از بهترین ها مشاوره بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099071612
از 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل
تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر

دریافت جواب آزمایش با کد ملی 📞 معرفی سایت و مراحل دریافت جواب آزمایش با کد ملی

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت بدون کد و صفر :

9099071612

دریافت جواب آزمایش با کد ملی

اگر آزمایش داده‌ اید ، می توانید جواب آن را به صورت آنلاین دریافت کنید. دریافت جواب آزمایش با کد ملی و دیگر مشخصات مثل شماره پرونده و شماره قبض ، امکان پذیر است. بیمارستان ها و درمانگاه های مختلف ، دریافت جواب آزمایش را از طریق سایت ممکن کرده‌ اند تا کسانی که آزمایش داده‌ اند بتوانند به راحتی از نتیجه آن اطلاع یابند. برای راهنمایی در خصوص دریافت جواب آزمایش با کد ملی ، لطفا در ادامه مطلب همراه ما باشید.

اگر برای برای جواب آزمایش خود با مشکلی مواجه هستید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا جواب آزمایش تان را دریافت کرده‌ و به شما ارسال نمایند.

تماس از سراسر کشور9099071612

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر، 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

راهنمای دریافت جواب آزمایش تامین اجتماعی

شما بعد از اینکه در تامین اجتماعی آزمایش می دهید ، باید منتظر بمانید تا جواب آزمایش شما آماده‌ شود. سپس بعد از دریافت جواب ، نزد پزشک خود مراجعه کنید. دریافت جواب آزمایش سازمان تامین اجتماعی به صورت اینترنتی ممکن نیست و سامانه ای برای این منظور راه اندازی نشده‌ است. شما برای دریافت جواب آزمایش تامین اجتماعی باید به صورت حضوری به آزمایشگاه بیمارستان مراجعه کنید و پس از ارائه برگه پذیرش ، جواب را دریافت نمایید.

راهنمای گرفتن جواب آزمایش آنلاین بیمارستان میلاد

برای دریافت جواب آزمایش با کد ملی بیمارستان میلاد ، می توانید به صورت آنلاین هم اقدام کنید و لزومی ندارد که حضوری به آزمایشگاه بیمارستان مراجعه کنید. برای دریافت جواب ، لازم است وارد سایت بیمارستان شوید و از منوی سامانه بر روی گزینه “جواب آزمایش” کلیک کنید. سپس باید کد ملی شخصی که آزمایش داده‌ است ، در سایت درج شود و در مرحله بعد خواسته می شود که شماره پذیرش و شماره اختصاصی هم درج شود. (شماره پذیرش و شماره اختصاصی بر روی قبض پذیرش درج شده‌ است)

بعد از مراحل فوق ، جواب آزمایش به صورت فایل پی دی اف به شما ارائه می شود که می توانید برای خواندن و تفسیر آن نزد یک پزشک مراجعه نمایید. اگر برای دریافت جواب آزمایش با کد ملی بیمارستان میلاد با مشکلی مواجه هستید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

جواب آزمایش اینترنتی درمانگاه مطهری شیراز

افرادی که در آزمایشگاه درمانگاه مطهری شیراز آزمایش داده‌ اند ، بسته به نوع آزمایش خود می توانند پس از چند ساعت تا چند روز ، به سامانه این درمانگاه مراجعه نمایند و نتایج آزمایش را دریافت کنند. برای دریافت جواب آزمایش با کد ملی درمانگاه مطهری شیراز ، باید در سامانه نام درمانگاه انتخاب شود سپس لازم است شماره قبض و کدملی ارائه گردد. در مرحله بعد با ارائه کد امنیتی ، جواب آزمایش به صورت فایل پی دی اف و تصویر نمایش داده‌ می شود که باید دریافت شود.

لازم به ذکر است که دریافت جواب آزمايشات پاتولوژی و سيتولوژی (نمونه برداری) ، الكتروفورز هموگلوبين و پروتئين ، كاريوتيپ و پی سی آر  ، به شیوه اینترنتی ممکن نیست. پس اگر این آزمایش ها را داده‌ اید باید برای دریافت جواب به صورت حضوری به درمانگاه مراجعه کنید.

دریافت جواب آزمایش با کد ملی آزمایشگاه نور

آزمایشگاه نور ، با راه اندازی سیستم جوابدهی آنلاین ، دریافت جواب آزمایش با کد ملی را به صورت اینترنتی امکان پذیر خواهد کرد. شما اگر در این آزمایشگاه آزمایش داده‌ اید ، می توانید وارد سایت شوید و با ارائه شماره پذیرش و کد ملی ، جواب را دریافت کنید. لازم به ذکر است برای دریافت جواب آزمایش باید کیبورد را انگلیسی کنید.

در خصوص مشاهده جواب آزمایش با کد ملی آزمایشگاه نور لازم است بدانید که اگر پاسخ آزمایش شما آماده نباشد ، امکان ورود به سایت را نخواهید داشت. در این مورد ، پیام نام کاربری یا رمز عبور اشتباه است را دریافت می کنید. همچنین دریافت جواب آزمایش پاتولوژی از طریق سایت ممکن نیست.

دریافت جواب آزمایش با کد ملی دکتر دبیری

دریافت جواب اینترنتی آزمایشگاه دکتر دبیری کرمان با ورود به سایت این آزمایشگاه و ارائه اطلاعات درخواستی ممکن می باشد. برای مشاهده جواب آزمایش خود لازم است بر روی قسمت جوابدهی مراجعین کلیک کنید و سپس اطلاعات کاربری به شرح شماره پذیرش و کد ملی را درج نمایید. پس از ارائه اطلاعات ، جواب آزمایش خود را به صورت فایل پی دی اف و تصویر مشاهده خواهید کرد.

دریافت جواب آزمایش با کد ملی بیمارستان رضوی

جواب آزمایش بیمارستان رضوی مشهد به صورت آنلاین و ارائه کد ملی یا شماره قبض ، امکان پذیر می باشد. اگر در آزمایشگاه این بیمارستان آزمایش داده‌ اید لازم است وارد سایت آزمایشگاه شوید و اطلاعات به شرح شماره پذیرش ، کد ملی و شماره قبض را درج نمایید. جواب آزمایش به صورت فایل پی دی اف به شما ارائه خواهد شد که لازم است آن را دریافت کرده‌ و نزد پزشک خود بروید.

مشکل در دریافت جواب آزمایش

دریافت جواب آزمایش با کد ملی

اکثر آزمایشگاه ها برای راحتی دریافت جواب آزمایش ، سامانه ای را به مراجعه کنندگان خود معرفی می کنند. مراجعه کنندگان می توانند با وارد شدن به سامانه و ارائه اطلاعاتی همچون کد ملی ، شماره پذیرش و شماره قبض ، نتیجه آزمایش خود را دریافت نمایند. اگر برای برای جواب آزمایش خود با مشکلی مواجه هستید ، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا جواب آزمایش تان را دریافت کرده‌ و به شما ارسال نمایند.

سوالات شما

  • آیا دریافت جواب آزمایش به صورت آنلاین امکان پذیر است؟

بله ، جواب اکثر آزمایش ها را می توان به صورت آنلاین دریافت کرد.

  • برای دریافت اینترنتی جواب آزمایش به چه اطلاعاتی نیاز است؟

اطلاعات لازم برای مشاهده جواب آزمایش به شرح کد ملی ، شماره قبض ، شماره پذیرش و … هستند.

علاوه بر مقاله اي که تقديم شما ميشود مشاوران ارشد «پاسخ با ما» آماده پاسخگوئي تلفني به شما عزيزان مي باشند ، وقت شما طلاست ، تماس از 8 صبح لغايت 12 شب ، حتی در ایام تعطیل ، تماس از طريق تلفن ثابت :

تماس از سراسر کشور: 9099071612

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی دانشگاه چمران اهواز

آخرین رتبه قبولی دانشگاه چمران اهواز 📞 طبق قبولی های دو سال اخیر

دانشگاه چمران اهواز یک دانشگاه دولتی در اهواز است که رشته‌ های مختلف را برای …

یک نظر

  1. علیرضا قهرمانیه

    از ازمایشگاه بیمارستان بعثت تهران حواب ازمایش می خام فقطشماره ملی دارم چه کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس از تلفن ثابت بدون کد وصفر