از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

راه‌ اندازی سامانه شناسایی بازماندگان از تحصیل – معرفی سامانه و راهنمای ادامه تحصیل

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

راه‌ اندازی سامانه شناسایی بازماندگان از تحصیل

 

سامانه شناسایی بازماندگان از تحصیل با هدف شناسایی دانش آموزانی که بنا به دلایلی از تحصیل جا مانده اند ، راه اندازی شده است. این سامانه را سازمان آموزش و پرورش کشور طراحی و راه اندازی کرده است و دانش آموزانی که قصد بازگشت به تحصیل در دوره های ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم را دارند ، می توانند از طریق سایت مذکور و با درج کد پستی خود ، شناسایی شوند و به تحصیل بازگردند. در این مطلب از وب سایت پاسخ با ما ، درباره جزئیات این خبر اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد. همراه ما باشید.

سوالات خود را درباره نحوه ثبت نام در سایت شناسایی بازماندگان از تحصیل از مشاوران ما بپرسید و به طور کامل راهنمایی شوید.

کارشناسان ما تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل از 8 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

همین حالا تماس بگیرید 

تماس از سراسر کشور 9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، حتی ایام تعطیل

راه‌ اندازی سامانه شناسایی بازماندگان از تحصیل

طبق توضیحات وزیر آموزش و پرورش کشور ، سامانه ای طراحی شده است تا دانش آموزانی که لازم التعلیم هستند اما بنا به دلایلی از تحصیل جا مانده اند ، بتوانند از طریق این سامانه اقدام به ادامه تحصیل کنند. امکان بازگشت به تحصیل در کلیه دوره های ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم فرام است و فرزندانی که اسامی آنها در ثبت احوال است اما در آموزش و پرورش ثبت نام نکرده اند ، با کد پستی خود شناسایی می شوند تا به تحصیل خود برگردند. این طرح با همکاری ثبت احوال کشور اجرا می شود و هم اکنون سامانه مذکور فعال است.

چگونگی بازگشت به تحصیل دانش آموزان جامانده

بازگشت به تحصیل دانش آموزان جامانده از تحصیل به روش های مختلفی انجام می شود. برای برخی از دانش آموزان روش های ترکیبی و برای برخی دیگر مخصوصا دخترانی که در دوره متوسطه ازدواج کرده اند ، با روش های آموزش مجازی و رفع اشکال به صورت حضوری در روزهای پنج شنبه و جمعه ، این فرایند انجام می شود.

ثبت نام دانش آموزان از طریق مدیر مدرسه و همکاران در مدارس انجام می شود و در این باره با جدیت کامل عمل خواهد شد تا هیچ دانش آموزی از ادامه تحصیل باز نماند.

امکان ادامه تحصیل دانش آموزان دارای نارسایی های حسی و حرکتی

عده زیادی از دانش آموزان به دلیل نارسایی های حسی و حرکتی از تحصیل جا مانده اند و امکان حضور در مدرسه را ندارند. مطابق با گفته های وزیر آموزش و پرورش ، تعیین وضعیت ادامه تحصیل این دسته از دانش آموزان توسط سازمان آموزش و پرورش استثنایی بررسی خواهد شد و می توانند از طریق مدارس استثنایی اقدام به ادامه تحصیل نمایند.

مشاوره تلفنی سامانه شناسایی بازماندگان از تحصیل

اگر قصد دارید از طریق سامانه شناسایی بازماندگان از تحصیل برای ادامه تحصیل خود اقدام کنید اما در زمینه چگونگی ثبت نام و شناسایی در سامانه سوالاتی دارید ، می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی پاسخ با ما تماس حاصل بفرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

سوالات شما

  • آدرس سامانه شناسایی بازماندگان از تحصیل چست ؟

سامانه شناسایی بازماندگان از تحصیل راه اندازی شده اما آدرس آن هنوز از سوی سازمان آموزش و پرورش اعلام نشده است.

  • چگونه از طریق سایت شناسایی بازماندگان از تحصیل می توان برای ادامه تحصیل اقدام کرد ؟

در سامانه شناسایی جاماندگان از تحصیل ، دانش آموزانی که از تحصیل جا مانده اند و اطلاعات آنها در ثبت احوال موجود است ، از طریق کد پستی که درج می کنند ، شناسایی می شوند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

ثبت نام کتاب درسی دوم ابتدایی

ثبت نام کتاب درسی دوم ابتدایی 📞 زمان و راهنمای ثبت نام اینترنتی کتب درسی

ثبت نام کتاب درسی دوم ابتدایی با مراجعه به سامانه ای که سازمان آموزش و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر