از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

سامانه هوشمند معلم – لینک ورود به سامانه هوشمند معلم و راهنما

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

سامانه هوشمند معلم - لینک ورود به سامانه هوشمند معلم و راهنمای استفاده

سامانه هوشمند معلم ، سامانه ای با قابلیت های متعدد برای فرهنگیان شاغل در وزارت آموزش و پرورش کشور است و معلمان و فرهنگیان عزیز با استفاده از این سامانه می توانند از تمام اخبار و اطلاعیه های مربوط به به وزارت آموزش و پرورش از جمله دوره های ضمن خدمت ، فیش حقوقی فرهنگیان ، سامانه سناد و …. آگاهی یابند و دیگر لزومی به مراجعه حضوری نیست و اخیرا نیز با ارائه نرم افزار همراه معلم ، سامانه هوشمند تبدیل به نرم افزار قابل نصب در گوشی های اندروید شده است.

شما عزیزان میتوانید هرگونه سوال و ابهام خود را در مورد سامانه هوشمند معلم از مشاوران ارشد ما در پاسخ با ما بپرسید ،

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

ورود به سامانه هوشمند معلم

سامانه هوشمند معلم به نشانی moalem.farsedu.ir توسط اداره کل آموزش و پرورش استان فارس راه اندازی شده است. هدف از ایحاد این سامانه ، اطلاع رسانی به فرهنگیان شاغل در وزارت آموزش و پرورش در خصوص تمام موارد مرتبط مثل ثبت نام کلاسهای ضمن خدمت ، دریافت فیش حقوقی ، اخبار مربوط به سایت سناد ، اخبار مربوط به سامانه همگام و … می باشد که لزوم مراجعه حضوری به سازمان را کاهش داده است.

برای ورود به سایت هوشمند معلم بر روی لینک فوق کلیک کنید تا به صفحه اصلی سامانه منتقل شوید. معلمان عزیز بهتر است برای حفظ امنیت و بهترین کارایی سامانه از مرورگر های زیر استفاده کنند.

 • Microsoft Edge
 • Google Chrome
 • Mozilla Firefox

برای ورود به سامانه جدید هوشمند معلم ، فرهنگیان شاغل و بازنشسته می بایست از شماره پرسنلی خود به عنوان نام کاربری و از کد ملی نیز به عنوان رمز عبور استفاده نمایند. همچنین مستمری بگیران نیز باید در هر دو قسمت نام کاربری و رمز عبور ، باید کد ملی خود را درج نمایند.

پس از درج اطلاعات به پنل کاربری خود هدایت خواهید شد که می توانید از طریق منوی سامانه وارد بخش های مختلف شوید.

مراحل کلی ورود به سامانه هوشمند معلم به صورت زیر است :

 • وارد شدن به سامانه به نشانی moalem.farsedu.ir
 • درج نام کاربری و کلمه عبور (نام کاربری همان کد پرسنلی و رمز عبور نیز کد ملی می باشد.)
 • درج امنیتی و انتخاب گزینه ورود

سامانه هوشمند معلم برای معلمان مستمری بگیران

معلمان مستمری بگیر برای ورود به سامانه هوشمند معلم باید به جای شماره پرسنلی ، از کد ملی استفاده کنند. در واقع نام کاربری برای این دسته از معلمان در سایت هوشمند معلم برابر با کد ملی و رمز عبور نیز همان کد ملی است.

امکانات سامانه هوشمند معلم

تعدادی از بخش های سامانه هوشمند معلم به صورت زیر است :

 • فیش حقوقی

فرهنگیان گرامی می توانند علاوه بر سامانه هوشمند معلم ، از طریق سامانه همگام فیش حقوقی به نشانی fish.medu.ir نیز فیش حقوقی هر ماه خود را دریافت نمایند.

 • احکام حقوقی
 • اتوماسیون
 • خدمات (خدمات بانکی ، پرداخت قبوض و ..)
 • ضمن خدمت آموزش و پرورش

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان به نشانی ltms.medu.ir می باشد و گواهینامه پایان دوره از طریق این سامانه به فراگیران ارائه می شود.

 • دسترسی به امکانات سامانه سناد

مدیران مدارس و معلمان باید از طریق ورود به سامانه سناد ، امور مربوط به دانش آموز و مدرسه را همچون ثبت نام دانش آموز جدید ، ارزشیابی دانش آموزان و … را انجام دهند.

نرم افزار همراه معلم

سامانه هوشمند معلم

نرم افزار همراه معلم ، نسخه اندروید سامانه هوشمند با همان قابلیت ها و خدمات است. دسترسی به نرم افزار هوشمند معلم آسان تر بوده و قابل نصب بر روی گوشی ها و تبلت های اندروید می باشد. شما با نصب این برنامه می توانید در هر جا که باشید ، مسافرت ، سرکار و … از تمام اخبار آگاهی داشته باشید و از خدمات برنامه نیز استفاده نمایید.

اگر در ورود به سامانه هوشمند معلم یا استفاده از نرم افزار همراه معلم با مشکلی مواجه شده اید و به راهنمایی نیاز دارید ، با مشاوران ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان شما را راهنمایی کنند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

نسخه اندروید همراه معلم از 10 مهر ماه 99 ارائه شده است و معلمان و فرهنگیان می توانند با مراجعه به سایت moalem.farsedu.ir این برنامه را دانلود نمایند. دسترسی به امکانات همراه معلم ، فقط از طریق نام کاربری و رمز عبور سامانه میسر می باشد که نام کاربری همان شماه پرسنلی و رمز عبور نیز کد ملی هر یک از فرهنگیان است.

از جمله امکانات همراه معلم نیز می توان موارد زیر را بر شمرد :

علاوه بر این مطلب که در خصوص سامانه هوشمند معلم خدمت شما عزیزان ارائه گردید ، در مطالب دیگر سایت pasokhbama.com مطالب مفید دیگری نیز تهیه کرده ایم که می توانید با ورود به سایت ، این مطالب را که تعدادی از آنها به شرح زیر می باشند ، مطالعه فرمایید. در صورت داشتن هر گونه سوال نیز می توانید در بخش نطرات بپرسید و یا با مشاوران تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

 • آدرس سامانه هوشمند معلم چیست ؟

سایت هوشمند معلم به نشانی moalem.farsedu.ir می باشد.

 • نحوه ورود به سایت هوشمند معلم چگونه است ؟

برای ورود به سامانه جدید هوشمند معلم ، فرهنگیان شاغل و بازنشسته می بایست از شماره پرسنلی خود به عنوان نام کاربری و از کد ملی نیز به عنوان رمز عبور استفاده نمایند. همچنین مستمری بگیران نیز باید در هر دو قسمت نام کاربری و رمز عبور ، باید کد ملی خود را درج نمایند.

 • سایتهوشمند معلم چه امکاناتی دارد ؟

با استفاده از سایت هوشمند معلم می توان برای دریافت فیش حقوقی ، اطلاع از لیست دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ، دسترسی به سامانه ال تی ام اس و … اقدام کرد.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

یک نظر

 1. ممنون لازم بود که یک سایتی یکم راهنمایی کنه مارو ، ما که گیج شدیم در این سامانه هوشمند معلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر