 5 میلیون و 400 و برای دانش آموزان متوسطه از 6 میلیون و 100 بوده و تا 25 میلیون تومان ادامه دارد. نرخ سرویس مدارس نسبت به سال گذشته حدود 45 درصد افزایش داشته است.

  • رانندگان برای ثبت نام سرویس مدارس به کدام سامانه باید مراجعه کنند؟

رانندگان واجد شرایط در اصفهان برای ثبت نام سرویس مدارس باید به سامانه ssm.esftaxirani.ir مراجعه نمایند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر